Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Olyan értelemben magyarnak...

Olyan értelemben magyarnak érzed magad, hogy kötődsz az itteni kultúrához, társadalomhoz, mentalitáshoz, vagy nem? Miért? Ha nem kötődsz, milyen más országot képzelsz el magadnak ideálisnak és miért?

Figyelt kérdés

2021. júl. 12. 19:09
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Az országgal nincs baj, csak a magyar emberekkel. Főleg az idősebb korosztájjal. Az 50 fölöttiek nagy része eszméletlen begyöpösödött és túl konzervatív. A fiatalokkal nincs nagy probléma szerintem. Leginkább Ausztáliában és Új-Zélandon, illetve Dél-Európában tudnàm magam elképzelni. Esetleg még Chile, Argentína és Uruguay. Ny-Európa is jó lenne, de nekem túlságosan felhős és hűvös.
2021. júl. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 D-Mano ***** válasza:
59%

Nekem rendkívül fontos a magyarságom.

A magyar néptől évszázados aknamunkával elvették a történelmét, a kultúráját és az öntudatát. A magyar nép eképpen tévelyeg jelenleg.

Sokan vágynak arra, hogy visszataláljanak a magyarságukhoz, s ezt az űrt sok jó és sok rossz szándékú téves vagy torz nemzeti ideológia tölti be egy nagy részüknél.

Így lehet az is, hogy Orbán az álnemzeti propagandájával sokkal több kárt okoz a magyarságnak, mint a "nemzetsemleges" vagy egyenesen nemzetellenes bal-liberális csoportosulások, ideológusok, pártok.


Hogy kik, miért és hogyan vették el a nemzeti öntudatunkat, és hogy mit jelent valójában magyarnak lenni, és hogyan találhatnánk újra magunkra, azt Pap Gábor életművéből, előadásaiból, könyveiből lehet megtudni.


Mindezt persze nem kell elhinni, de aki vágyja az igazságot és rá akar találni önnön magyarságára, őseink ösvényére, azoknak ezt ajánlom mindenféle hungarista, nacionalista, álnemzeti és stb. tévelygés helyett.


Azoknak, akik nem kötődnek a magyarságukhoz vagy egyenesen ellenérzéseik vannak iránta, én bevezetnék egy ösztöndíjprogramot, ami teljesen fedezne egy versenyképes átképzést, nyelvtanfolyamot, lakás- és munkakeresést abba az országba, ahová vágyik. Teljesen szabadon választott lenne, hogy igénybe veszi-e valaki, de ha igen, akkor ide már csak látogatóba jöhetne vissza. (Bár ilyen program sohasem fog megvalósulni, úgyhogy mindegy is.)

2021. júl. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
90%

D-mano

Ha egyszer indulnál a választáson, és ez az ösztöndíj program is a programod része lenne, én fix hogy rád szavaznék!

2021. júl. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
11%
Nehéz kérdés. Sajnos a magyar kultúra teljesen eltűnt. Füves hülyegyerekek, drogos bunkók, audis újgazdag barmok, idióta könnyűzenei koncerteken csápoló fiatalok országa lettünk. A tájakat, ételeket azért még így is szeretem, de borzasztó, hogy milyenek lettek itt az emberek.
2021. júl. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
81%
Semmi újjító szellem nincs idehaza..egyesek mintha a középkort szeretnék vissza..sokan gyűlölködőek, rasszisták vagy csak korlátoltak (maguk húzták fel)..őszintén akiben volt egy kis plusz már mind elment vagy el fog..
2021. júl. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
0%
Én maradok szerintem jó hely, éltem én is összevissza a világban, de még is itt vagyok itthon, a poltikára meg szrok nagy ívben...aki itthon valamiért retteg az szimplán hülye...
2021. júl. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
79%
Ez nem a rettegésről szól..
2021. júl. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
0%
...hanem a totalis nonkorfizmusròl...
2021. júl. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!