Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fidesz partiak oszinten...

A fidesz partiak oszinten miert duhosebbek majdnem neha az ellenzekiekre, mint az ellenzekiek a fideszre?

Figyelt kérdés

Fidesz:


- Korrupcio, szavazatvasarlas, mediaszabadsag korlatozas


- Egeszsegugyi adatok elkamuzasa


- Meszars Lorincz megtestesitese, addig tomni penzzel mig ki nem durran az ember


- Felesleges stadionok epitese, pl egeszsegugy fejlesztese helyett


- CEU kiuzese hogy egy Kinai jojjon be es az adofizetokbol van finanszirozva


- Europa ellenszegules, europa-gyulolet, de a penzuk az kell


- Sunyi-mutyi Oroszo. meg Kinai baratsag az EU baratok helyett


- Internetado bevezetes megkiserlese - ha nem az ellenzekeieken mult volna, akkor lehet nem tudna a fideszes mostantol a dardiot nezni youtube-on, cenzura miatt


- Az egeszsegugyi pofatlan alulfinanszirozasa - ezt meg a leghivobb Fidesz szavazo is tapasztalhatja magan ha idosebb akkor plane


- Ilyen nevetseges konspiracio-teoriak: Soros gyorgy kemjei, hackerei, az EU ellenunk van, A migransok csak magyarorszagra akarnak jonni es megolni a magyarokat


- Oltas hulyeskedes, azaz nem szakmabeli emberek (Kasler) tanacsolnak komoly egeszsegugyi, nem tesztelt vagy alig tesztelt lepeseket (legyen 3. oltas legeloszor M.o-n az EU-ban). Bocsanat ez volt tesztelve, es voltak olyan helyzetek amikor nem volt jo a 3. oltas.


Ellenzek:


- Egeszsegugy fejlesztese


- Minimalber netto 200 ra


- Klimavaltozas tudatossag


- Eselyegyenloseg ferfiak es nok kozott


- Lakhatasi tamogatasok


- Atlathatosag es varosdiplomacia


Meg meg megannyi amit nem publikaltak.


Egy jozan ember, kiemelem, JOZAN, miert szavazna megint a Fideszre?


Szerintem minden fideszes tisztaban van a leirtakkal csak ez nekik nyereseges/tetszik es a negativakbol (amibol van tobb) nem erinti oket (annyira) es szeretik a dramat, illetve az eletuk mergeit a gyurcsany-soros-ellenzekiek-libnyakokon szeretnek kielni, koze sincs a politikahoz igazan, ameddig fenn tudja tartani magat, addig mindegy ki van kormanyon, csak legyen kit fikazni.



2021. júl. 20. 11:37
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

11


Na igen, csak ezzel az a baj, hogy ilyenkor a Kormany kepviseli a nepet vagy a nep kepviseli a kormanyt? ...

2021. júl. 20. 12:02
 12/30 anonim ***** válasza:
Sok lud disznot gyoz? :))) Nem lattam meg ilyet.
2021. júl. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Szerintem nem dühösebbek,saját tapasztalat.
2021. júl. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
1%
Én azért szavazok a fideszre, mert több mindennel egyetértek, amit képvisel, és még több mindennel nem értek egyet, amit az ellenzék képvisel. Ennyire egyszerű.
2021. júl. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
93%
Sajnos a 9-es választ törölték, amire a (most) 10-es reagált... Nem is értem, miért a fideszes válaszok jutnak a leggyakrabban ilyen sorsra... :'D
2021. júl. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

15


Koszonom a vegre elso, ertelmes jobboldali valaszt!


Esetleg feltudnal hozni par ervet azok ellen amiket felsoroltam a fidesznel?


Hogy peldaul,


"Tisztaban vagyok vele, hogy megveszik a szavazatokat, de en azert is szavazok rajuk, mert...."


"Tudom, hogy Stadionokat epitenek az egeszsegugy fejleszetese helyett, de ..."


"Igen probaltak bevezetni az internet adot/cenzurat, zavart is, viszont ..."


Tudnal egy par ilyet mondani?

2021. júl. 20. 12:28
 17/30 A kérdező kommentje:

Igen lattam, en is jelentettem a volt 9-est.


Roviden annyit irt, hogy miert nem tobtak engem a tajgetoszra, az volt a legnagyobb hiba es nezzek tukorbe.


Koszonom mindenkinek aki jelentette.


Az uj 9 es nem a regi 9 es.

2021. júl. 20. 12:29
 18/30 anonim ***** válasza:
11%

Persze, tudok példákat mondani. Egytértek az egykulcsos adóval, a családi adókedvezménnyel, a klasszikus családmodell képviseletével. Rengeteget fejlesztettek egyébként az egészségügyön is, sok kórházfelújítás is volt, nem kellene úgy kezelni, mintha semmi sem történt volna. Volt sajnos több eset is a családban, amikor igénybe kellett venni, és semmi gond nem volt.

A slágertémák közül sokan kiemelik a migránsokat, ez szerintem kifejezetten jól kezelt kérdés. A kerítés is, a visszatoloncolás is, és annak a képviselet, hogy ide ne jöjjenek mindenféle jött-ment csőcselékek.

Ezért nem tetszik az ellenzék mindenféle egyenlőség programja, pont az ellenkezője annak, amit a fidesz felépített.

2021. júl. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

19


Azt mondod egyetertesz az egykulcsos adoval. Az ellenzek bevezetne a progressziv jovedelemadot ahol az alacsonyabb jovedelmuek kevesebbet a gazdagabbak tobbet adoznanak. Ezzel mi a gond?


Az ellenzeknek is van programja csaladtamogatassal.


Arrol a SOK korhazfelujitasrol tudsz valami hiteles forrast csatolni? Marmint nem azt, hogy a kormany megigerte, meg hogy ennyi annyi penz ment bele, hanem meg is tortent? Mert ez alapjan nem az latszik: https://www.youtube.com/watch?v=Emvr1ZcnYEk


En rendszeresen jarok korhazakba, raadasul a fovarosban, es kozel semmi valtozas nem volt hanem a COVID miatt komolyabban vettek a higieniat.


Illetve a korhazakkal kapcsolatban, nem az a gond, hogy "korhazfelujitas" neven vesznek szappant es kesz. Hanem peldaul a szent imre korhaz pszichiatriajan kb. 200 beteg van egy szinten akik fel ala maszkalnak. Es osszesen 1 wc van szamukra fenntartva, ami nincs karbantartva. Ilyen fajta problemakat kene megoldani, igazi renovacio.


A migransokat valoban jol kezelik, ez az egy amivel egyetertek.


"Ezért nem tetszik az ellenzék mindenféle egyenlőség programja, pont az ellenkezője annak, amit a fidesz felépített."


Ezt most nem ertem igazan? Ezt igy nyiltan kimondod, hogy legyen


- Korrupcio, szavazatvasarlas, mediaszabadsag korlatozas


- Egeszsegugyi adatok elkamuzasa


- Meszars Lorincz megtestesitese, addig tomni penzzel mig ki nem durran az ember


- Felesleges stadionok epitese, pl egeszsegugy fejlesztese helyett


- CEU kiuzese hogy egy Kinai jojjon be es az adofizetokbol van finanszirozva


- Europa ellenszegules, europa-gyulolet, de a penzuk az kell


- Sunyi-mutyi Oroszo. meg Kinai baratsag az EU baratok helyett


- Internetado bevezetes megkiserlese - ha nem az ellenzekeieken mult volna, akkor lehet nem tudna a fideszes mostantol a dardiot nezni youtube-on, cenzura miatt


- Az egeszsegugyi pofatlan alulfinanszirozasa - ezt meg a leghivobb Fidesz szavazo is tapasztalhatja magan ha idosebb akkor plane


- Ilyen nevetseges konspiracio-teoriak: Soros gyorgy kemjei, hackerei, az EU ellenunk van, A migransok csak magyarorszagra akarnak jonni es megolni a magyarokat


Es ez neked oke?


Illetve, mivel valaszoltal "persze" vel a kerdesemre, tehat akkor kiegeszitem a mondataimat amiket ideztem.


Szoval te:


"Tisztaban vagy vele, hogy megveszik a szavazatokat, de en azert is szavazok rajuk, mert egyetertek az egykulcsos adoval"


"Tudom, hogy Stadionokat epitenek az egeszsegugy fejleszetese helyett, de egyetertek mert jol kezelik a a migransugyi kerdest"


"Igen probaltak bevezetni az internet adot/cenzurat, nem tetszik az ellenzek mindenfele egyenloseg programja"


Szoval te szerinted ez a tudat, hogy ilyeneket csinalt a kormany, teljesen elfogadhato, teljesen oke.


Bocsi, ezeket te irtad, felvilagositottalak mielott megirtad ezeket, hogy amiket en irtam a fideszrol amellett megfernek-e a szerinted pozitivnak gondolt dolgok (amiket leirtal).


Majd a vegen nyiltan felvallalod, hogy "nem tetszik az ellenzék mindenféle egyenlőség programja, pont az ellenkezője annak, amit a fidesz felépített" Tehat te nem szeretned, hogy egyenloseg legyen az orszagban. Egyenlo szavazati sulya az embereknek mert aki ellenzeki annak korlatozva legyen, ne legyen egyenloseg a munkahelyeken, ne legyen egyenloseg a csaladban, az emberek kozott altalaban.


Huh.

2021. júl. 20. 13:11
 20/30 anonim ***** válasza:
0%
Nem, azokat nem én írtam, azokat te írtad, ahogyan összeraktad a saját félmondataiat az enyéimmel. Ne forgasd ki a szavaimat.
2021. júl. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!