Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Itt a vége? Ősszel berobban...

Itt a vége? Ősszel berobban az oltások ellenére a Covid?

Figyelt kérdés

Abban bíztunk régóta, hogy az oltások minden mutáns ellen megvéd. Most azonban az Izreeli miniszterelnök a legjobban védő Pfizerről elmondta, hogy lényegesen gyengébb [link]


Ráadásul hazánk csaknem fele teljesen oltatlan. Mi lesz itt? Bezárás, iskolaszünet?



2021. júl. 17. 16:20
A kérdező szavazást indított:
Ősszel digitális iskola ált-ban is.
Csak a maszk jön vissza
Mindent bezárnak egy időre
Az oltások megvédenek mégis
57 szavazat
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
83%
Haver! Meg csak nyar kozepe van. Lazulj es egyel egy sajtos-tejfolos langost a strandon! :)
2021. júl. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
64%
Nem tudom... egyrészt jönnek a választások, így nem hiszem h jó lenne... de ott vannak a külföldi hírek... nehéz dió...
2021. júl. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
82%

2


Pontosan, szóval szerintem ezért is kicsi az esélye egy olyan mértékű lezárának mint ami idáig volt..én szerintem elsősorban az oltatlanokat fogják kolrátolni és visszahozzák a maszkviselést.

2021. júl. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 Norbán ***** válasza:
77%
Minden csak a választások előtt zár be. A szavazóhelységek környékén csak fideszesek tartózkodhatnak majd :D
2021. júl. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem csak max. a kötelező maszkhordást fogják visszahozni.

Meg jön a 3. oltás is,az még nagyobb védelmet nyújthat.

2021. júl. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
31%
akkor megint csak online lehet lerakni nyelvvizsgát, hu azt nem szeretném, vagy sztetek?
2021. júl. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
29%
Oltatlanok majd nem szavazhatnak ... :)))
2021. júl. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
78%
16:40: az nem jó, a többségük a felmérések szerint kormánypárti. :)
2021. júl. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
49%

Kérdező, most az van, hogy a jelek szerint aki a delta (indiai) variánst az oltás ellenére is elkapta, az nem kerül kórházba. Hiába nőtt Angliában például nagyon durván az esetszám, keveseknek fordult súlyosra az állapota. Úgyhogy komolyabb lezárásokra nem kell számítani.

Viszont az oltatlanok komolyan megszívhatják.

2021. júl. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
70%

Eddig úgy tűnik, hogy a kormány politikája az, hogy már nem akar komoly szigorításokat. Azt gondolják, hogy aki nem oltatja be magát, az magára vessen. Most már inkább szabadságot adnának az embereknek, pörögjön a gazdaság, ez lenne jobb a választási esélyek miatt is.

Másrészt viszont, ha sokan kerülnek kórházba, az túlterhelheti az egészségügyet és még inkább nőhetnek a várólisták, nő az elégedetlenség az egészségügyi dolgozók, betegek körében, ami viszont rossz a kormány megítélése, népszerűség, választás szempontjából.

2021. júl. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!