Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért szavazna a hazáját...

Miért szavazna a hazáját szerető magyar ember a magyarokat gyalázó, magyarokat az EU-ban támadó ellenzékre?

Figyelt kérdés
Ezek tényleg nem értik?

2021. júl. 16. 10:09
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
11%
Jó, azért nem minden ellenzéki ilyen.
2021. júl. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
47%
Van olyan aki miatt én szégyellem magam, de azért vannak normálisak is.
2021. júl. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
79%

Miért szavazna egy hazáját szerető magyar ember a magyarokat lejárató, meglopó, jövőjüket eladó, ketrecbe záró, szovjetúnióval csókolózó kormánypártra?


Mert ezt szokták meg 1945 óta.

2021. júl. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
7%

"Ezek tényleg nem értik?"

Tényleg nem értik, láthatod. Megmagyarázzák maguknak, hogy éppen fordítva van és azzal szolgálnák a maguk meg az országuk érdekeit ha ezekre szavaznak.

A legtöbbször a "merazorbán" "mészárosmindentellop", a "korrupcióóóóó" és a "diktatúra" meg a "fékekésegyensúlyok" az amit ilyenkor hallhatsz tőlük. Ezekre persze bizonyítékuk nincsen, de tudják, hogy igaz - mellé viszont teljes amnéziában szenvednek a balliberális politikusok tettei, múltja irányában.

2021. júl. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 molnarmarcell21 ***** válasza:
85%
Én épp azt látom, hogy a Fidesz gyalázza és támadja a magyarokat, de hát biztos én vagyok a buta :)
2021. júl. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
10%

"Miért szavazna egy hazáját szerető magyar ember a magyarokat lejárató, meglopó, jövőjüket eladó, ketrecbe záró, szovjetúnióval csókolózó kormánypártra?" Ezt nem csinálja a kormány.


"Én épp azt látom, hogy a Fidesz gyalázza és támadja a magyarokat, de hát biztos én vagyok a buta :)" voltál a fülésznél és szemésznél?

2021. júl. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
95%
Azt ugye tudod, hogy nagyon szánalmas (és nevetséges) valakit azzal támadni, hogy ki volt / milyen volt az apja/anyja/nagyapja/dédapja?
2021. júl. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
5%
8. Nem szánalmas akkor, ha az az ember mai napig a Apró Antal villájában él! Az anyja kapcsolatain keresztül lett gazdag, pártállami kapcsolatain keresztül.........................
2021. júl. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
94%
„Apró Antal, Dobrev Klára nagyapja vezényelte” - erre semmilyen bizonyítékot nem tudtak még felmutatni a komolyan vehető történészek. Apró nem volt olyan nagy hal akkoriban.
2021. júl. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
22%
"„Apró Antal, Dobrev Klára nagyapja vezényelte” - erre semmilyen bizonyítékot nem tudtak még felmutatni a komolyan vehető történészek. Apró nem volt olyan nagy hal akkoriban." Nagyon nagy hal volt, de ő jelentette be nagy Imre kivégzését! [link] A központi bizottság tagja volt, stb.
2021. júl. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!