Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bukhat Orbán a Pegasus-ügy miatt?

Bukhat Orbán a Pegasus-ügy miatt?

Figyelt kérdés
Ez egy nagyon mocskos ügy...

2021. júl. 19. 20:26
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 anonim ***** válasza:
81%
#39 Engem speciel Gyurcsány is hazaküldött megdögleni. Pont a legnagyobb válság idején, édesapám ápolása után 55 évesen kellett volna visszatérnem az akkor nem létező munkaerőpiacra. Ha éltél már akkor, biztosan emlékszel rá milyen esélyei voltak akkoriban egy 55 éves nőnek. Főleg egy olyan városban, ahol már a 30 fölöttieknek is az mondták a munkaügyi központban még a válság előtt is, hogy ha van rokonuk vagy ismerősük, aki ad nekik munkát, akkor lesz munkájuk, ha nincs, akkor nem lesz. Mert 30 éves kor fölött már SENKIT nem vesznek föl dolgozni. Képzelheted, hogy ebben a helyzetben mennyire megörültem, amikor behívtak a munkaügyi központba, egy gazdasági ügyintézőt kellett volna helyettesíteni közmunkában valamelyik intézménynél egy év időtartamra. Ráadásul, akkor erre még a garantált bérminimumot fizették volna. Amikor bementem, akkor derült ki, hogy én mivel már pár hét múlva 55 leszek, ezért nem kaphatok még közmunkát sem. Még kutyaszar összeszedegetést sem kaphattam volna. Sőt, nekem már nem is kell járnom a munkaügyi központba sem, mert engem már úgysem fognak fölvenni sehová sem dolgozni. Nyugdíj előtti munkanélküli segélyt sem kaphattam, mert akkor még 8.5 évem volt vissza a nyugdíj korhatárig. Tehát nem tartoztam sehová, sem az aktív korúak közé, akiket vissza kell segíteni a munkaerőpiacra, mert ahhoz már túl öreg voltam. Sem a nyugdíj előtt állók közé, mert ahhoz meg túl fiatal. Hogy miből fogok megélni még 8.5 évig, az senkit nem érdekelt. Valószínű nem is az volt a cél, hogy megérjem a nyugdíjas kort, hiszen úgyis "túl sokan voltunk". Legalábbis ezt mondogatták akkoriban mindig a tévében. Gondolhatod milyen qurvára jól esett abban a helyzetben állandóan ezt hallgatni.
2021. júl. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/71 anonim ***** válasza:
71%

Dehogy fog. Beérett a 10+ évnyi manipuláció.

Sajnos hamarabb fognak kirakni az EUból, minthogy a csuti bukjon

2021. júl. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/71 anonim ***** válasza:
87%
Csuti cigány. 😂 Egy szégyen, ez a nagy magyarság, aztán egy cigány a miniszterelnök.
2021. júl. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/71 anonim ***** válasza:
16%
Kedves 39-es.Én felvettem a hitelt..A diákhitelt..Mert nem akartam 40 évesen nyomorogni..De a 12% kamat a mostanihoz képest durva volt..Szerencsére MSC mérnőkinfóig jutottam így most bőven 1 millió felett keresek,s hála az SZJA rendszerek nem büntetnek mert tanult vagyok..Ha nem vettem volna fel a diákhitelt most egy mekibe süthetném a húst,mivel anyukám közalkalmazott volt s miután befagyasztották a bérét ,meg elvették a 13.havit,nekem kellett segíteni munkával hogy ne kerüljünk az utcára..Az akkori rezsi a bérekhez képest az egekben volt..A babavárot is felvettük a párommal és beraktuk állampapírba..Már 800.000-et kamatozott..Úgy számoltuk hogy 8-9 év s a 10 misit visszaadjuk s lesz ajándék 10 misi..Ez sem kockázatos..Ilyen hol volt 10 éve..Senki nem mondta hogy a mostani kormány hibátlan de aki a Gyurcsányt akarja vissza,az hibbant..Még a Times is megírta hogy a 21.szd.legrosszabb vezetője..Minket már nem érint ha nyer mert megyünk külföldre,csak nem értem hogy az alsó-középosztály miért akarja szopatni magát..
2021. júl. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/71 anonim ***** válasza:
10%
Azért egy miniszterelnőköt ciganyozni sem vall értelmiségi múltra..Gyári összeszerelő mókusok szoktak így beszélni..
2021. júl. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/71 anonim ***** válasza:
9%
Hajrá Fidesz!
2021. júl. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/71 anonim ***** válasza:
10%
Jelen állás szerint amúgy a Fidesz megnyeri a választást..Főleg a mai népszavazással az ellenzéket fogja szopatni..Az összes olyan ismerősünk aki amúgy baloldali és családos az ellenzék viselkedése miatt vagy nem fog szavazni vagy leszavaz a Fideszre..Mert egy 35+ éves családos ember tudja hogy most minden mennyivel jobb s 10 éve milyen rossz volt...Pár fiatalt behülyít a Fleto,de ott sem az értelmiséget..S ők is tudják ennyi nem elég nyerni..8-10%-al kéne az ellenzéknek vezetni hogy 51%-oa többsége legyen a választási rendszerbe..Jelen állás alapján fej fej mellett mennek vagy 2%-al vezet a Fidesz..meg a baloldali elemzők alapján is..Nem lesz itt semmi kormányváltás..
2021. júl. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/71 anonim ***** válasza:
87%
47: a fiatalokat nem a fleto hulyiti meg. Ők azok, akik tudják és érzik a jelenlegi kormány embertelenségét...
2021. júl. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/71 anonim ***** válasza:
100%
Az az igazság, hogy mind a kettő embertelen volt. A jelenlegi is az, de Fletó is az volt. Csak arra a fiatalok nem emlékezhetnek.
2021. júl. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/71 anonim ***** válasza:
89%
Mintha a Fideszen kívül csak a balliberális tömb létezne. Istenem, ennyi barmot. 😂
2021. júl. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!