Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért veszélyes a toleranciára...

Demion kérdése:

Miért veszélyes a toleranciára nevelés?

Figyelt kérdés
2021. jún. 27. 16:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Miért? Veszélyes?
2021. jún. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%
EZ VESZÉLYES!
2021. jún. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%
Nem veszélyes.
2021. jún. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
39%

Az attól függ, hogy mit értesz tolerancián és kit akarsz ránevelni, meg milyen témában.

Ha az alkoholra akarod toleránssá tenni a 12 éves gyerekedet - az veszélyes. Ha az idegenekkel való kapcsolatban akarod toleránssá nevelni az is veszélyes. Az értelmes szülő megtanítja a gyerekének hogy idegenekkel nem áll szóba, nem fogad el ajándékot és nem megy el vele sehová ígérjen bármit is neki. Ahogyan megtanítod arra is hogy ne menjen oda egy gyerek egy idegen autójához ha hívja stb. Ha itt toleranciára nevelik a gyereket akkor nem fejlődik ki az az egészséges és szükséges veszélyérzete amivel megvédheti magát egy elrablástól, erőszaktól, pedofil támadásától, vagy bármi rossztól.

Ha a liberálisokat sikerülne toleranciára nevelni és képesek lennének elfogadni hogy nem csak egyféle vélemény létezik - az övék - és nem csak ez lehet jó vélemény, hanem sok másféle is létezik, amit nekik is tiszteletben kell tartaniuk - na, ez jó lenne.

2021. jún. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%

Attól függ milyen mértékben.


Ne verj szájba mást mert más a véleménye = jó tolerancia


Fogadj el mindent amit mondanak, mindegy mi van = rossz tolerancia

2021. jún. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Rothadó Narancs ***** válasza:
90%
Akkor van gond, ha túltolják.
2021. jún. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

4

Hogy kapcsolódik össze a tolerancia azzal, hogy szóba kell állni idegenekkel?


"Ha a liberálisokat sikerülne toleranciára nevelni és képesek lennének elfogadni hogy nem csak egyféle vélemény létezik - az övék - és nem csak ez lehet jó vélemény, hanem sok másféle is létezik, amit nekik is tiszteletben kell tartaniuk"


Én azt tapasztalom a világban, hogy nem a liberálisok azok akiken megbukik a tolerancia.


[link]

2021. jún. 27. 17:01
 8/17 anonim ***** válasza:
36%

#7 Leírtam. "Ha itt toleranciára nevelik a gyereket akkor nem fejlődik ki az az egészséges és szükséges veszélyérzete amivel megvédheti magát egy elrablástól, erőszaktól, pedofil támadásától, vagy bármi rossztól."

valami probléma van a szövegértéssel?

"Én azt tapasztalom a világban, hogy nem a liberálisok azok akiken megbukik a tolerancia."

Hát, akkor ideje körbenézned, mert azok akik magukat ma liberálisnak nevezik, azok a legkevésbé toleránsak és egyáltalán nem hajlandóak elfogadni más véleményt. Nézd csak meg mit csinálnak a nagy liberálisok a szivárványos térdepléssel a focimeccseknél!

2021. jún. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

8

A szöveget értem, csak az összefüggést nem.


Tolerancia = ne b*szogasd a másikat.

Ennyit jelent a tolerancia.

Ha ezt tanítjuk a gyereknek, az miért akadályozza, hogy kifejlődjön egy egészséges veszélyérzete?


"Hát, akkor ideje körbenézned, mert azok akik magukat ma liberálisnak nevezik, azok a legkevésbé toleránsak..."


Szerintem előbb olvasd el a cikket, amit linkeltem.

2021. jún. 27. 17:13
 10/17 anonim ***** válasza:
79%
A végén még nem lehet uszítani, ha nem teljesen hülye mindenki.
2021. jún. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!