Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » "Gratulálok" az összes homofób...

"Gratulálok" az összes homofóbnak! Ilyen Magyarországot akartatok, igaz?! Szégyelljétek magatokat, hogy Putyin kottájából játszotok!

Figyelt kérdés
Egy hét alatt ez a 2. támadás.. Magyarország igazán jobban teljesít: [link]

2021. jún. 28. 21:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/74 anonim ***** válasza:
78%
Volt egy kollégám, mindenki sejtette, hogy meleg, de nem tüntetett ezzel. És őt se bántotta senki.
2021. júl. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/74 Lacás1976 ***** válasza:
23%
Hú ha lenne az egyetemen hogyan forgassuk ki a másik szavait tantárgy az biztos hogy évfolyam elsőként diplomáznál belőle. Értsél mindent ahogy akarsz lesz*rom! Ebbe a meddő vitába nem fektetek több energiát.
2021. júl. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/74 anonim ***** válasza:
100%

"Hú ha lenne az egyetemen hogyan forgassuk ki a másik szavait tantárgy az biztos hogy évfolyam elsőként diplomáznál belőle."


1. Egyetemen szakon végzel, és szakból diplomázol, nem tárgyból. Tárgyat az ember végez, illetve ha átfogóbb akkor szigorlatozik belőle.


2. Nem kiforgatom a szavaidat, csak a logikai hibáit mutatom meg. Egy logikailag stabil és pontos érvelést is kilehet forgatni, viszont maga a kiforgatás érvelési hiba, így egy rendes vitánál nem megengedett.


3. A váddaddal ellentétben nem, nem használtam szalmabáb érvelést.


4. A tárgy (amiből továbbra is max szigorlatozhatsz, nem diplomázhatsz) amit keresel az a RETORIKA. És megjegyzem, az alapjait GIMNÁZIUMBAN oktatják.


"Értsél mindent ahogy akarsz lesz*rom! Ebbe a meddő vitába nem fektetek több energiát."


Elvesztetted a vitát, ezért megint csak a koromra és a foglalkozásomra (jelen esetben egyetemre) hivatkozol hogy áldozatként beállítva magad érzelmi manipulációval lépj ki a vitából hogy mentsd a sérült egód maradékát. Ha ettől jobban alszol Lacika...


Bár megjegyzem, a 46os válaszodban (lentebb idézem) már egyszer "lezártad" a vitát, mert egy "80 éves begyepesedett félig agyhalott de azért még okoskodó prűd vénember"-nek tartottál, mert még nem fedtem fel a korom. Megjegyzem, a személyeskedés és a másik érveinek a személyével szándékozott alulásása szintén manilulációs technika és retorikai hiba.


46os válaszod:

"Te meg egy 80 éves begyepesedett félig agyhalott de azért még okoskodó prűd vénember szintjén. Ha már itt tartunk . bár én nem akartam személyeskedésbe átmenni. Szerintem veled a társalgást itt fejezem be. Meggyőzni úgysem tudlak hogy belásd hogy itt rossz.és ez a törvény rossz És te sem fogsz meggyőzni az ellenkezőjéről....."

2021. júl. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/74 Lacás1976 ***** válasza:
36%

"Köszönjük Emese"


Itt ez a népszavazás demagóg kérdésekkel... Mikor meghallotam hogy lesz ilyen azt mondtam: orbán megőrült.

Utána láttam ezt a videót aminek ugyanaz a címe:

[link]

2021. júl. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!