Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ugye van esély arra, hogy...

Ugye van esély arra, hogy 2022-ben az ellenzéki pártok valamelyike nyerni fog?

Figyelt kérdés

Én őszintén szólva Jakab Péternek örülnék a legjobban mert szerintem ő folyamodna jelenleg és a későbbiekben is a legdemotratikusabb módszerekhez. Még a felsőbb utasítások ellenére is! Azonban Karácsony vagy Gyurcsány és felesége is jók lennének. Mert Karácsony elég sokat tett és tesz is Budapestért is. Minél többet próbál segíteni a nehéz helyzetbe került embereken, családokon. Gyúrta brattyó pedig követett el annó hibákat. De ő legalább beismerte, hogy rossz volt az amit csinált már a végén. Imádom amúgy a palit legalább van humor érzéke és szereti a piát :D. Korsós Viki és társai pedig sohasem fogják ezt beismerni! És nincs is humorérzékük.

Ha továbbra is Fidesz lesz, vagy jön a Fidesz talpnyaló Momentum akkor én elkoltozok Walesbe vagy Belgiumba.

TI kire fogtok szavazni?



2021. júl. 13. 17:05
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

Miféle "felsőbb utasítás"-t kap Jakab?


Ajaj, ha Gyurcsanytól akkor öngól a kérdésed, ha nem, akkor valami vízió!


Belgium tuti jó hely!

2021. júl. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
57%
A fidesz neoliberális. A fidesz multikat és a gazdagokat támogatja.
2021. júl. 15. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
57%

Az összefosásnak az a baja, hogy nincs konkrét politikai célja, széthúznak.


Hiányzik egy erős, karizmatikus vezető.


Bukott politikusokat sorakoztatnak fel, akiknek eleve az köszönhető, hogy egyáltalán meg lett szavazva a Fidesz. A legtöbb ember nem akarja Gyurcsányt, Dobrevet, Kunhalmit a politikai életben látni.


Külföldön ajvékolnak (Amit a legnagyobb hazaárulásnak tartok!!! Ha bajuk van a kormánnyal, itt rendezzák le, ahelyett, hogy mocskolják az országot, és büntetéseket szavaznak meg.), ahelyett, hogy itthon aktivizálnák magukat.


Olyan eszméket vallanak (a Jobbikon kívül talán), amit az átlag magyar ember gyomra nem vesz be.


Ők: zöld gazdaságot, különadókat az autósoknak/középosztálynak, globalizmust, liberalizmust (a szó mára elfajult!), melegházasságot, erősebb fekete/cigány befolyást, akarnak.


Talán a legtöbben az autóellenes politikája miatt nem szavaznának Karácsony Gergelyre. A vidéki embereknek igenis kell a 20 éves öreg Golf!


Dobrevre egyértelműen Gyurcsány miatt. Gyurcsány bukott politikus, ezen nincs mit szépíteni. A feleségét meg akarva-akaratlanul, de mindenki összeköti vele, szerintem ezen nincs semmi meglepő.


Jakab Péter egy Vona 2.0. Nagy a szája a semmire, de közben semmit nem tud felmutatni.


Természetesen a fideszes beépített emberek, kamupártok sem segítenek az összefosás sorsán.


A döntés a tied, ha szeretnél menj ki most, elképzelhető, hogy később nehezebb lesz.

2021. júl. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nyer az ellenzéki összefogás az lesz itt is mint Amerikában polgárháború, kell ez nekünk?!!!!!!!!!!
2021. júl. 19. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
41%
Dehogy lesz az. Ezt melyik meséből vetted?
2021. júl. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Meseország mindenkié könyvből! Jah én nem balliberális hazug beállítottságu Gender LMBTQ-s vagyok hanem jobboldali nézetet valló hazafi! ;)
2021. júl. 20. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Ballibernyákok tönkretennék az országot szerintem elég visszaemlékezni 2002-2010-re! Sajnálom hogy akkor még én is kis 6 éves voltam de szerintem ti sem lehettek most nálam (21) sokkal idősebbek ha ezeket a Gyurcsány által vezetett ellenzéki összefogást istenítitek. Nézzetek 2006-ról videókat meg hallgassátok meg figyelmesen Gyurcsány Öszödi beszédjét és kérdezzétek meg szülőktől nagyszülőktől hogy Gyurcsány (2002-2010) vagy Orbán (1998-2002) (2010-) volt-e a jobb? Ne a facebookon tájékozódjatok meg a 24.hu meg ezekről mert ezek összevissza hazudnak. Szerintem origó, mandiner meg a 888.hu sem jobb mivel kormánypárti de szerintem kevesebbet hazudnak mint a 24.hu 444! meg társai. Majd az igazat azt a szüleitek és a nagyszüleitek tudják hiszen ők éltek mindkét kormányzás alatt és ők a pénztárcájukon jobban érezték hogy melyik párt volt a jobb mint ti akiknek csak a facebook, instagram, messenger, tiktok megy meg a 24.hu 444! stb. Gondolom egy origót, mandínert, Magyar nemzet vagy Magyar jelent még nem olvastatok el! Én mindenesetre a szülőket ajánlom én is tájékozódtam tőlük nem hiába a jobboldali kormányokat látnám szívesen kormányon nem a gyerekek agyát kimosó Genderes meg LMBTQ balliberálisokat!
2021. júl. 20. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
54%
Hajrá FIDESZ!;)
2021. júl. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!