Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jakab Péter feltűnően lekerült...

Jakab Péter feltűnően lekerült a "térképről" mióta nem tud bohóckodni és provokálni a Parlamenti felszólalásaival?

Figyelt kérdés

Semmi mögöttes tartalom nincs Jakabnál, csak az előre megírt és orrvérzésig gyakorolt provokatív és gyalázatos felszólalásai a Parlamentben.


Most, hogy nyári szünet van, nem nagyon tudja magára felhívni a figyelmet pedig rákattintva a Facebook oldalára látni, hogy próbál bohóckodni itt-ott , de a melóst megalázó sztoriján kívül nem nagyon tudott országos hírek közé kerülni.


Hozzátenném, hogy ezek után ha azzal mer példálózni a Parlamentben, hogy ő a melósokért meg a melósok nyelvén beszél akkor szégyellje magát..


2021. júl. 18. 17:26
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Az RTL biztos megjegyezte hogy nem a szivárványra szavazott.
2021. júl. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
28%

Kedves kérdező, ez elég gyenguszka kampány ziccer.. :) mennyi krumplit kaptál a kérdésért ? :)

Gondolom, amikor a krumpli rágó fidelitas 5 bites agyukkal levágták a méheknek kialakított méhlegelőt, majd a vadbarmok a táblát lógatva röhögtek, az is full értelmes és helyénvalónak tartottátok ugye? :)


Azt a kamionost, traktorost..stb ami több tonnás járművet mozgat, és nem képes annyira, hogy oda dudáljon vagy szóljon, hogy álljanak odébb, hanem elkezd tolatni és csak akkor megállni, amikor rá ordítottak, én nem csak leugattam volna a kutyának a fejét, ahnem kirángattam volna és a földre vertem volna és a fején térdelve vártam volna meg a rendőröket és feljelentettem volna gyilkossági kísérletért... mellesleg valszeg krumpli rágó lehetett az ipse és plusz 1-2 kg krumpliért bevállalta ezt az akciót.

2021. júl. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
40%

A napokban aszfaltozott valahol.

Röhej, az is.

2021. júl. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
42%
Aszfaltozott, vagy felnyomtak az utra bulldozerrel mint egy matricat? :)
2021. júl. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
62%

"kirángattam volna és a földre vertem volna és a fején térdelve vártam volna meg a rendőröket és feljelentettem volna gyilkossági kísérletért"


Ekkora bátorság! Ezt látni kéne -:)

2021. júl. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
48%
Még a mai napig nem tudta kiheverni ahogy az "általa képviselt munkásemberrel" való találkozója nem úgy sült el mint várta.
2021. júl. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
38%

ma 18:04


Te max. összepisilnéd magad.

2021. júl. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

#17, nagyon nem jött be!

Diákként, se tényleg aszfaltoztam 2 hétig.

Kb ilyen meleg volt, és mi öntöttük ki szurokkal a kockakövek közti rést.

Nem tudom már hány fokos, de a kanna qrva nehéz volt.


Ez a szépfiú meg állt fehér ingben egy zsák hidegbitumen mellett, de NEM pisilt be!

Egy hős, na!

2021. júl. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

18: Jákob a nemzet hőse -:)

Megtetőzte hősiességét amikor feljelentette a melóst -:)

2021. júl. 19. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Jakab Petinek Gyurcsány Ferenc írja a szöveget meg mondja neki hogy miket mondjon! Most Fletónak jelenleg nincsenek Jakabbal tervei ezek szerint!
2021. júl. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!