Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valóban megérte egy 1~2%kos...

Valóban megérte egy 1~2%kos halálozási arányú vírus miatt a feje tetejére állítani a világot?

Figyelt kérdés
2021. júl. 3. 21:12
1 2 3 4 5 6
 31/52 A kérdező kommentje:
35: mit javasolsz, hogyan nézzük? (Komoly kérdés, nem szarkazmus)
2021. júl. 3. 22:25
 32/52 anonim ***** válasza:
7%

33


Most komolyan kérdezem,te dolgozol egyáltalán? Mert mindenki aki dolgozik az tudja hogy a vendéglátók bezárása kihatott az ő munkahelyukre is.Mondjak példát is vagy kipróbalod hogy milyen a való világ ha megint bezárják a vendéglátó ipari egységeket? Dolgoztál e akkor amikor be voltak zárva a vendéglátók?

2021. júl. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
37%
Nézd kérdező, én azt gondolom hogy ezeket a kérdéseket egy nàlam biztosan (de valószínűleg nálad is) hozzáértőbb emberek megvitatták, kiszámoltákn szimulálták és ennek eredményeképpen hoztak döntéseket. Ennek az eredményét látjuk most, kicsit visszaszorult a vírusterjedés, lehet kinyitni. Most sem 0 a terjedés, nem 0 halott van naponta, csak kevesebb. Majd ha több lesz akkor megint lehet számolgatni hogy mennyire kell bezárni
2021. júl. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
32%

36:

Úgy mint egy a világon mindenkit érintő kihívás, amit csak összefogva lehet kordában tartani( megszüntetni valszeg lehetetlen). Ennél már csak sokkal elb*szottab helyzetek fognak jönni. Ha most nincs olyan egyetértés ami hasznunkra válik, akkor a jövőben nem sok jó fog ránk várni.

2021. júl. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
19%

38


Miért nem tudsz önállóan gondolkozni? Miért kell elhinni minden maszlagot ami a tv-bol jön?

2021. júl. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
86%

#12: Akkor te a legcsúcsosabb görbét választottad volna, ami azt jelenti, hogy az egészségügyi ellátás összeomlik. Igen, még azokat sem tudta volna ellátni, akik nem a vírustól betegedtek volna meg.

[link]

2021. júl. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
33%

#40

A kommentemből melyik rész az amit a TV-ből vettem? Elárulom egyik se. Vagy szerinted a döntéshozó székekben mind hülyék ülnek és pénzfeldobást játszanak minden hónapban?

2021. júl. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 A kérdező kommentje:

37: engem nem zavart. Csak annyi, hogy az irodából nem a sarki kávézóba mentem, hanem home office-ben a konyhába.

És nem, egyáltalán nem hat ki mindenre a turizmus/vendéglátás.

Mégegyszer kérlek. Szakadj le a vendéglátásról, mert nincs igazad!

2021. júl. 3. 22:39
 39/52 anonim ***** válasza:
82%

De most komolyan léteznek ekkora degeneráltak mint a 31es válaszolgató??

Te nyominger, sokan a környezetemből hetekig rosszul voltak a covidtól, 4 ember kórházba is került, 2-en pedig belehaltak. Ha valaki komolyan azt állítja hogy szerinte nincsen járvány, vagy másfél évig be volt zárva egy sötét budiba, vagy hülyébb még a leghitványabb laposföldesnél is.

2021. júl. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
16%

42

Milyen érdekes én több olyan embert is ismerek aki átment a "kovidon" (valaki már háromszor is), persze csak teszt alapján derült ki hogy az mivel ez a szuperhalálos valami kb még egy megfázás szintjét sem érte el náluk.

2021. júl. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!