Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik csak a Fidesz ellen...

Akik csak a Fidesz ellen szavaznak az Ellenzéki Összefogásra azok kit fognak majd szidni ha rosszabb lesz a megélhetésük az ellenzék alatt?

Figyelt kérdés
Most könnyen lehet O1G-zni, stb.. annak ellenére, hogy alapvetően fejlődött az ország, de ha jön az ellenzék és ahogy 2010 előtt is most is majd jön az adóemelés meg a megszorítás akkor kit fognak szídni? Akkor is O1G táblákkal vonulnak majd vagy szembejön a valóság, hogy még se volt érdemes csak valaki ellen szavazni egy még rosszabbra?
2021. júl. 5. 18:02
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
61%

24:

Votl pár húzása a Fidesznek, lásd hülyenépszavazás, manyup államosítás, amelyek óta nem tekinthető sem jobboldalinak, sem értelmiséginek, aki a Fideszre szavaz. Csak prolinak.


25:

Akkor ha jól értem te úgy gondolod, hogy a kormányon múlik a boldogulásod. Kezdetektől fogva erről beszéltem. Aki nem olyna lumpenrpoli, mint te, az nem a kormánytól várja a fizetésemelést, hanem tanul, képzi magát.

2021. júl. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:

#30


Infláció a Fidesz érában 32%-os volt, MSZP érában 59%.

2021. júl. 5. 18:44
 33/37 anonim ***** válasza:
77%

27:

Sajnos elég sok hozzád hasonlót tartunk el...

2021. júl. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:

#31


Nem, nem.


Én nem a kormánytól várom a boldogulásom, köszönöm szépen jól elvagyok.


Viszont nem szeretném, hogy a szokásos ballib féle béna kormányzás végett megálljon a fejlődés és tönkre menjen a gazdaság. Illetve nem szeretném a DK-s munkakerülőket az adómból eltartani.


Azt már fel se hozom mert egyből jön az M1 meg migráncsozás, hogy nyílvánvalóan részt vennénk a szétosztásban és milyen jó is lenne ha itt is muszlim meg afrikai migrik molesztálnák a nőket, késelgetnének, robbantgatnának, de hát úgy lennénk európai magyarok ugye?

2021. júl. 5. 18:47
 35/37 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, mondtam már hogy menj egy fideszes seggnyaló csoportba ott hisztizhettek egymás kedvére...
2021. júl. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, a 18.20-as válaszodva reagálva, egyetértek amit írtál, de jól értem hogy zavar a lopás? :) ezek szerint a Fidesz 11 éve tartó mértéktelen lopásai is zavarnak vagy az már nem ? :)
2021. júl. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
100%
Ennél szarabb már nem lesz, amit lehet elloptak. Legalább megszűnik az álnemzeti hazugsággyár.
2021. júl. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!