Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ugye nem lesz terrortámadás...

Ugye nem lesz terrortámadás vagy nem fognak bántani senkit?

Figyelt kérdés

Külföldön élek egy nagyon csendes környéken már 2 éve. Ma egy csapat 30 körüli arab férfi idegyűlt az utcába egy nagy hangfallal, arab zenét és szövegeket hallgatnak hangosan, kiabálnak… nem tudom mit keresnek itt, egy játszótér van a patakparton ahol most ordít ez a zeneszerű dolog. Nem szeretnék se előítéletesnek tűnni, nem vagyok rasszista, de valamiért szörnyen félek. Itt gyerekek szoktak játszani, fürdeni a patakban, hangosan nevetni. Miért vannak most ők itt? Ugye nem bántanak senkit? Nem merek lemenni sem, még az ablakot is becsuktam. Nem zavar, ha valaki hangosan zenét hallgat az utcán, de annyi szörnyűséget hallani, robbantanak és terrortámadásokat csinálnak, tavaly Bécsben is ártatlanok haltak meg.

Akik eddig kint voltak mind eltűntek, nem tudom, hogy mások is félnek-e vagy csak zavarja őket mert itt vasárnap nem szokás zajongani. Nem ismerem ezt a vallást, én sem vagyok vallásos, bocsánat, ha ostoba kérdés, de sosem féltem még ezen a környéken kimenni éjjel sem.


2021. jún. 27. 15:46
 1/7 anonim válasza:
100%
Csendháborításért tánha felnyomja valaki őket.
2021. jún. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Hívd ki a seriffet, aki megmondja nekik, hogy ez Európa és itt ne randalírozzanak! Vagy holnap fáklyával és kapával jösztök vissza...
2021. jún. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Szabad vallásgyakorlás. De a muzulmán vallás alapjáraton nem erőszakos. Ugyan az a Istene mint a hébernek vagy a kereszténynek. Csak más a tana. Ott Jézus simán csak 1 apostol
2021. jún. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Demion ***** válasza:
57%
Amellett, hogy nagyon gyenge troll kérdés, még rossz kategóriában is van, mert semmi köze a valláshoz.
2021. jún. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szerintem valaki szólt nekik mert hirtelen csend lett és eltűntek

Nem troll kérdés és nem akartam megbántani senkit, engem nem érdekel, hogy kinek mi a vallása. Egyszerűen megijedtem és mivel egyedül vagyok itthon, pánikszerűen kiírtam ide egy kérdést. Remélem több ilyen nem lesz, valamiért nagyon ijesztő volt ez az egész

2021. jún. 27. 16:10
 6/7 Demion ***** válasza:
46%
Továbbra sem értem, hogy arab zenét hangosan hallgatni miért a vallás kategóriába tartozik...
2021. jún. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Mert nem tudok arabul és nem értettem azt a 15 perces hangfelvételt amit hallgattak.

A zene meg utána kezdődött

Ártatlan emberek életét elvenni minden ok nélkül miért vallás? Ennyi erővel… féltem és kiírtam egy kérdést, remélve, hogy valaki hozzáértő elmagyarázza, hogy ez most csak egy csapat hangoskodó ember akik nem ismerik az illemet vagy ez valami ijesztő szertartás és zárkózzak be. Mások is megijedtek, mindenki eltűnt az utcából és a játszótérről.

2021. jún. 27. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!