Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar ellenzéknek mi a...

A magyar ellenzéknek mi a terve a migrációval kapcsolatban, ha megnyernék a választásokat?

Figyelt kérdés

2021. júl. 9. 16:24
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
100%
30: csak felsoroltam az ismérveket, nem hoztam ítéletet, mindenki maga eldöntheti, hogy az ország mindennapi működése mennyire felel meg ezeknek
2021. júl. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
33%

#31 Értem.

Akkor köszönöm a felsorolást és mellé teszem, hogy az én véleményem szerint ezeket az országunk teljesíti és megfelel a jogállamiság kritériumainak.

2021. júl. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
54%
#32 a tények szerint viszont nagyon nem.
2021. júl. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
#33 Miben nem? Konkrétan, nem általánosságban hogy "sérülnek a jogállamiság feltételei" meg "nincsenek fékek és egyensúlyok"!
2021. júl. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
0%

#34 pl a bíróság előtt nem minden ember egyenlő, lásd kaleta, és a többi fideszes haver mint m richárd, berki krisztián, stb


Alkotmány a fidesztől és főleg az ereszmászó bajnok szájertől származtatható, nem az emberi jogokból.


A hatalmi ágak egyértelmüen nincsenek szétválasztva. A törvényhozó a fidesz, végrehajtó a fidesz, i-gazságszolgáltató (bíróság) fidesz (polt peti).

orbánnak abszolút hatalma lenne, csak az EU (külső erő) korlátozza.

2021. júl. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
80%

#35 Mitől ne lett volna mindenki egyenlő a bíróságok előtt? Az, hoyg neked - meg nekem - nem tetszik az ítélet ami született az mitől jelentené azt, hogy nem egyenlők a bíróság előtt az emberek?

A vörösiszap per ítéleteit mivel magyarázod? A zorbán miatt nem büntették meg rendesen azokat akik éppen a zorbánékkal ellentétes politikai csapat kedveltjei voltak? Vagy mit mondasz gyurcsány sukorói perére? Ott is a zorbán miatt meg mert nincsen jogállamiság, nem sikerült gyurcsányt is elítélni?

Berki, mint fideszes haver??? Te teljesen hülye vagy?

Az alkotmány teljesen törvényesen kerül elfogadásra. Csak neked nem tetszik, ennyi. A jogállamiságnak nem feltétele még az sem, hoyg legyen az országnak alkotmánya. Szóval hogy jön ez ide?

Mitől ne lennének szétválasztva ahatalmi ágak? Pont ezt mondtam, hogy ne hozz üres lózungokat, mondj konkrétumot!

De köszi, szépen megmutattad hogy nincsen semmitek, csak üres szavak és mesék. Itt jogállam van, csak nektek nem tetszik az aki kormányon van.

2021. júl. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
19%

"Az alkotmány teljesen törvényesen kerül elfogadásra."


Ez mondjuk tételesen nem igaz, népszavazást kellett volna kiírni, de ez anno elmaradt.

2021. júl. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
73%
#37 Nem, nem kellett volna népszavazást kiírni róla. Előtte sem volt és sehol nincs ilyen hogy kellene. Honnan vetted ezt a butaságot?
2021. júl. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
62%

#36 nem tudsz olvasni? Mondtam konkrétumot "elvtárs" olvasd újra! Leírtam melyik ág fidesz.

Bocs, de szovjetül, se kínaiul nem fogom leírni.

2021. júl. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
24%
#39 4 alkalommal kértem, hogy írd le AZOKRA a választ amit kérdeztem. Nem tetted meg, csak mindig ÁLLÍTOD hogy már megtetted. Itt befejeztem, egyértelmű hogy nincsen válaszod a kérdéseimre.
2021. júl. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!