Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ősmagyar kultúrát hirdető...

Az ősmagyar kultúrát hirdető és szerető nemzeti emberek megünneplik augusztus 20. át?

Figyelt kérdés
Ugye tudjuk hogy István kőkemény eszközökkel irtotta ki a táltosokat, ősmagyar hitet, rovásírást és minden ősi nomád szokást és kultúrát és vette át a Nyugati kultúrát. Szóval turanisták nektek ez gyásznap vagy ünnepnap? Én úgy tudom a nemzeti oldal egy turanista része pont ezért gyűlöli Szent Istvánt és nem is ünnepli meg az államalapítást.

2015. aug. 20. 15:56
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
Nem ünneplem és épp amiatt amit leírtál, A magyar népre nézve a legnagyobb belső nemzetgyalázás épp István követte el. Őt mindenképp a magyar nép ellenségének tartom.
2015. aug. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1# Azért ne felejtsd el hogy ennek ellenére István nélkül ma magyarság sem lenne.
2015. aug. 20. 16:12
 3/8 anonim ***** válasza:

2: Nem biztos az. Egyébként én mindentől függetlenül nem ünneplem, mert nem érdekel. Nem haragszom Szent Istvánra, de nem is vagyok rá büszke.


Elég aljasan viselkedett szerintem anno.

2015. aug. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

"1# Azért ne felejtsd el hogy ennek ellenére István nélkül ma magyarság sem lenne."


Ez hogy jött ki?

2015. aug. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4# Úgy jött ki hogy meg lehet nézni mi történt az Európába érkező államiság nélküli nomád népekkel: avarokkal, hunokkal, jászokkal, kunokkal, kazárokkal, tatárokkal, stb-vel mind beolvadtak vagy autonóm rezervátumokban tengődnek idegen uralom alatt. Ez várt volna a magyarokra is Szent István nélkül...
2015. aug. 20. 19:09
 6/8 anonim ***** válasza:
A történelemben nincs ha. Amúgy agylágyuláshoz közeli állapot azt gondolni, hogy István nélkül kumisz tejes, uráli sámnándobos kultúra lett volna. A fenéket. István a nyugat római birodalom alapjain kiépült római egyházhoz vezette az országot. Nélküle pedig Bizánc kultúrája alá került volna az orszag es papság helyett popák davenoltak volna a templomokban. Egyvalami biztos. Analfabéta sámánoknak nem osztottak volna sehogyse lapot a hatalom közelében.
2015. aug. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem voltak analfabéta sámánjaink, sőt semmilyenek. Azok az ázsiai népeknek voltak. A magyar tátosok pedig tudósok voltak.
2015. aug. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
31%
Szent István nem irtott ki senkit.Az államot pedig nem kellett megalapítani,hiszen az már megvolt.
2015. aug. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!