Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyiket a jobb, a nyugati...

Melyiket a jobb, a nyugati hanyatló ultra liberalizmus vagy a konzervatív illiberális kelet?

Figyelt kérdés

Ki melyiket választaná és miért? Ha egyiket sem akkor mi lenne a 3. út?

Én személy szerint a visegrádi csoportot erősítenèm, bővíteném és mindenkitől függetlenítenèm. Észtország, Lettország, Litvánia, Lengyelország, Csehország, Szlovákia, Szlovénia, Magyarország, Horvátország, Bosznia Hercegovina,Szerbia, Koszovó Macedónia, Albánia, Montenegró, Görögország, Bulgária, Románia, és ketté osztani Ukrajnát....



2021. júl. 15. 12:47
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Oké, de ne csak az anyagiakat nézzük! Mi lesz vajon 30-50-100 év múlva?! Persze én is azt mondom nem kellene ketté szakítani Európát, sőt az európai egyesült államokat is tamogatnám, de nem ebben a formában! Gyarmatok vagyunk, persze ha mondjuk egy eurázsiai unió része lennénk akkor is csak gyarmatok lennénk... De az EU ebben a formában nekem nem tetszik.
2021. júl. 15. 12:59
 12/30 anonim ***** válasza:
20%
Amúgy abból is érezni hogy mennyivel butábbak a liberálisok hogy minden értelmes választ leszavaznak, mert fáj nekik az igazság. és csak ilyen óvodás módon tudnak bosszút állni, mivel eszük meg érveik nincsenek.
2021. júl. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem célszerűbb lenne két Unió...
2021. júl. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
20%

"nyugati hanyatló ultra liberalizmus"


Liberalizmus? :D Azokat már rég bedarálta az agresszív totalitárius szélsőbal aki magára liberálisként hivatkozik. Nyugaton semmi liberalizmus nincs, pont ez a baj vele.

2021. júl. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
59%

"5-os! Ha igazad van akkor mar csak egy kerdes merul fel: miert vagy meg itt? Miert rontod itt a levegot? :)"

1. Nincs mit rontani a levegőn, ugyanis Bp. már így is az EU legszmogosabb városa.

2. 4,5 hónap múlva megnyugodhatsz már nem leszek itt. Annyi idő kell még az előkészületekhez, tudod nem mosogatni megyek ki egyik napról a másikra, hanem mérnökként. Addig csak elférünk egymást mellett jó? :)

2021. júl. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
15%

15

fú hála az égnek:D

2021. júl. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
53%
Nyugati országok, nyugati típusú liberális demokrácia, de sjw-k meg neomarxisták nélkül.
2021. júl. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
15 ös. Nem azért de kicsit nagy arcúan írtad ezt... Jó tudom hogy miért de akkor is...
2021. júl. 15. 13:24
 19/30 anonim ***** válasza:
0%
keletre mennék!
2021. júl. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
41%

#5


A nyugaton több az elmebeteg frusztált ember


Annyira hogy már minden is tilos és még arra is képekesek hogy egy kisebbség megkérdezése nélkül döntsék el hogy mi sértő a kisebbségnek ami után lehet mocskolódni

2021. júl. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!