Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A pedofiltörvényben melyik...

A pedofiltörvényben melyik rész utal a homokosok összemosása a pedofilokkal, megmutatnátok?

Figyelt kérdés
Kormány szerint nincs összemosva, ellenzék, Brüsszel szerint igen, de hol van pontosan hogy van ez leírva?
2021. júl. 9. 13:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
32%
Az hogy 18év alatt nem lehet homokozni csak 18+ után...
2021. júl. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
72%

#1


Ilyen nincs a törvényben!

2021. júl. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
26%

Akkor 18+ után sem ajánlatos homokozni..!

Nesze..

2021. júl. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
82%

Én így értelmeztem.


Ha elfogadod a törvényt akkor páran biztosan neked ugranak, hogy miért támogatsz egy olyan törvényt amiben a melegek helyzete romlik. Ha elutasítod akkor megint neked ugranak páran, hogy miért támogatod a pedofilokat.


A kettő össze lett mosva mivel nem tehetsz a pedofilok ellen anélkül, hogy a melegek helyzetét rontanád. Fordított esetben nem védheted meg a melegeket mert azzal a pedofilokat is véded.

2021. júl. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
32%
Sehol nincs összemosva. Az érzékeny lelkűeknek nem tetszik, hogy az összes gyerekvédelmi intézkedés egy törvényben van összefoglalva. Ezt nevezik "összemosásnak".
2021. júl. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
86%
*hogy a melegek helyzetét ne rontanád
2021. júl. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
72%
Na erre én is kíváncs vagyok.
2021. júl. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező... ezt a kérdést tetted fel: "A pedofiltörvényben melyik rész utal a homokosok összemosása a pedofilokkal, megmutatnátok?"


Remélem érted a saját kérdésedet? De ha nem segítek, ott kezdődik az összemosás, hogy a pedofilok elleni törvénybe beletették a meleg témát....ugye most már érted, hol van az összemosás...

2021. júl. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
57%
Külön kell mosni őket, egyértelmű😉
2021. júl. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
70%
#9 Igen, a külön mosás mindig fontos. Ha keverjük a vöröset a kékkel meg a barnával és egybe mossuk a sok fehérrel, akkor egy rakat rózsaszín meg világoskék is meg fog jelenni, de nagyrészt sz@r színű lesz - a fehér meg eltűnik.
2021. júl. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!