Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért sok az oltásellenes és...

Jeffrey Spender kérdése:

Miért sok az oltásellenes és vírustagadó Magyarországon ?

Figyelt kérdés
2021. júl. 5. 16:56
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
23%

21:21: pedig megérdemlik. Nem kívánok, hogy megpusztuljanak, de szenvedjenek csak kicsit az ostobaságuk miatt.

Ja, és átoltottságban már csak negyedikek vagyunk az Unióban. A finnek is előztek.

2021. júl. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
14%

Pardon, már csak hatodikak. Belgium és Hollandia, szevasztok!

Nem csoda, hogy a fideszes propagandagyár megint elővette Sorost.

2021. júl. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
10%
#21: És ti oltakoztok azért, hogy hősként megmentsd őket, miközben azt kívánod hogy szenvedjenek? Nem érzed az ellentmondást?
2021. júl. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
79%

#23, no találtál valamit, amibe beleköthetsz, így megszólaltál? :)


Egyébiránt szerintem nem mondott olyat a #21-es, hogy másokért hősködött volna. Személy szerint én másik threaden pár hete mondtam ilyet, de én meg nem kívántam rosszat senkinek. Szerintem nincs ellentmondás.

2021. júl. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
58%
21: miért hősködnék? Nem akarok megmenteni senkit. Én azért oltattam be magam, hogy ne fertőződjek meg, vagy ha mégis, legalább ne kerüljek kórházba. Akinek ennyi esze sincs... hát tudjuk, hogy működik az evolúció.
2021. júl. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
13%
"Ja, és átoltottságban már csak negyedikek vagyunk az Unióban. A finnek is előztek" Mégois kit érdekel hányadikak vagyunk.
2021. júl. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
13%
"Hát... én beszélgettem olyanokkal, akiket telibe kapott. Hogy is mondjam... kurvára nem értenének egyet veled a nátha elképzelésben" Engem is telibe kapott, pedig "sportember" vagyok, 28 éves, testneveléstanár, edző. Pont húvsét hetében kaptam el, azután nem sokkal, hogy beoltottak a tanárokat. Volt is vitám az igazgatóval meg ezzel azzal, hogy nem éltem az oltással, azt mondták nekem is, na majd ha elkapom, akkor meglátom, hát egy hétre rá így islett. Egy hétig az ágyhoz vert 39 fokos lázzal, meg torokfájással, meg átvágytalansággal,végtajfájdalommal, szárazköhögéssel az én helyzetemben mondható, hogy az akkor komoly, mert felnőttkromban sose voltam még beteg (egy-két ksiebb megfázástóleltekintve), e1 hónapig fel kellt hagynoma sporttal, ami 8 éves korom óta nem fordult elő. Ettől függetlenül nem oltatom be magam.
2021. júl. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
31%
Tessék, már a német közszolgálati tévé is bemondta, hogy egyre több jel utal arra Izraelben, hogy a Delta variáns ellen nem véd a Phizer Covid vakcinája: https://www.youtube.com/watch?v=sFoJEdQ-Das
2021. júl. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
72%

"Ettől függetlenül nem oltatom be magam."


Oké, akkor ne oltasd, mit érdekel engem? Én nem mondtam senkinek, hogy oltassa be magát, csak azt, hogy


1: ne hívják a covidot egy laza kis náthának, mert a nátha nem üt le 1 hét lázzal, és vesz ki a tevékenységedből egy hónapra. És te még szerencsésebb vagy, mert nem egy ismerősöm 3 hónappal a betegség után is elfárad és liheg az emeletre felmenéstől, vagy éppen 120 a pulzusa attól, hogy kimegy kávét főzni. Hetekre esnek ki munkából, és hasonlók, ami nem tudom mennyire fér bele az átlag magyarnak a kölcségvetésébe.


2: ne gyávázzák, meg hülyézzék azt, aki oltat. Aki nem oltat, nem bátor, hanem jobban fél az oltástól, mint a betegségtől, és nem is lesz okos attól, hogy az egész világ orvosi konszenzusát felülírja. Mint mondtam korábban: ha valaki nem akarja vállalni az oltást, én elfogadom, de ne kelljen már azt hallgatnom, hogy engem gyaláznak, meg fidernyákoznak.


3: ne magyarázzunk hülyeségeket, hogy ki a kísérleti patkány, meg hogy nem is véd, meg összecsapott vakcina, meg milyen, hogy többször kell oltani. Az látszik, hogy semmit sem tudnak az emberek az oltásokról, és azt hiszik, itt most valami rendkívüli történik.

2021. júl. 7. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
86%

"Tessék, már a német közszolgálati tévé is bemondta, hogy egyre több jel utal arra Izraelben, hogy a Delta variáns ellen nem véd a Phizer Covid vakcinája: "


És ennek te miért örülsz ennyire?

2021. júl. 7. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!