Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » "Gratulálok" az összes homofób...

"Gratulálok" az összes homofóbnak! Ilyen Magyarországot akartatok, igaz?! Szégyelljétek magatokat, hogy Putyin kottájából játszotok!

Figyelt kérdés
Egy hét alatt ez a 2. támadás.. Magyarország igazán jobban teljesít: [link]

2021. jún. 28. 21:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/74 Lacás1976 ***** válasza:
14%

Tök mindegy kik tették fel a kérdéseket, a lényeg a kitérő válaszokon van hogy igazából fel se fogták mit szavaztak meg. Meg az a duma hogy végül is lehetne nyiltan meleg tag a pártba... Ja kivágnák seperc alatt.


Kedves 60 as az én jegyemet nem fizeted hollandiába?

2021. júl. 6. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/74 anonim ***** válasza:
100%
Szájerről sok éve lehetett tudni, hogy b_zi, mégsem vágták ki, amíg nem ment el egy homárpartira a kijárási tilalom alatt.
2021. júl. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/74 anonim ***** válasza:
100%

Lacika, tudod te hányféle képp lehet manipulálni egy kérdéssort?


"Ön egyet ért hogy a dihidrogénmonoxid fogyasztást nagyban korlátozni kell mert 236 000 halálesetet okoz évente a who szerint?"


Csak azt a statisztikát hidd el amit magad hamisítasz...



Emellett Szájer nyílt titok volt, a korlátozás szegésért rúgták ki.

2021. júl. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/74 anonim ***** válasza:
82%

18 éven alul szépen békén hagyjátok a gyerekeinket.

Nem rendeztek aberrált, beteges, undorító vircsaftokat.

Élitek az életeteket a négy fal között, ahogy akarjátok.


El a kezeitekkel a gyerekeinktől.

2021. júl. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/74 anonim ***** válasza:
86%

Nem azért verték meg őket, mert homok voltak, hanem azért, amiért a heterokba is belekötnek és megverik.

Hányás, hogy minden eseményre ráugrotok.

Éljetek szolíd, kulturált életet. Az alkotmány biztosítja az állampolgári jogaitokat és kötelességeteket.


A gyerekeinket nem adjuk!

2021. júl. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/74 Lacás1976 ***** válasza:
4%

64 es 65 ös Nem kellek a gyerekeitek fogjátok már fel!!! Képzeljétek el hogy szolid és kulturált életet élek, csak már unom hogy lassan egy kutyának több joga van ebben a sötét országban mint nekem. 🖕

A melegek nagy többsége meg igenis hasznosabb a társadalomnak mint sok heteró. Mert általába nem keresnek rosszul és azt el is költik magukra. Tehát élénkítik a gazdaságot. Ami sok segélyen élőről pl. nem mondható el. Az én adómból fizetik a segélyüket...

Én egy kis üzemben vagyok csoportvezető, páromnak cége van...

Persze okostojás mindent jobban tudó "barátom" majd beleköt ebbe is mérhetetlen nagy élet tapasztalatával, de hajrá!

2021. júl. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/74 anonim ***** válasza:
79%

"64 es 65 ös Nem kellek a gyerekeitek fogjátok már fel!!! Képzeljétek el hogy szolid és kulturált életet élek, csak már unom hogy lassan egy kutyának több joga van ebben a sötét országban mint nekem. 🖕"


No de Lacika... egy kutyának nincs szavazati joga, van gazdája és pláne vonulhat fel. Az ugatás már láttuk hogy megy, de azért én nem szeretnélek egy kutya szintjén tudni. Akkor pláne nem mernék kínai kaját enni.


"A melegek nagy többsége meg igenis hasznosabb a társadalomnak mint sok heteró. Mert általába nem keresnek rosszul és azt el is költik magukra. Tehát élénkítik a gazdaságot. Ami sok segélyen élőről pl. nem mondható el. Az én adómból fizetik a segélyüket..."


A szexualitásnak és a munkavállalásnak semmi köze egymáshoz. Ha meg már hasznosságról beszélünk: elöregedò társadalom vagyunk, kell a gyerek. Te nem tudsz vállalni, mert meleg vagy, ergó más, képzeld, egy heteró gyereke fogja fizetni. Tehát akkor te egy heteró gyerekein akarsz élősködni? Már ha a te logikádat követjük...


Emellett már csak az általad felvázolt eset se stimmel, mert egy gyerekes család sokkal többet költ, jobban "élénkíti a gazdaságot" mint egy élettársi kapcsolatban levő pár.


A saját álláspontodat oltottad be.


"Én egy kis üzemben vagyok csoportvezető, páromnak cége van..."


Gratula, de ennek továbbra sincs köze a szexualitáshoz.


"Persze okostojás mindent jobban tudó "barátom" majd beleköt ebbe is mérhetetlen nagy élet tapasztalatával, de hajrá!"


Ah, meghat hogy gondolsz rám! <3


A tudás egyébként nem feltétlen mérhető élettapsztalatban. Nyilván az esetek többségében segít, de csak azért leszólni mást (aki nem mellesleg heteróként fogja fizetni azokat akik a TE nyugdíjadat fogják állni) mert fiatalabb, az az érvrendszer bukásának egy tünete.

2021. júl. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/74 anonim ***** válasza:
100%

* pláne nem vonulhat fel


** Te nem tudsz vállalni, mert meleg vagy, ergó más, képzeld, egy heteró gyereke fogja fizetni a te nyugdíjadat.


(Elnézést, gyorsan írtam és nem néztem át elég tüzetesen küldés előtt.)

2021. júl. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/74 Lacás1976 ***** válasza:
0%

Egy szóval nem mondtam hogy nem kellenek a gyerekek a rársadalomnak, csak a sok idióta azt hiszi hogy az ő gyerekét akarja minden meleg "bebuzítani" és irják el a kezekkel a gyerekeinktől...

Amugy egy élhető elfogadó társadalomban fogadnék örökbe gyereket, de itt nem. Csak bántanák hogy két apja van....

Igen az én nyugdíjamat a fiatalok fogják fizetni csak én egész életembe fizettem a nyugdij járulékot és van aki nem ez a különbség! Persze addigra az a pénz már rég nincs de ez más téma.


Sok gyerekes család örül ha a számlákat kifizeti meg vesz kaját sajnos. Az nem nagy élénkítés


Ugyan nem szóltalak le csak picit visszadtam a lekezelő stílust, mentségedre szóljon ennyi idősen én ist azt gondoltam mindent jobban tudok mindenkinél.

Kicsit próbáld meg beleképzelni magad egy meleg helyzetébe hogy milyen itt élni ebben a "gyűlölet cunamiban" ami nálunk megy.

2021. júl. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/74 anonim ***** válasza:
100%

"Egy szóval nem mondtam hogy nem kellenek a gyerekek a rársadalomnak, csak a sok idióta azt hiszi hogy az ő gyerekét akarja minden meleg "bebuzítani" és irják el a kezekkel a gyerekeinktől..."


"A melegek nagy többsége meg igenis hasznosabb a társadalomnak mint sok heteró."


Értem. Tehát a gyerek az kell, de azt csak heteró tud, de sok heteró haszontalan, a meleg mert nem haszontalan mert nincs gyereke így magára költ.... logic inc.


"Amugy egy élhető elfogadó társadalomban fogadnék örökbe gyereket, de itt nem. Csak bántanák hogy két apja van...."


Tehát egy heteró gyereke azért kell, de "A melegek nagy többsége meg igenis hasznosabb a társadalomnak mint sok heteró."...


Egyébként onnantól kezdve hogy egy gyerekről nem tudnak gondoskodni a szülei, a közösség dolga a nevelés. A közösség megbízottja az állam. Miért adná egy közösség egy olyan belső kisebb rétegnek a gyereket, aki szerint: "A melegek nagy többsége meg igenis hasznosabb a társadalomnak mint sok heteró.". Akkor ha az illető szerint "A melegek nagy többsége meg igenis hasznosabb a társadalomnak mint sok heteró.", akkor nem jobb ha a gyerek is ilyen hasznos lesz? Ha meleg lesz?


A te logikád Lacika, nem az enyém.


"Igen az én nyugdíjamat a fiatalok fogják fizetni csak én egész életembe fizettem a nyugdij járulékot és van aki nem ez a különbség! Persze addigra az a pénz már rég nincs de ez más téma."



"Ami sok segélyen élőről pl. nem mondható el. Az én adómból fizetik a segélyüket..."


Segélyt az kap aki rászorul (jó esteben). Ha te szorulsz rá, akkor te kapod. Más heteró pénzéből. De ha te ilyen fukar vagy, akkor mi heterók miért finanszírozzuk azt hogy a te házzasságod törvény legyen? Ha már megfizetjük a jogászokat és a politikusokat akkor töltsék el hasznosan az időt, például a nyugdíjrendszer rendbetételével, nem? 🙃



"Sok gyerekes család örül ha a számlákat kifizeti meg vesz kaját sajnos. Az nem nagy élénkítés."


Több kaját vesz mint te. Te meg mit veszel? Mivel élínkíted a gazdaságot? Külföldi út és bmw? No mesélj, miben hasznosabb két meleg mint egy család? 🙃



"Ugyan nem szóltalak le"


"Persze okostojás mindent jobban tudó "barátom" majd beleköt ebbe is mérhetetlen nagy élet tapasztalatával, de hajrá!"


Kérdés, milyen ha leszólsz? Had tudjam már meg Lacika!


"csak picit visszadtam a lekezelő stílust,"


Én nem lekezellek, csak helyesen használom a szarkazmust a cinizmussal. Ha lekezelnélek nem vitatkoznék veled, még szórakozás szintjén sem.


"mentségedre szóljon ennyi idősen én ist azt gondoltam mindent jobban tudok mindenkinél."


De persze te nem szólsz és kezelsz le... egyébként megjegyzem, én nem gondolom ezt magamról, a tévedés jogát mindig fenntartom.


A válaszaid alapján viszont te még mindig azt hiszed hogy tőled van a spanyol viasz. Amióta elárultam hogy egyetemista vagyok, azóta a korommal bombázol, mintha csak azért mert régebb óta taposod a port, több van a kobakodban. Pont ezzel bizonyítod hogy nem.


"Kicsit próbáld meg beleképzelni magad egy meleg helyzetébe hogy milyen itt élni ebben a "gyűlölet cunamiban" ami nálunk megy."


Elárulok egy titkot: SENKIT SEM ÉRDEKEL KIVEL MIT CSINÁLSZ A HÁLÓBAN. Tudom hogy bosszantó, de képzeld a melegek nem a világ közepe, a heterók nem ülnek sötét szobában szektaként meleg vudubabákat égetve, mert nem érdekel az egész senkit!


Tudom hogy szomorú hogy nem veheted magadra a világ fájdalmát "oh, engem mindenki utál", de tényleg senkit nem érdekelne az egész ha nem hoznák fel folyamatosan hogy "azért utálnak mert meleg vagyok."

2021. júl. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!