Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért ment neki Lázár János...

Miért ment neki Lázár János Simonka Györgynek? Simonka már Márki-Zayyal is szidja a Lázárt, ha éppen úgy alakul?

Figyelt kérdés

Miért van, hogy az egyébként fegyelmezett FIDESZ-ben így oltogatják egymást a képviselők?

Mi lehetett az alapkonfliktus Lázár és Simonka között?



2021. júl. 12. 07:17
 1/7 A kérdező kommentje:
2021. júl. 12. 07:18
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Simonka így üzen a fidesznek, hogy ha hagyják elítélni őt, akkor ki fogja nyitni a száját a fideszes ügyekről, amiből van bőven, és példának hozta Lázár "mindenki annyit ér, amennyije van" Jánost, aki feltűnöen mohón nyúlt le pénzeket.
2021. júl. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%

Persze, persze. És mindez azért igaz, mert az leírta a 24.hu meg ezt állította Márky-Zay.

Aha. Nincs több kérdésem.

A videót a kérdező linkjén nem lehet elérni, helyette itt van ez:

[link]

Semmi olyan nincsen benne ami azt bizonyítaná ami a kérdésben van. Simonka egyáltalán nem beszélt ilyesmiről, kifejezetten elmondta, hogy csak véleményt fogalmazott meg és Márky-Zay is határozottan kijelentette hogy abban amit neki mondott semmi olyan nem volt ami alapján feljelentést lehetne tenni Lázár ellen.

2021. júl. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 qkker1 ***** válasza:
68%

"A videót a kérdező linkjén nem lehet elérni,"


Tökéletes fidesznyik vagy, hazudsz ahogy kell!

Nekem simán elérhető a videó!

2021. júl. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Attól, hogy két ember egy pártban van, még nem feltétlenül kedvelik egymást. Amúgy ez leginkább 2 bukott ember cicaharca, szerintem nem sokat veszít a Fidesz, ha mindkettő eltűnik.
2021. júl. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#4 Miért kell ostobán bunkónak lenni? Nekem nem volt elérhető. Most megpróbáltam újra, már sikerült. Kerestem helyette egy másikat és betettem.
2021. júl. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez fogja őket előbb-utóbb kicsinálni. Bár gondolom, van egy megállapodás, hogy jól élsz, ha buksz kuss van. De nehéz ezt tartani, ha a szabadságod a tét.
2021. júl. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!