Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A gazdasági összeomlás csak a...

A gazdasági összeomlás csak a választások utánra várható, vagy már előtte kipukkan a lufi?

Figyelt kérdés
2021. júl. 4. 19:35
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
30%

9: a hozzád hasonlók veri fel, akik felvásárolják őket befektetési ingatlanként, más meg emiatt nem tud sajátot venni


De legalább neked jön a bérleti díj, nem igaz?

2021. júl. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
51%
11: miért ne jönne jól? Senki nem akadályoz meg téged, hogy vegyél saját ingatlant, ennyi támogatás erre sosem volt.
2021. júl. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
43%
12: a probléma, hogy a felvert árakkal másoknak nincs esélye venni saját ingatlant. Nem nekem, nekem van saját, csak én gondolok azokra is, akiknek nincs, és emiatt egyre nehezebb is lesz.
2021. júl. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
70%
Soha nem szokták engedni, hogy kipukkadjon a lufi. Ha kell, rágógumival betapasztják a lyukat. A látszatot a végsőkig fenn kell tartani.
2021. júl. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
35%

"ezt nem értik a fideszesek, akik ujjonganak a támogatások miatt"


Áruld már el, miért van az, hogy ezeket a támogatásokat ti baloldaliak is igénybe veszitek? Vajon az összes CSOK-os vagy babavárós csak Fideszes? Hagyjuk már...

Mindent fikáztok, de a kosárból ugyanúgy követelitek a részeteket, mert az "jár". Akkor olyan rossz nektek?

Ha nem értetek egyet az ideológiával, akkor azt miért kell igénybe venni, ami megkönnyíti az életeteket, vagy kaptok egy csomó juttatást?


Van egy kollégám, állandóan a kormányt szidja, de most vett egy újépítésű kertes házat, meg felvette a CSOk-ot és a babavárót is. De milyen szemét ez a kormány...


13: mindenkinek ugyanannyi esélye van. Az, hogy az élet igazságtalan, és nem mindenkinek jutott ugyanannyi, örökké így lesz, és korábban is így volt. Régen 2 millió volt egy panellakás, cserébe a fizetés sem volt 200-400 ezer egy átlag dolgozónak. Akine nem volt pénze, ugyanúgy nem tudott lakást venni 10 meg 20 éve sem, szóval nem kéne úgy csinálni, mintha ez egy új dolog lenne.

2021. júl. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
54%
Nem várható semmiféle gazdasági katasztrófa, több nemzetközi elemző is stabil növekedést jósol Magyarországnak. Lehet sok minden miatt szídni a kormányt, kezdve az átlathatatlan költekezéstől a tanárok alacsony fizetésén keresztül az elérhetetlenné vált ingatlanárakig, de aki gazdasági csőddel riógat, az szimplán hazudik.
2021. júl. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
48%

#15 persze hogy felveszi, mert nem tehet mást, hiszen ezek verték fel az árakat, ezek nehezítették meg az életet. Előtte 8 milláért vett egy panelt, és ennyi. Most mivel 30 millára föltolta a csok, meg a babaváró és a többi, azzal is kell szarakodni.


Én is felveszem az adókedvezményeket, mert jár. De az lenne a jó, ha be se kéne fizetnem azt, amit most visszaszerzek...

2021. júl. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
52%

#17

S pl. Kolozsváron vagy Bukarestben esetleg Pozsonyban vagy Prágában is a CSOK miatt mentek fel a lakásárak? Vagy ott is azért közelítette meg az elmúlt évtizedben az átszámolva millió forintos négyzetméter árat piac, mert ez a régiós tendencia a nagyvárosokban? ... Szerintem ez már legalább 50x le lett írva ezen az oldalon és egyszer sem jött reakció rá...

2021. júl. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Utolsó jól mondta. És a 120 ból hamarabb vettél 8 milláért lakást, mint most a 250 ből 30 milláért. Átkozott CSOK.
2021. júl. 4. 20:59
 20/31 anonim ***** válasza:
58%

De nem visszaszerzed, mivel előtte sem volt a tied.

Abban igazad van, hogy azok verték fel az árakat. De amennyivel több most, azt kapod meg ingyen. Nem mindenki, és ez engem is bosszant, hogy gyerek nélkül kb egy senki vagyok. De nézd meg: sosem volt még ekkora pörgés az ingatlanpiacon. Az életben nem épült ennyi új ház, új társasház, kb csak a 60-as években, de azt ne hasonlítsuk az elmúlt 10-20 évhez. Hiába 25-30 millió egy panel, mégis boldog-boldogtalan veszi, és meg is tudják oldani.

Amúgy mikor volt 8 millió? A kolléganőm 2012-ben jött a céghez, akkor kezdett el Debrecenben lakást keresni. 15-16 millió volt az átlagár, ő hosszas keresgélés után, nem a legjobb helyen, de talált egy picike 1 szobásat 13 millióért. Szerintem a 2000-es években lehetett annyi, amennyit te írsz. De én akkor kb 60 ezret kerestem...

2021. júl. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!