Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kedves homofóbok, nem gondolto...

Kedves homofóbok, nem gondoltok abba, hogy egyre több LMBTQI gyermeket nevelő szülő fogja elveszíteni a kormány homofób politikája miatt a gyerekét amiatt mert a sorozatos kormány által generált gyűlöletbeszéd és gyűlöletbűncselekmény miatt?

Figyelt kérdés
Íme egy magyar eset: [link]

2021. júl. 15. 17:53
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
55%
Illetve ha már lelkiproblémák... rengeteg ember éppen azért lesz meleg mert rossz gyerekkora van, bántják, nem tud beilleszkedni, nincs normális családban, túl korán tapasztal szexualitást, vagy rosszabb esetben valaki zaklatja őt is. Árvaházakból pl egész sok meleg kerül ki. Szóval csak azt akarom ezzel mondani, hogy talán van összefüggés és ilyen módon lehet a homoszexualitás egy velejáró betegsége más traumáknak, egy rossz válasz oylasmira aminek nem kellett volna megtörténnie. Persze biztos van olyan meleg is aki lelkileg renben van, soha nem érte semmi, mindenki mindenki szerette ....
2021. júl. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 A kérdező kommentje:

Ja persze már alapvetően rossz a családom, akkor legyen még rosszabb legyek meleg... na ez nem így működik..


Én is gyerekként voltak olyan jelek, hogy talán meleg vagyok. Például anyámat imádtam sminkelni, de egyébként is anya centrikus voltam, bár apámat is szerettem, és remek apa volt, míg élt. A szüleim a 4 fiúknak éltek..


Viszont 10 évesen hallottam azt a szót hogy b7zi, méghozzá osztálytársamtól és egyben az akkori legjobb haveromtól, 12-13 évesen szembesültem, hogy meleg vagyok. Viszont mivel hittanos voltam, így belementem egye fene alapon, hogy járjak egy fiatalabb lánnyal, amolyan kamasz szerelemmel, ez kb 14-16 évesen volt. Lehet bennem volt egy megfelelési vágy is, amelyet nem a szüleim terelése miatt alakult ki, hanem inkább magam miatt, de úgy egy idő után kényelmetlen színjátéknak éreztem.


Különösen akkor mikor mondjuk a szemem meg-meg akadt úszás oktatáson fiúkon, meg divat magazinon keresztül, plusz mikor késő este elkezdtem nézni a fiúk a klubbolt a Cool tévén. Kb 21 éves koromra fogadtam el magam, azután kezdtem el járni meleg buliba, majd lettem önkéntes közösségi vezető egy vidéki megyeszékhelyen..


A természet megcsúfolásáról annyit, hogy állatvilágban is jelen van a homoszexualitás, sőt a nemváltás is, mégse közösítik ki az állatfajok a homoszexuális párokat.. és mégse szelektálódik a természetből...


Ha evolúciós szempontokat veszek figyelembe, akkor lehet egy melegnek nem az a fontos, hogy gyereket produkáljon, hanem, hogy valamit letegyen valamit az asztalra. Bár van pár veterán meleg ismerősöm akik hosszú ideig heteró házasságban éltek és vállaltak gyereket, ma már meg büszke meleg nagyapák..

2021. júl. 15. 18:47
 13/44 anonim ***** válasza:
35%
Nem, mert a kormány politikája minden, csak nem homofób. Az alkotmányt egy perverz írta például... Továbbá eddig sem volt ez téma az iskolában. A melegek pedig nem emiatt lesznek öngyilkosok, mint ahogy a kövér emberek sem lesznek azok, hanem a lelki betegségeik miatt. Azonban sok gyereket betegíthet meg a propaganda, jellemző, hogy ez nem hat meg titeket.
2021. júl. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
51%

az állatvilágban nincs homoszexualitás, az amikor egyik hím a másikat megdugja, az nem szexualitás hanem dominancia. akit megdugsz azt megalázod, ez ennyit jelent,semmi többet. Vagy mert már nagyon kanosak és csak egymás van nekik. Ez olyan mint a börtönökben. Ott sem melegek a rabok, csak megalázás céljából dugják meg egymást.

És de a természetben szelektálódik a homoszexualitás, mivel nem lesznek a homoszexuálisnak utódjai. A hajlam az ami esetleg öröklődhet. Hogy pl ilyen vagy olyan hatások érik az embert, akkor azzá válhat. De eredetileg senki sem meleg.

2021. júl. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 A kérdező kommentje:

[link]


Szerintem meg vannak született melegek...

2021. júl. 15. 19:32
 16/44 anonim ***** válasza:
56%
Kérdező, minden fajnak az embernek is célja az utódnemzés, amire a homokosok nem képesek, ennyi.
2021. júl. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 A kérdező kommentje:
Talán igazad van utolsó. Akkor ha tényleg ezen múlik az utódnemzés... akkor te szétválasztanál egy kvázi egészséges házaspárt, hogy ha mondjuk a férfi steril lenne egy születési rendellenesség folytán vagy ha egy nő méh nélkül születne?
2021. júl. 15. 19:59
 18/44 anonim ***** válasza:
31%
18.-as, nem erről van szó arról van szó, hogy csak heteróból lehet gyerek hómóból nem.
2021. júl. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 A kérdező kommentje:

Amúgy van egy 35 éves leszbikus nőm aki most várja a saját biológiai gyermekét, tudod egy vállalkozó szellemű spermadonor beleteszi üvegcséjébe maszturbációkor a hímivarsejtjeit amit aztán házilag is befecskendezhet magának egy leszbikus, sokan csinálták ezt...


Olyan is volt, hogy egy meleg férfi korábban feleséggel élt együtt és valamennyire tudta mímelni a dolgot a nőkkel, és úgy született gyermeke.


Olyan is van, hogy valaki szívességből kihordja a gyerekeit egy meleg párnak és nem kér érte pénzt...


Olyan is van, hogy egy meleg pár és egy leszbikus pár megállapodik közös szülői felügyeletben miután szex nélkül ugyan de mesterséges megtermékenyítéssel vállaltak gyereket...

2021. júl. 15. 20:03
 20/44 anonim ***** válasza:
35%

"Amúgy van egy 35 éves leszbikus nőm aki most várja a saját biológiai gyermekét, tudod egy vállalkozó szellemű spermadonor beleteszi üvegcséjébe maszturbációkor a hímivarsejtjeit amit aztán házilag is befecskendezhet magának egy leszbikus, sokan csinálták ezt...



Olyan is volt, hogy egy meleg férfi korábban feleséggel élt együtt és valamennyire tudta mímelni a dolgot a nőkkel, és úgy született gyermeke.



Olyan is van, hogy valaki szívességből kihordja a gyerekeit egy meleg párnak és nem kér érte pénzt...



Olyan is van, hogy egy meleg pár és egy leszbikus pár megállapodik közös szülői felügyeletben miután szex nélkül ugyan de mesterséges megtermékenyítéssel vállaltak gyereket..." Ezeknél is kell az ellenkező nemből sperma, tehát a lényegen nem változtat.

2021. júl. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!