Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ugye nem Jakab Peter lesz az...

Ugye nem Jakab Peter lesz az ellenzéki összefogás megválasztott jelöltje?

Figyelt kérdés

Szerintem nem kéne az országnak egy neonáci homofób rasszista ember aki a parlamentbe csak cirkuszolni jár be. Eléggé szégyennek tartom, hogy a Magyar Parlamentet manipuláció miatt megszégyeníti, hogy ő nyerjen.

Márki-Zay Péter lenne nekem az ideális jelölt, mert neki van esze. Jakab Peternel még Orbán is jobb, mert ő nem egy rasszista bohóc.

Jakab Peternel esküszöm még Gyurcsány is jobb (bár szerintem ő jó politikus), vagy Dobrev is, Fekete Győr Andras úgy szintén.


Hazánknak egy szabadelvű elfogadóbb kormányra lenne szüksége, hogy jobbá váljon a nemzetünk.



2021. júl. 11. 02:39
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
23%

"Hun van a rencám ezen a kucsin,hun van?"


(Jákob pteré)

2021. júl. 11. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
42%
Nekem meg egy pszichopata, megalomániás, skizo törpe nem kell, aki a nép vagyonát a hobbijára, haverjaira és a határontúli nyalizásra költi. Ha nem lennének olyan bátor emberek, mint Jakab, akkor már Orbán tényleg azt csinálhatna, amit akar.
2021. júl. 11. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 molnarmarcell21 ***** válasza:
51%
Attól, hogy Jakab lesz esetleg a kormányfő, a kormány maga még vegyes lesz, nem náciskodhat kedvére.
2021. júl. 11. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
36%
3: egy kormány sosem mondja meg a kormányfőnek, mit csináljon, ez fordítva van. Ráadásul Jakabról látjuk a melós botránya óta, hogy még magát sem tudja kontrollálni. Hitlerről is azt hitték, hogy majd szépen kontrollálják a háttéremberek, aztán láttuk, mi lett a dologból.
2021. júl. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 molnarmarcell21 ***** válasza:
69%
Túlságosan a NER-hez vagy szokva, nem így működik egy demokrácia :) Ha máshogy nem, bizalmatlansági indítvánnyal sakkban tarthatják, ha nagyon szembemenne az Összefogással.
2021. júl. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
17%
5: bizalmatlansági indítványhoz kéne egy másik kormányfő-jelölt, akit a Jobbik támogat. Na most a jobbik nem fogja lecserélni Jakabot. Tehát nem lesz semmiféle bizalmatlansági indítvány.
2021. júl. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
14%
Ki más lenne kedves nem magyar testvérem?
2021. júl. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
67%

Szóval Jakabtól vagytok a legjobban besz@rva!

Téged is azért küldtek ide, hogy finoman járasd le, mert Jakab nem az a nyuszika, aki odatartja a törpének a fenekét...

OK.

Hajrá Jakab!!!

2021. júl. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

Ennyi erővel én is veszek parizert a tescoban, eljátszom, hogy úgy annyiból, és úgy élek mint a nép, rinyálok(konkrétan cirkuszt csinálok) az Országgyűlésben, csak ezzel az a baj, hogy nekem 2milliós fizetésem van.

"Fizessenek meg a tolvajok" ez szép és jó, de ki garantálja, hogy megfizetnek? Ne feledkezzetek meg, Orbán is ezt mondta Gyurcsány idejében.

Ha megválasztják ezt a bohócot az országnak annyi. Ha egy ilyen miniszterelnökünk lesz, aki nem tudja kontrollálni magát, akkor a második náci Magyarország megszületett, tudjuk jól, hogy rasszista ez az ember. Életveszélyen megfenyegette a cigányokat pl.

Én Zalaegerszegen élek, itt is vannak cigányok, de ezek egy része dolgozik, és neveli a gyerekét. Ezek a cigányok beilleszkedtek társadalmunkban , ezekkel nincs baj. A probléma inkább az É-K MO-i cigánybűnözéssel van, az ellen kene fellépni, nem egy teljes kisebbség ellen.

Másik meg ez a manipuláció. Higyjétek el, hogy kamerákon kívül ő is 5*-os étteremben zabál.


Nem hajrá Jakab, mert rosszabb mint Orbán, inkább Márki-Zay Pétert, Dobrevet, Gyurcsányt, Fekete Győr Andrást látnám miniszterelnöknek, ennek az országnak ezeknek az emberekre van szüksége.

2021. júl. 11. 11:50
 10/32 anonim ***** válasza:
67%

" nekem 2milliós fizetésem van."

Hazudsz, csiga, ha neked ennyi lenne nem ajvékolnál itt 0-24-ben ezer nick-néven...

"Ha egy ilyen miniszterelnökünk lesz, aki nem tudja kontrollálni magát, akkor a második náci Magyarország megszületett"

Ne a jelenről beszélj nyüzüge, itt a jövőről van szó!

Sajnos a mocskos jelen az, amit egy jobb jövőnek kell felváltania!

Az országnak az a jó, ami Orbánnak rossz!

És ez Jakab Péter!

2021. júl. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!