Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért sok az oltásellenes és...

Jeffrey Spender kérdése:

Miért sok az oltásellenes és vírustagadó Magyarországon ?

Figyelt kérdés
2021. júl. 5. 16:56
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
35%
00:41: 64 %-ban hatékony, és a súlyos betegségtől továbbra is 90 %-ban véd. Ezt elfelejtetted hozzátenni. Különben a magyar média is megírta.
2021. júl. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
10%
29: Nem tudom miért nekem címezted a választ, én nem hülyéztem az oltottakat, meg senkit se, én tölem aztán mindenki az csinál, amit akar. Covidot se hívtam nátha´nak, van aki könnyén átvészeli, más meg nehezebben, ez minden fertözö betegségre igaz. Egyébként nem tudom milyen súlyos lefolyásol beszéltek, a covid betegek 5%-ka az aki kórházi kezelésre szorul, de itt azt is fontos megjegyezni, hogy a kórházban kezeltek között, minden olyat beleszámolnak, akik pozitívan teszteltek, tehát az nem derül ki, hogy hányan kereütek valóbana covdi miatta kórházba és hányan ma´s kezele´s közben lettek pozitívan teszteltek.
2021. júl. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
64%

Semmit nem véd a Phizer. Az egyik rokonom Németországban nővér, még az év elején több vitája is volt a kórházigazgatóval, mert nem akarta magát beoltatni, végül is nem lett beoltva. A kolléganője, akivel éjszaka ügyeletben van, az beoltatta magát, ő elkapta áprilisbana vírust, a rokonom meg nem. Ennyit erről...

Az meg külön kérdés, hogyha olyan szuper a Phizer (meg az összes többi vakcina) akkor miért nem vállal érte, se az állam, se a gyártó felelősséget.

2021. júl. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
84%

"29: NemNem tudom miért nekem címezted a választ"


Azért, mert az én hozzászólásomra válaszoltál, ugyanakkor úgy éreztem félreértetted amit mondtam, ezért próbáltam elmagyarázni, mivel van a bajom. Nem konkrétan rád értettem a másokat hülyéző részt, csak szét akartam választani, hogy nem azokkal van bajom, akik nem veszik fel az oltást.

2021. júl. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
86%
34: Ertem. Akkor félreértetük egymást. Nekem se azokkal van a bajom, akik felveszik az oltást. En csak azt mondom, hogy meg kell hagyni mindenkinek, hogy maga döntse el.
2021. júl. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
86%

"Semmit nem véd a Phizer."


Pfizer a neve egyelek meg. Egyébként arról hallottál már, hogy egy adat nem minta? Én meg pont olyat tudok, ahol egy intézetben akik nem voltak hajlandók felvenni az oltást, ketten is mentek lélegeztetőre. A többiek meg vígan dolgoznak. Akkor melyikünknek van igaza?


Az érvelésed pont ugyanolyan, mint amikor azzal jön valaki, hogy a szomszéd Pista bá 40 éve dohányzik, tök jól elvan, ergo a dohányzás igazából egészséges.


"Az meg külön kérdés, hogyha olyan szuper a Phizer (meg az összes többi vakcina) akkor miért nem vállal érte, se az állam, se a gyártó felelősséget."


Gondolom azért, mert még kísérleti stádiumban vannak, ezért nem akarják ráerőltetni senkire. Ez még nem jelenti azt, hogy rossz lenne.

2021. júl. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
19%
36: Azért az te sem mondod komolyan, hogy nem akarják ráeröltetni senkire. Pont, hogy azt teszik, indirekt módszerekkel, egy olyan olta´ssal, ami ahogy te fogalmaztál kisérleti stádiumban van-
2021. júl. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
68%
Én akkor érezném, hogy rám van erőltetve, ha kötelezővé tették volna, vagy nem mehetnék boltba, busszal, vagy dolgozni nélküle. Mivel ezek egyike sem áll fenn, én nem érzem a kényszert. Mondjuk én alig vártam, hogy sorra kerüljek, szóval nem én vagyok a mérőszám.
2021. júl. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
81%
00:30: noha roppant önző és felelőtlen a viselkedésed, miután már lefertőződtél, már védve vagy. Innentől kezdve édesmindegy, beoltatod magad vagy sem.
2021. júl. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
80%
13:09: az, hogy nem vállalnak felelősséget, szimplán a gödényisták hazugsága.
2021. júl. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!