Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyiket a jobb, a nyugati...

Melyiket a jobb, a nyugati hanyatló ultra liberalizmus vagy a konzervatív illiberális kelet?

Figyelt kérdés

Ki melyiket választaná és miért? Ha egyiket sem akkor mi lenne a 3. út?

Én személy szerint a visegrádi csoportot erősítenèm, bővíteném és mindenkitől függetlenítenèm. Észtország, Lettország, Litvánia, Lengyelország, Csehország, Szlovákia, Szlovénia, Magyarország, Horvátország, Bosznia Hercegovina,Szerbia, Koszovó Macedónia, Albánia, Montenegró, Görögország, Bulgária, Románia, és ketté osztani Ukrajnát....



2021. júl. 15. 12:47
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
58%
A visegrádi csoport éhen halna az általatok lenézett nyugati liberálisok nélkül. Ezek tények, de táncoljatok csak úgy, ahogy Orbán akarja. :)
2021. júl. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
12%
Liberalizmus nincs, a liberalistak mar regen nincsenek politikai porondon ... ellenben a regi kommunistak felfogtak, hogy a kommunizmus nem meno mostansag es mivel a liberalisok kiestek a politikai jatszmakbol (lasd SZDSZ), ezert eloroztak a liberalis megnevezest, hogy ennek tukreben kommunistaskodjanak tovabb, csak alneven :)))
2021. júl. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
17%

Éhenhalna?:D

Hát hogyne belgium, hollandia, franciaország éppen arról híresek hogy olyan nagy mezőgazdaságuk van, olyan nagy olaj és gázkészleteik vannak, ugye? Ló$zar sem hiányozna, ha Kínával és az Oroszokkal lehetne kereskedni korlátok nélkül. :)

2021. júl. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Őőő köszönjük....

Olvasd és értelmezd amit írtam! Szerintem lehet látni az írásomból hogy nekem egyik sem tetszik. Pont ez a 3. Út részemről. Évekig el volt a nyugat nélkül sok kelet közép európai ország a nyugat nélkül, sőt ha nem ármánykodnak és jobban is ellenezték volna ezen országok. De ez a te véleményed köszönöm a választ.

2021. júl. 15. 12:51
 5/30 anonim ***** válasza:
73%

Én a mocskos hanyatló liberális nyugatot választom, ahol nem ilyen állapotok vannak, nem csak idegbeteg, bánatos, frusztrált emberek élnek és a fizetések 4-szer annyiak mint a konzervatív illiberális keleten :)

De az árak nem drágábbak, sőt már olcsóbbak.

2021. júl. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
33%

5

csak azt felejted hogy a nyugat nem a liberalizmusnak köszönheti a jólétet, hanem többszáz év fosztogatásnak, gyilkolásnak, gyarmatosításnak... a kelet pedig nem a konzervativizmusnak köszönheti, hogy lemaradt, hanem a kommunizmusnak, annak a kommunizmusnak, ami ma nyugaton liberalizmus néven fut...

2021. júl. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
27%
5-os! Ha igazad van akkor mar csak egy kerdes merul fel: miert vagy meg itt? Miert rontod itt a levegot? :)
2021. júl. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
30%

"csak azt felejted hogy a nyugat nem a liberalizmusnak köszönheti a jólétet"


Ezt mindenki tudja, de a liberálisoknak mai napig nem esik le:D

Japán, Dubai például nem egy kellemes hely a melegeknek, mégis jólétben élnek.

2021. júl. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
19%
Teljesen mindegy, ha tele a buksza, és meg van mindened. Kétkezi melósnak biztos magasabb nyugaton az életszínvonal, de nem minden a vásárlóerő. Jött haza már nem egy ismerősöm kintről, de mindegyik azt mondta hogy nem a pénz miatt, hanem mert itthon sokkal "lazább" az élet, nincs agyonszabályozva minden, legalábbis, rugalmasan kezelik itthon a dolgokat. Én biztos nem mennék ki élni, turistáskodni
2021. júl. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
19%
rendszeresen járok mindenhova, de valahogy két.három hét után mindig visszahúz a szívem.
2021. júl. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!