Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » "Gratulálok" az összes homofób...

"Gratulálok" az összes homofóbnak! Ilyen Magyarországot akartatok, igaz?! Szégyelljétek magatokat, hogy Putyin kottájából játszotok!

Figyelt kérdés
Egy hét alatt ez a 2. támadás.. Magyarország igazán jobban teljesít: [link]

2021. jún. 28. 21:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/74 anonim ***** válasza:
91%

2. "Én már utálok itt élni.... Elmaradott ovodás szintű, középkori gondolkodású ország" itt kezdtél el tajparasztként viselkedni és személyeskedni


3. Tehát ha Saud Arábiában 100 millióan aláírják hogy legyen Saria törvény, az tuti jó, ugye?


De ha 2/3as megszavazta a fideszt itthon 4szer, akkor ők tuti jók, nem?


4. "4. Láss már tovább az orrodnál! "nem korlátoz semmibe...." És a következő?" Tehát elismered hogy nem korlátoz semmiben, csak be vagy szarva hogy a következő fog.

Na, haladunk Lacika, haladunk!

2021. júl. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/74 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező, látom egy értelmes válasz sem érkezett a kérdésedre, a felénél meg is untam őket olvasni.


Az biztos, hogy semmiképpen sem normális, ha valaki megverheti az embereket az utcán indok nélkül. Innentől kezdve mindegy, hogy az milyen ember, és igen, az erőszakért járjon is büntetés.

2021. júl. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/74 Lacás1976 ***** válasza:
36%

Kedves piszkálódó anonim barátom.

Veled nem igazán akarok sehova haladni.

Megszavaszták a fideszt sokan, igen mert a kisebb rossznak gondolták.... Hitler hogy jutott hatalomra a másik jelölt szovjet mintára kommunizmust akart...

Egyébként meg korlátozni fog ez a törvény mert egy műsort sorozatot bármit amibe csak megjelenik a melegség és én megnézném csak 18 as karikával éjjel fog leadni a tv, ha engedik leadni nekik egyáltalán. Megkérdezték erről egy videóban a sok jómadarat akik megszavazták ezt a szégyent és csak hebegtek habogtak. Mindegy marad a net ilyesmit nézni...

Nézd meg ezt a videót


[link]


Mindent elmond erről a vicc törvényről amivel egyet értek és nem fogom ezeket ujra elismételni.

2021. júl. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/74 anonim ***** válasza:
79%

54:


"Kedves piszkálódó anonim barátom."


Örülök hogy a barátodnak tartasz, bár én nem neveznélek annak. Nálam kicsit magasabb a léc, de talán egyszer eljutunk oda is. :)


"Veled nem igazán akarok sehova haladni."


De nem a barátod vagyok? No mindegy, mondjuk valóban néhz lenne kihúzni a cöveked... amúgy, bocs, nem ti vagytok a "haladók"? Vagy én már túl haladó vagyok neked? Most már hívhatlak bigottnak is?


"Megszavaszták a fideszt sokan, igen mert a kisebb rossznak gondolták.... Hitler hogy jutott hatalomra a másik jelölt szovjet mintára kommunizmust akart..."


Szerintem csapj fel egy törikönyvet... nagyon régen lehetett az érettségid... ha volt...


Valóban, az amcsik azért pénzelték hogy ne a kommunisták legyenek, de a németek nem akarták a nácikat, 2x kellet ugyanazt a választást elcsalniuk, majd a parlamentben is kierőszakolni, mert az előző kancellár SEM vilt hajlandó Hitlert kinevezni. A vezér kara a kezdetektől utálta. Csak féltek, mert közkatonaként "népszerű" volt, és nem lehetett tudni ki megbizható és ki nem.


"Egyébként meg korlátozni fog ez a törvény mert egy műsort sorozatot bármit amibe csak megjelenik a melegség és én megnézném csak 18 as karikával éjjel fog leadni a tv, ha engedik leadni nekik egyáltalán."


Te még tv-t nézel? Ki néz tévét?! De vén vagy Lacika... Boomer.


"Megkérdezték erről egy videóban a sok jómadarat akik megszavazták ezt a szégyent és csak hebegtek habogtak. Mindegy marad a net ilyesmit nézni..."


No hol van az a hebegős videó? No, de ezek szerint mégis csak tudod mi az a net! Már gondolkodtam is hogy a kutyáddal diktáltatod-e le a maszlagodat ide....


"Nézd meg ezt a videót



[link]


Fókusz csoport? Komolyan? Ennél azért többnek hittelek Lacika... Ádám tiszta gáz. De persze madarat tolláról...



"Mindent elmond erről a vicc törvényről amivel egyet értek és nem fogom ezeket ujra elismételni"


Én is linkelhetek akkor videót? Mert Ádika továbbra is a béna dumáját nyomja... egyem a kis bölcsész begyét! 🤣🤣🤣

2021. júl. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/74 Lacás1976 ***** válasza:
0%

Na látom már nem tudsz mibe belekötni. Boomer aki tv t néz... Micsoda marhaság akkor párom is az 31 évesen.

Én vagyok a bigott? Nem én védem foggal körömmel ezt az értelmetlen törvényt, amiről a vak is látja hogy csak az a célja hogy megosszon mindenkit...

Fókusz csoportról annyit ha te jobb videókat tudsz csinálni akkor csinálj! Ha nem akkor hallgass! Mindent csak kritizálni na az a gáz, de nagyon ... Ilyen szempontból a te fajtád a legrosszabb a beképzelt önelégült mindenkinél mindent jobban tudó egyetemista meg diplomás. Csak nehogy "ki kelljen cserélni egy villanykörtét" mert akkor leszel bajba. És mielőtt elkezdenél hőbörögni nem az egyetemistákkal és a diplomásokkalvan bajom, hanem azokkal akik ettől önelégültek beképzeltek lesznek. Pont mint te. Fingod nincs a való életről csak osztod az észt....

2021. júl. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/74 anonim ***** válasza:
100%

"Na látom már nem tudsz mibe belekötni. Boomer aki tv t néz... Micsoda marhaság akkor párom is az 31 évesen."


A boomer ennél a pontnál már mentalitást jelöl, nem kort. Tudnád, ha nem lennén boomer.


"Én vagyok a bigott? Nem én védem foggal körömmel ezt az értelmetlen törvényt, amiről a vak is látja hogy csak az a célja hogy megosszon mindenkit..."


Pont nem sikerült felfogni amit írtam. No mindegy. És nem foggal-körömmel védem a törvényt, ne engem hibáztass ha ennyire könnyű cáfolni az érvnek beállított képzelgéseidet/félrehallásaidat. És továbbra is várom az idézet részt amely TÉGED korlátoz.


"Fókusz csoportról annyit ha te jobb videókat tudsz csinálni akkor csinálj! Ha nem akkor hallgass!"


A törvényről annyit ha te jobb törvényt tudsz csinálni akkor csinálj! Ha nem akkor hallgass!


A hajszálról a levesben annyit ha te jobb levest tudsz csinálni akkor csinálj! Ha nem akkor hallgass!


A repedező épületről annyit ha te jobb vakolást tudsz csinálni akkor csinálj! Ha nem akkor hallgass!


Ugye tudod, hogy attól hogy nem tojok tojást még megtudom mondani hogy zápult-e vagy sem?


"Mindent csak kritizálni na az a gáz, de nagyon ... Ilyen szempontból a te fajtád a legrosszabb a beképzelt önelégült mindenkinél mindent jobban tudó egyetemista meg diplomás."


No, csak kibújt a szög a zsákból! Tehát az egyetem zavar? Kisebbségi érzeted van?


"Csak nehogy "ki kelljen cserélni egy villanykörtét" mert akkor leszel bajba."


Öreg, tudok cserélni villanykörtét. Szerinted az egyetemen azt tanítják hogy hogyan ne cserélj körtét? Vagy hogyan felejtsd el? Aki "villanykörtéznik", az általában jó nagy és irígy proli szokott lenni...


"És mielőtt elkezdenél hőbörögni nem az egyetemistákkal és a diplomásokkalvan bajom, hanem azokkal akik ettől önelégültek beképzeltek lesznek."


Érdekes, mégis az egyetemet emelted ki. Nem azt hogy beképzelt vagyok. Egy csoportra vetítettél ki egy tulajdonságot, majd rájöttél hogy ez nem feltétlen korrekt ezért javítasz hogy nehogy begámadható legyél, de mivel valószínűleg sose tanultál érvelés technikát (ami mellesleg csak gimnáziumi tananyag), így eléggé gyenge lábakon (sem) áll.


Ha én elkezdenélek szídni hogy "te meg egy buta meleg vagy, de amúgy a melegekkel nincs bajom", az szerinted mennyire okés? Válasz: semennyire, mert ugyanúgy kivetíteném egy csoportra, ugyanúgy a csoport ellen mennék és hergelnék.


"Pont mint te. Fingod nincs a való életről csak osztod az észt...."


Szerintem bizonyos értelemben többet tapasztaltam mint te, másban persze meg alul maradok. De a korral jönni, mint "érv", igen csak a vita vesztettség érzését kelti. Csak azért mert ~25 évvel fiatalabb vagyok, nem jelenti azt feltétlen hogy butább is. Tudom hogy egyes társadalmi rétegeknél a "gyerek nem ember, a fiatal egy szar" mentalitás él, de itt most vitapartnerként vagyok.

2021. júl. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/74 Lacás1976 ***** válasza:
24%

Jól belelovaltad magad...

Íme a videó amiről beszéltem

[link]

Megkérdezik őket hogy akkor mi lesz a kuturális programokkal sorozatokkal...

Gyakorlatilag azt mondják ami nekünk szimpi majd maradhat a többit betiltjuk.(úgysem egyértelmű a törvény) Sok kérdésre meg kitérő válasz adnak mellébeszélnek.

2021. júl. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/74 anonim ***** válasza:
95%
Telexponthu.... komolyan? Ehh... Lacika... 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️
2021. júl. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/74 anonim ***** válasza:
15%
Hát én egy 40-es nö vagyok, két gyerekkel és férjjel és igenis a szivárványosokkal értek egyet. Nekem nem kell cenzúra, nem kell III/III, és nem kell Putyin vagy a nyugati szélsőjobb sem! Igenis egyetértek a sokszinűséggel, ha neked nem tetszik, akkor is. NEM kérek a diktatúrából.
2021. júl. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/74 anonim ***** válasza:
69%

59, te még nem láttál diktatúrát...


Sajnálom a két gyerekedet. A férjedet nem, ha szar az ízlése, ő baja.


Fizetem a repjegyed hollandiába, ott van hivatalos pedofil párt is, őket is támogathatod.

2021. júl. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!