Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Még mindig túlzás a pedofil...

Még mindig túlzás a pedofil törvény?

Figyelt kérdés
[link]

2021. júl. 14. 18:28
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/152 anonim ***** válasza:
75%
Azt tudom, hogy skálásan működik, nem csak meleg, hetero és biszex van, illetve a biszexen belül van több szint. Olyan szinten befolyásolható, hogy aki folyamatosan azt hallja, hogy a homoszexualitás bűn és elfogadhatatlan, gyűlöletes stb.. az esetleg elkezdi magában elfojtani és ún. látens homoszexuális lesz, ami azt jelenti, hogy heteroként kezd élni, de attól ő még meleg.
2021. júl. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/152 anonim ***** válasza:
12%

"Azt ne akard már bebeszélni, hogy ezzel is egyetért a többség."

Egyáltalán nem áll szándékomban ezt bebeszélni. Csak pontosítottam, hogy mi a kereszténység álláspontja erről.

"Soha nem csak utódnemzés céljából éltek az emberek szexuális életet. A jelenben meg aztán pláne nem."

Így igaz. Ennek én nem mondtam ellent.

"Senki nem fog lemondani az orálról meg egyebekről, ami számára izgató."

Nekem nem izgató. Kifejezetten undorodom tőle.

"Az óvszerrel mi lesz? Mert ugye az is gátolja az utódnemzést."

Ha a szexet a valódi céljára használnák, akkor nem lenne rá szükség.

"Nincs olyan heteroszexuális ember, aki a fentiek szerint élne nemi életet, még akkor sem, ha kereszténynek vallja magát."

Dehogynem. Én pl. természetes úton szoktam szeretkezni, és nem testi vágyból, hanem szerelemből.

"mert egyszerűen ellentéttes az emberi természettel"

Az újjá nem született emberi természettel ellentétes. Az egészen biztos.

"a maga paráznaságát azt persze elnézi"

Az lehet, hogy magának elnézi, de Isten nem fogja neki elnézni.

"helyette vezekeljenek a melegek"

A melegek a saját bűneikért vezekelnek majd, nem másokéért.

2021. júl. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/152 anonim ***** válasza:
79%

43 Ez így igaz. Nekem is volt egy homofób ismerősöm, a régi, még radikális jobbik nagy támogatója volt, rendszeresen a kurucinfót linkelte nekem is vita közben. Szidta a melegeket stb.

Aztán évekkel később megláttam egy meleg társkeresőn. Elég nehezen viselte, hogy lebukott, de szerinte ez egy "vicces történet". Azóta átesett a ló túlső oldalára, és amit évekig elfojtott magában, azt most már rendesen kiéli. Ma már heteró ismerőse nincs is, szinte csak a leghajtűdobálóbb melegek és drag queen-ek társaságát keresi.

Hát ilyen ez. Azóta csak mosolygok a homofóbokon.

2021. júl. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/152 anonim ***** válasza:
28%
"44-es: hallod tegnap, miután lefeküdtem apáddal, elbeszélgetettem az Úrral, és üzeni, hogy k.rvára gáz a hozzáállasod a szexhez, és igazán leszokhatnál arról, hogy te majd mind egy megmondóember meghatározod, hogy ki kivel és milyen indíttatásból feküdhet le másokkal. Azt is üzeni, hogy a szerelmet azért adta nekünk, hogy a testi vágyunkat jobban kiteljesíthessük, és ezáltal boldogabbak legyünk, de attól még, hogy valaki tisztán a testi vágy miatt fekszik le valakivel, ugyanúgy lehet boldog és ugyanúgy meghívott lesz a mennyországi orgiákra, szóval csak nyugodtan. Ellenben azokkal, akik folyton mások életébe akarnak beleszólni, őket majd Lucifer papa jól seggberakja egy ananásszal." A Biblia elitéli ezt a mocskos beszédet!
2021. júl. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/152 anonim ***** válasza:
22%
47-es: hát figyu, ezt beszéld meg az Istennel. Melyik valószínűbb: hogy a tökéletes Isten hazudna nekem, vagy az, hogy a Bibliát emberek írták, és ezáltal egy csomó ostobaság beszivárgott?
2021. júl. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/152 anonim ***** válasza:
16%
"47-es: hát figyu, ezt beszéld meg az Istennel. Melyik valószínűbb: hogy a tökéletes Isten hazudna nekem, vagy az, hogy a Bibliát emberek írták, és ezáltal egy csomó ostobaság beszivárgott?" Az a legvalószinübb,hogy az orvosod a gyógyszered elfelejtette felírni.
2021. júl. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/152 anonim ***** válasza:

Egyébként ajánlom nektek a következő előadást: [link]


(Szerintem nagyon érdekes, nem kell vele egyet érteni, de érdemes megnézni.)

2021. júl. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/152 anonim ***** válasza:
20%

"igazán leszokhatnál arról, hogy te majd mind egy megmondóember meghatározod, hogy ki kivel és milyen indíttatásból feküdhet le másokkal"

Egy szóval sem akarom megmondani senkinek, hogy ki kivel és milyen indíttatásból feküdhet le. Leírtam másodszorra is, leírom harmadik alkalommal is, hátha így eljut a szemeden keresztül az agyad megfelelő pontjáig: én csak a kereszténység álláspontját írtam le. Senkinek nem akarok megmondani semmit.

"a szerelmet azért adta nekünk, hogy a testi vágyunkat jobban kiteljesíthessük"

Nem ezért adta.

"Ellenben azokkal, akik folyton mások életébe akarnak beleszólni"

Idézd be kérlek, hol mondtam én olyat, hogy bárkinek is azt a szexuális életet KELL követnie, amit én leírtam. Légy szívés és tedd meg! Igazán kíváncsi lennék rá, mert én nem emlékszem, hogy ilyet írtam volna, de akkor biztosan én emlékszem rosszul.

2021. júl. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/152 anonim ***** válasza:
31%

A "homofób" szó épp olyan hazug mint a "gay, pride,rainbow" szavak mert egyiknek sincs semmi köze a valósághoz.

Nem fél a homokosoktól aki undorodik tőkük tehát nem homofób".

Nem vidámak ezek mert nyomorultak tehát a "gay" szó is hazugság.

A "pride" meg aztán tényleg nevetséges. Hogy lehetne bárki is büszke az undorító viselkedésére. Pont az ellenkezője.

A "rainbow" ezekre biztos nem jellemző mert a szivárvány egy gyönyörű jelenség ezek meg csak mocskosak.

Semmi probléma ha utálod és undorodsz ezektől. Ti vagytok normálisak. Ők a nyomorultan zavarodottak. És kevesen vannak csak nagyon hangosak. Talán 5%, ahogy az állatoknál is megfordul az ilyen abnormalitás.

2021. júl. 15. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/152 anonim ***** válasza:
27%

"Miért kell érzékenyíteni? Magyarországon senkinek semmi baja a melegekkel."

.

.

.

52-es válaszoló...

2021. júl. 15. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!