Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ugye nem Jakab Peter lesz az...

Ugye nem Jakab Peter lesz az ellenzéki összefogás megválasztott jelöltje?

Figyelt kérdés

Szerintem nem kéne az országnak egy neonáci homofób rasszista ember aki a parlamentbe csak cirkuszolni jár be. Eléggé szégyennek tartom, hogy a Magyar Parlamentet manipuláció miatt megszégyeníti, hogy ő nyerjen.

Márki-Zay Péter lenne nekem az ideális jelölt, mert neki van esze. Jakab Peternel még Orbán is jobb, mert ő nem egy rasszista bohóc.

Jakab Peternel esküszöm még Gyurcsány is jobb (bár szerintem ő jó politikus), vagy Dobrev is, Fekete Győr Andras úgy szintén.


Hazánknak egy szabadelvű elfogadóbb kormányra lenne szüksége, hogy jobbá váljon a nemzetünk.



2021. júl. 11. 02:39
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
59%

Kérdező: " Nem akarok viszont egy náci országban élni, ha ő lesz a miniszterelnök, megyek Ausztriába."

Abban élsz, Orbán azzá tette!

Jakab és az Összefogás végre rendet fog csinálni.

Mehetsz Ausztriába - migránsnak, te idióta!

2021. júl. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

Kérdező, te még egy vitához is hülye vagy; miért akarsz politizálni?!

Idióta bérnyalóka!

2021. júl. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
53%
#22 kérdező A válasz trágár
2021. júl. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
0%
Gyurcsány jó politikus? :D Kérdezd meg szüleid és nagyszüleid hogy mi volt 2002-2010 között!!
2021. júl. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
0%
Itt aki rendet csinálna az a Mi hazánk mozgalom én szerintem akik még értelmesek!
2021. júl. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

A Mi Hazánk semmiféle rendet nem csinálna; Csurka sem csinált, Vona sem csinált, csak lázított, és nacionalizálta a gyengébb felfogásúakat.

A tököm tele van már ezekkel a megélhetési magyarkodókkal!

Mi Hazánk = Megélhetési Hungaristák

2021. júl. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Gyurcsány sem csinát rendett 2002 és 2010 között csak káoszt amiből tüntetések lettek! Magyarán akkor normális politikus nincs!
2021. júl. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Jakab fog nyerni; feldugja Orbánt a hátsójába - oszt' ennyi!!!
2021. júl. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
53%
Le lettem keményen pontozva! :D Úgylátszik az ilyen internetes oldalon mint ez meg a facebook a legjobban aztán instagram, tiktok, twitter és még majd a későbbiekben a youtube is majd, ezeken van a legtöbb ellenzéki összefogásra szavazó balliberális beállítottságú emberke. facebookon ha jobboldali vagy és megmersz szólalni egyből tiltanak 30 napra. Látszik hogy itt sokan a facebookról tájékozódnak ahol az ellen vélemény sajnos nem tud megnyilvánulni a cenzúra miatt, pedig tudtommal demokráciában élünk! Sajnálom hogy pont az igazságot nem látjátok faceboobkon mert törlik... ajánlom nektek a máshol történő tájékozódást is mint különböző hírportálok és a pártok oldalain meg még a youtube ami egyenlőre nem szól bele a politikába. Mostanság a politikába beleszólni divat, az meg a másik hogy a facebook a legliberálisabb meg baloldalibb oldal hiszen az üzemeltetője Mark Zuckerberg is balliberális oldalakat valló személy, így a facebook cenzúrán nem csodálkozok! Úgyhogy máshol is ideje tájékozódnotok mert így csak a baloldali propagandát tudjátok befogadni higyjétek el a jobboldali sokkal jobb és nemzetibb azaz hazaszeretőbb!
2021. júl. 19. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

28: Soha nem volta, és nem is leszek fenn a facebookon, és benyúltam a zsebembe és hányok a Fideszre!

Nem érdekelnek a hülye nacionalista ideológiák, nem érdekelnek a Bayerek, Rogánok, Orbánok: egy életem van, azt szeretném végre normálisan a hazámban, a szülővárosomban leélni!

A Fidesznek volt 11 éve teljhatalomban; ennyire képes, de nekem ez nagyon kevés, és nagyon rossz irányba vitte az országot! Mindenképp mát kell megpróbálni, mert ez a nemzeti nihil sehova nem vezet!

2021. júl. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!