Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek sem létezik...

Walk w1th mee kérdése:

Szerintetek sem létezik semmilyen Covid virus?

Figyelt kérdés

Mert szerintem nincs,soha nem is volt,ez az egész 1 kitalált politikai média virus.

Mi az hogy jön a 4. hullám?:D Mikor volt a 3. és a második egyáltalán?:D:D



2021. júl. 15. 09:38
A kérdező szavazást indított:
Nincsen semmilyen virus.
Van,létezik,és a szoba4fala között élek ki sem mozdulok nehogy beteg legyek.
31 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%
Ha a világon semmit nem tudsz róla, olvasgass, hülye kérdések kiírása helyett.
2021. júl. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%
Igen ez a két véglet van te ostoba
2021. júl. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
94%
Annyira szánalmasak azok, akik még mindig képesek ilyen ostobaságokat kijelenteni. Kétségbeejtő, hogy ilyen emberek egyáltalán szavazhatnak.
2021. júl. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
9%
Ha létezne már tudnánk róla. Járvány lenne és betegednének meg emberek, ha két év elteltével sem látjuk semmi nyomát, akkor lássuk be,igen kicsi az esély a létezésére.
2021. júl. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
23%

Az is szánalmas, hogy annyi hazugság és logikátlan információ jelenik meg a médiában, hogy az emberiség kritikus gondolkodásra képes egyedeiben bizony felmerül a gyanú, mindenféle orvosi, vagy virológusi képzettség nélkül is, hogy szivatnak anyám. Stop.

Mondok is egy frisset, Nagy Britannia bulgáriát zöldországnak, Magyarországot viszont sárgának sorolta.

Bulgária 14,5% átoltottság, Magyarország 60% körül. Nem azt mondták/mondják, hogy csak az óttás? Itt ma nem halt meg senki covidban, beteg is kevés van, meg új pozitív is, bulgáriában is kb, ukrajnában csak 3%, oszt élnek, elvannak.

Na ezért is születik ilyen kérdés!

2021. júl. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
12%
Ahhoz már tényleg nem kicsit kell hülyének lenni, hogy valaki még két év elteltével is higgyen a vírusban. Különösen, hogy mindannyian nap mint nap látjuk, hogy nem történik semmi.
2021. júl. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
97%
Söt! Semmilyen virus nem létezik mert még sohasem láttunk. Valoszinüleg a zsiráf sem létezik, bár azt lehet látni is, de ki hiszi el? Anno domingo(!) kelt mint fent az Ur 1351. esztendejében!
2021. júl. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
91%
Én a te agyad létezésében nem hiszek
2021. júl. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
50%

5-ös vagyok😄

Hiába pontozzátok le a válaszomat, ezt már elmagyaráztam itt egy pár agymosottnak😄

Ezek, amiket leírok, megjelennek a médiában, a hírekben. Én nem állítok semmit sem, csak megmutatom az ellentmondásokat. 😂

Eltudom képzelni, aki beoltatta magát és olvassa a válaszaimat, már nyomja is a pirosat 😄

Megértem én amúgy ezt az érzést, dühöt, dacot, csak sok értelme nincs😂

2021. júl. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
77%

Azért érdekelne, hogy aki szerint politikai okokból találták ki az egészet, azok hogyan képzelik ezt el. Hirtelen a világon az összes orvos, virológus, politikus (pártállástól függetlenül, ugye), ápoló, statisztikus összezár, és terjeszteni kezd egy hazugságot? Ha te ezt elhiszed, akkor te az életben emberekkel még nem dolgoztál.

Emellett, mi a cél vajon? Mit akarhat elérni ezzel a dologgal mondjuk egy kórházi ápoló? Az miért áll bele ebbe, ha egyszerű hazugság? Mit nyer vele?


Amúgy a szavazás kérdése meg megfelelően "nemzetikonzultációsra" sikeredett...

2021. júl. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!