Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ugye nem Jakab Peter lesz az...

Ugye nem Jakab Peter lesz az ellenzéki összefogás megválasztott jelöltje?

Figyelt kérdés

Szerintem nem kéne az országnak egy neonáci homofób rasszista ember aki a parlamentbe csak cirkuszolni jár be. Eléggé szégyennek tartom, hogy a Magyar Parlamentet manipuláció miatt megszégyeníti, hogy ő nyerjen.

Márki-Zay Péter lenne nekem az ideális jelölt, mert neki van esze. Jakab Peternel még Orbán is jobb, mert ő nem egy rasszista bohóc.

Jakab Peternel esküszöm még Gyurcsány is jobb (bár szerintem ő jó politikus), vagy Dobrev is, Fekete Győr Andras úgy szintén.


Hazánknak egy szabadelvű elfogadóbb kormányra lenne szüksége, hogy jobbá váljon a nemzetünk.



2021. júl. 11. 02:39
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Látszik hogy nem tudsz gondolkodni csak támadni tudsz, ha valakinek más a véleménye.
2021. júl. 11. 12:22
 12/32 A kérdező kommentje:

Ki mondta hogy 2milliós fizetésem van te fogyatékos? XD

Jakabra próbáltam reflektálni.

2021. júl. 11. 12:27
 13/32 anonim ***** válasza:
68%

"Jakabra próbáltam reflektálni."

Kevés voltál hozzá...

2021. júl. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
3%
Nyugodj meg nem Jakab lesz a miniszterelnök jelölt, tekintve, hogy az egész egy megjátszott műsor (röviden Gyurcsány show), ahol Gyurcsány már rég leosztotta a szerepeket és mivel túl feltűnő volna, ha feleségét, Gyurcsány Ferencnét tenné meg jelöltnek, így régi tanácsadója, Karácsony fogja ezt a posztot betölteni.
2021. júl. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
69%

14 - milyen lehet ez a Fidesz, ha egy Gyurcsány az egész Fidesz-hordát (Orbánnal az élen) szopatja ezerrel?!

Rólad nem is beszélve...:)

2021. júl. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
18%
Remélem nincs itt egy fideszes ember sem . Mert akkor 1 forintot sem ér ez az egész vita a kommentek közt .
2021. júl. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
Te sem érsz egy forintot sem. Tipikus olyan magyar vagy, hogy elég kimondani a szemmel láthatót már is be vagy hülyítve mert gondolkodni nem tudsz, és a dolgok mögé nézni. Nem hiába van még mindig a fidesz uralmon.
2021. júl. 12. 23:28
 18/32 A kérdező kommentje:
Jakab Peter lehető legrosszabb megoldás. Nem akarok viszont egy náci országban élni, ha ő lesz a miniszterelnök, megyek Ausztriába.
2021. júl. 12. 23:29
 19/32 anonim ***** válasza:
56%

#14 12 éve Orbán Show van és már a fél országnak elege van belőle már sokan unják Orbánt Ne adjunk ennek a bukott műsornak mégegy esélyt!

[link]

2021. júl. 13. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
82%
Jól van kérdező . Most már nyugodj le :D Vergődsz a földön , mint egy gyerek , aki nem kapta meg a napi csokoládé adagját .Igy ennek a vitának nincs értelme :) Reméljük hamarosan mész is Ausztriába . Maradj is ott ✓
2021. júl. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!