Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesznél nem félnek attól,...

A Fidesznél nem félnek attól, hogy elvesztik a választást most, hogy bevezették a kötelező oltást az egészségügyis dolgozóknak? Szerintetek ez a döntés javítja vagy rontja a Fidesz esélyeit?

Figyelt kérdés
Elég megnézni a közösségi médiában a kommenteket. Több ezren kivannak akadva a kormányra. Nem félnek? Ennyire biztosak abban, hogy a krumpli megint megmenti őket?
2021. júl. 16. 21:12
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
31%
Ha ez a covid orokre itt marad, akkor elobb-utobb ugy is kotelezove fogjak tenni mindenkinek ... majd ha mar nem versenyeznek a vakcinagyartok az ugyfelekert, hanem mar barmikor rendelkezesre fog allni a szukseges cucc.
2021. júl. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
75%
10. és mekkora az ismeretség köröd, hogy ilyen következtetéseket vonsz le? És mindenféle nemű, korú és végzettségű van köztük? Ez utóbbit erősen kétlem, gondolom az átlag max. középfokű végzettséggel rendelkezik. És azt is kétlem, hogy az ismerettségi köröd min. 1000 fős lenne, amiből már lehetne valamiféle kövtekeztetést levonni.
2021. júl. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
41%

#10, #11-nek:


És mit csinálnak ha én nem engedem?


Pénzbírság? Nyazsgem.


Börtön mert nem oltattam? Zárt, nagylétszámú közösségbe oltatlant? XD


A kígyód a farkába harapott.


Egyébként a kötelező covid-oltás DIKTATÓRIKUS eszköz.

2021. júl. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
44%

#13 vagyok:


Ja!


És észak-Koreának sem jött be. Ennyit az oltásról, meg arról hogy kussolnak a hatástalanságáról. Észak-Korea jó példa.

2021. júl. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
38%

"Csak az én ismeretségi körömben van legalább 20-25 ember, aki oltás-ellenes, és nem fogják beoltani akkor sem, ha ezért megbüntetik!


Országos szinten tudod hány ilyen van? Brutálisan sok."


Előre is gratulálok nekik. Akkor nem oltatja be magát, majd ha elkapja és lélegeztetőgépre kerül akkor cseszheti hogy "az immunrendszerem megvéd" dumát.

2021. júl. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
79%

Valaszoljon mar valaki, mert mar ezt mashol is megkerdeztem es mindig hallgatas a valasz. Akik azt irogatjak, hogy eddig is voltak kotelezo oltasok az egeszsegugyben, azok ezt honnan veszik? Vagy csak irogatnak mindenfelet ami eszukbe jut?

Egyetlen olyan oltas volt, ami az egeszsegugyben kotelezo volt, az pedig a HBV, ami jo 20 evvel az elso HBV vakcina megjeleneset kovetoen lett kotelezo (egy harmadik, ma mar negyedik generecios alegysegvakcina).

Szoval? Mik azok a vakcinak, amik kotelezoek? Es melyik az amelyik emergency use authorization alatt fut es kotelezo?

Amugy erdekes a helyzet (jogilag is, de ebbe most nem mennek bele): Februarban azt allitottak, hogy az egeszsegugyo dolgozok 90%a oltott. Ha ez igaz, akkor mi szukseg van erre? Hacsak nem ez a bevezetoje egy altalanos kotelezettseg bevezetesenek. Ami tovabbi kerdeseket vet fel, tekintve, hogy egyik vakcinanak sincs forgalombahozatali engedelye es lehet, hogy ebben a formaban nem is lesz. Egy masodik, harmadik generacios vakcinanak mar lehet, de az akkor megint egy masik tortenet.

2021. júl. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
76%

"És mit csinálnak ha én nem engedem?"


Nem dolgozhatsz sehol, nem csinalhatsz semmit, semmilyen szolgaltatasban nem reszesulhetsz, nem mehetsz orvoshoz ... siman karantenba zarnak es kepzeld olyat is tudnak, hogy lefog ket nagydarab apolo es belednyomjak ugy, hogy a tuloldalon jon ki a tu!

2021. júl. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
71%

"Egyébként a kötelező covid-oltás DIKTATÓRIKUS eszköz"

Igen, annak tűnik. Viszont Magyarországon nagyon sok kötelező védőoltás van. A mostani, rohamtempóban fejlesztett és alig tesztelt COVID-oltásoknak tényleg van kockázata, viszont önmagában a kötelező oltás nem ördögtől való dolog. Látok rá esélyt, hogy a BCG, a Di-Per-Te, a Hepatitis B és a többi kötelező oltás mellé felvegyék a COVID-ot is. De csak akkor, ha megvannak a megfelelő tapasztalatok az alkalmazásával kapcsolatban. Önmagában a kötelező védőoltást diktatorikus (egyébként így, rövid o-val írjuk) eszköznek hívni eléggé erős.

2021. júl. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
#17: Es neked ez tetszene? Ugy ertem tamogatnad? (Nem az vagyok, akivel beszelgetsz, csak erdekelne mit gondolsz.)
2021. júl. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
60%

"És mit csinálnak ha én nem engedem?" Ugyanazt, mint az oltásellenes szülőkkel és gyerekeikkel: ülhetnek otthon a 4 fal között, a gyerekek nem mehetnek közösségbe, stb. és aztán ha a gyerek meghal egy olyan betegségben, ami megelőzhető lett volna az oltással (mint arra már volt sajnos példa), akkor mehetnek a szülők börtönbe. Természetesen ha te oltásellenesként meghalsz, akkor nem mész börtönbe, de addigis elég szomorú és magányos életed lesz.

Ja.... várj... hogy most is az? Akkor neked mindegy...

2021. júl. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!