Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik csak a Fidesz ellen...

Akik csak a Fidesz ellen szavaznak az Ellenzéki Összefogásra azok kit fognak majd szidni ha rosszabb lesz a megélhetésük az ellenzék alatt?

Figyelt kérdés
Most könnyen lehet O1G-zni, stb.. annak ellenére, hogy alapvetően fejlődött az ország, de ha jön az ellenzék és ahogy 2010 előtt is most is majd jön az adóemelés meg a megszorítás akkor kit fognak szídni? Akkor is O1G táblákkal vonulnak majd vagy szembejön a valóság, hogy még se volt érdemes csak valaki ellen szavazni egy még rosszabbra?
2021. júl. 5. 18:02
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%

Én az ellenzéki összefogásra fogok szavazni 22-en egyéniben, függetlenül, hogy egy rakás f.snak tartom a mai ellenzék nagy részét, mert csak a túlélésre játszanak, hogy ki jusson be a Parlamentbe, elég csak Tóth Csabára gondolni, akik a háttér alku részeként majd mindenki beállt egy korrupt politikus mögé....na meg jó át.sztak az előválasztással, hogy maj mi az isten adta nép dönthetünk, ki legyen egyéniben a jelöltünk, aztán ahogy 14-ben 18-ban megint ismét háttérben alkudozva lépegettek vissza geymás javára...pofátlanul ondorító, szóval nem jobbak a Fidesznél, max annyiban, hogy kevesebbet lopnak. De a pofátlan hülyének nézésben meg hazudozásban egy szinten vannak a Fidesszel. Szóval azért szavazok egyéniben még is rájuk, mert a Fidesznek és a krumpli zabálóinak irritálóan túl nagy már a pofájuk, szebben mondva az arcuk..kicsit lejjebb kell pofozni valakinek, erre talán jó lesz az összefogás, azonban listán Kétfarkú Kutyapárt, mert ők is megérdemlik, hogy bejussanak. Ha a Fidesz Fürjes Balázs alkatú politikusokból állna, egy rossz szót nem szólnék.


Kérdésedre a válasz kérdező, természetesen a gazdasági helyzet alapján, azt fogok hibáztatni, aki a döntést hozza vagy, épp aki nem képes meghozni a jó döntést én azt fogom hibáztatni akár ki is legyen kormányon.


Btw full mindegy mit pofázunk meg mi a véleményünk, mi átlag választók.... a választást úgy is a " kell egy tánc" meg a "zár csökkentős" szavazók döntik el, ők vannak többségben...az az oldal nyer, akinek hamarabb beérik a választási krumpli.... :)

2021. júl. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:

Az ellenzéki szavazók tele vannak munkakerülő lumpenekkel akik segélyből akarnak megélni ahogy anno 2010 előtt.


A Fidesz szavazók a munkalapú társadalomban hisznek ahol ha dolgozol akkor megélsz és nem azért dolgozol, hogy az adódból eléljenek a munkakerülő lumpenek.


Erről szól az alapjövedelem, erről szól a munkanélküli segély, erről szól az, hogy megint c típusúakat tolnák azzal, hogy gyerekenként munka nélkül is minél több lóvé járjon. Ez a balos felfogás. Köszönjük mi fideszesek ebből nem kérünk.


Ne az én adómból tartsák el azokat akiknek büdös a munka. Nem véletlen, hogy a családtámogatás is munkához van kötve, itt nem a C típusúakat támogatják ingyen pénzzel hanem a dolgozó embereket akik adóznak is.


Lehet osztogatni a pénzt azoknak akik nem termelnek, megint megismétlődik a 2010 előtti korszak amikor szétosztják segélyként a pénzt amit a Fidesz összegyűjtött aztán pár év múlva lehet hiteleket felvenni és jöhetnek a megszorítások.

2021. júl. 5. 18:18
 13/37 anonim ***** válasza:
69%

#3

Majd példát veszünk Orbántól...

Mindíg átírjuk majd a történelmünket. Orbán liberális volt, most meg szerinte nem létezik a liberalizmus.

Mikor Orbán ellenzéki volt, akkor mindenért a kormány volt a felelős. Most 2/3-al ők vannak hatalmon, járvány alatt is teljhatalmat adtak maguknak. Most bármi rossz van az országban ők zokognak a földön magzatpózban, hogy ők nem tehetnek róla, a Soros/Brüsszel/Gyurcsány/Pókember/Migráns/Ellenzék volt...

Bármit amit valaha vallott vagy mondtott Orbán már semmi nem úgy van, semmi nem érvényes és minden jól is van így.

2012 környékén ők szállásoltak el migránsokat, ők tömték ki őket pénzel, majd most valahogy hirtelen már olyan migráns ellenesek lettek mint a jóélet...

Putyinról is és kínáról is olyan jó véleménnyel volt Orbán még pár éve ellenzékbe, hogy szerinte európa elsőszámú veszélyforrásai ők voltak. Most meg Orbán nyelve tövig van a fenekükben.

Most ő a szélsőjobbos nagyvezér. Én mindíg is azt az elveket vallottam amiket most. A fideszesek évekig köpködtek, hogy micsoda rasszista, náci vagyok, meg kössem fel magam. Most is ugyan az vagyok, de még mindíg ellenzéki, szóval most a "balos libsi" lettem. Majd megtanuljuk így mi is átírni a saját történelmünket, mint ahogy a fidesz és Orbán tette.



Bár ha az ellenzéki összefogásból is rossz sül ki valószínű keresünk mást aki mögé beállhatunk. A fideszre nem ment és soha nem is fog menni szavazatom, ezt garantálom.

2021. júl. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:

#11


Kevesebbet lopnak? Látod te mi megy csak önkormányzati szinten a balos kerületekben? Szerinted ha odajutnak a mézesbödönhöz akkor nem fognak lopni amennyit csak tudnak?


A probléma ott van, hogy a balosok csak lopni szeretnek, visszaosztani vagy mellette azért termelni is azt nem.


Jó példa erre a Fidesztől átvett kerületek ahol tele volt a kassza, de hirtelen jöttek az elvonások, természetesen a fizetésük maximalizálva, prémiumokra mindig jut még ha kukákat is kell beszedni és a többi és a többi.

2021. júl. 5. 18:20
 15/37 árokpart ***** válasza:
11-es A legjobban fogalmaztad meg igen ez a helyzet.
2021. júl. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:

#13


Színtiszta hazugság amit leírtál.


A történelemhamisítással kapcsolatban meg a DK házatáján kopogtass pl. az öszödi beszéd a 2006-os események leírása kapcsán

2021. júl. 5. 18:21
 17/37 árokpart ***** válasza:
78%
Kérdező egyébként megtisztelsz nyugalmazott könyvtáros vagyok egy betegség miatt. A másik meg, hogy ez a rinyálás annyira gyerekes, mintha attól félnél, hogy elveszik a játékodat. Meg a mutogatásod másokra olyan, mint az oviban mikor Pistikének jobb valamiért mint Lalikának. Szánalmas vagy!
2021. júl. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:

#17


Csak az országot féltem miattatok, akik dacból meg Orbánfóbiából szavaznak máshova. Egyszer már taccsra vágtátok az országot 2010 előtt ahonnan a Fidesz felhozta az országot , most megint le lesz nullázva a fejlődés és utána újra jön a Fidesz és újra jön a mutogatás, hogy de hát nem fejlődünk elég jól.


Mintha ott lennél egy versenyen ahol hárman építetek homokvárat , de nálad oda jön valaki és szétrúgdalja az egészet, majd kezdheted előről és utána megy a mutogatás, hogy te mért nem haladsz úgy mint a másik kettő? És utána ennek hatására mikor már megint szépen építgeted megint lerúgdossák, hogy hát azért rúgdossuk le mert nem haladtál úgy mint a másik 2 , és kezdődik előről.

2021. júl. 5. 18:28
 19/37 anonim ***** válasza:
79%

13 ha kérdezel, akkor fogadd el a választ vagy maradj csendben, ha nem tudod elfogadni... Mi a fenének kérdezel, ha nem vagy kíváncsi a véleményekre, csak a fideszes barmok hazugságaira?

Keress facen egy "mocskos fideszes vagyok" csoportot és nyomd abba a marhaságaidat.

2021. júl. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:

12:

Ha megnézed a statisztikákat, ez ép fordítva van, a lecsúszott rétegben több a Fidesz szavazó. Igazából a kommentjeid alapján te sem lehetsz nettó adófizető, valószínűlegte is nagyrészt az ellenzéki választók adóbefizetésein élősködsz.

2021. júl. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!