Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fidesz partiak oszinten...

A fidesz partiak oszinten miert duhosebbek majdnem neha az ellenzekiekre, mint az ellenzekiek a fideszre?

Figyelt kérdés

Fidesz:


- Korrupcio, szavazatvasarlas, mediaszabadsag korlatozas


- Egeszsegugyi adatok elkamuzasa


- Meszars Lorincz megtestesitese, addig tomni penzzel mig ki nem durran az ember


- Felesleges stadionok epitese, pl egeszsegugy fejlesztese helyett


- CEU kiuzese hogy egy Kinai jojjon be es az adofizetokbol van finanszirozva


- Europa ellenszegules, europa-gyulolet, de a penzuk az kell


- Sunyi-mutyi Oroszo. meg Kinai baratsag az EU baratok helyett


- Internetado bevezetes megkiserlese - ha nem az ellenzekeieken mult volna, akkor lehet nem tudna a fideszes mostantol a dardiot nezni youtube-on, cenzura miatt


- Az egeszsegugyi pofatlan alulfinanszirozasa - ezt meg a leghivobb Fidesz szavazo is tapasztalhatja magan ha idosebb akkor plane


- Ilyen nevetseges konspiracio-teoriak: Soros gyorgy kemjei, hackerei, az EU ellenunk van, A migransok csak magyarorszagra akarnak jonni es megolni a magyarokat


- Oltas hulyeskedes, azaz nem szakmabeli emberek (Kasler) tanacsolnak komoly egeszsegugyi, nem tesztelt vagy alig tesztelt lepeseket (legyen 3. oltas legeloszor M.o-n az EU-ban). Bocsanat ez volt tesztelve, es voltak olyan helyzetek amikor nem volt jo a 3. oltas.


Ellenzek:


- Egeszsegugy fejlesztese


- Minimalber netto 200 ra


- Klimavaltozas tudatossag


- Eselyegyenloseg ferfiak es nok kozott


- Lakhatasi tamogatasok


- Atlathatosag es varosdiplomacia


Meg meg megannyi amit nem publikaltak.


Egy jozan ember, kiemelem, JOZAN, miert szavazna megint a Fideszre?


Szerintem minden fideszes tisztaban van a leirtakkal csak ez nekik nyereseges/tetszik es a negativakbol (amibol van tobb) nem erinti oket (annyira) es szeretik a dramat, illetve az eletuk mergeit a gyurcsany-soros-ellenzekiek-libnyakokon szeretnek kielni, koze sincs a politikahoz igazan, ameddig fenn tudja tartani magat, addig mindegy ki van kormanyon, csak legyen kit fikazni.



2021. júl. 20. 11:37
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

20


A kommented elott kertem hogy milyeneket irjal - 16 os kommentemben


Erre irtad persze tudsz.


19 es kommentemben idezem magam


"Bocsi, ezeket te irtad, felvilagositottalak mielott megirtad ezeket, hogy amiket en irtam a fideszrol amellett megfernek-e a szerinted pozitivnak gondolt dolgok (amiket leirtal)."


Nincs kiforgatva semmi, megint elmondom, elotte felvilagositottalak es kertem tudsz-e olyanokat irni amiket kertem es megfernek a fidesz tenyek mellett, utalva a tenyekre amiket en mondtam el eredetileg.


Ismetelten mondom, te azt irtad 18 as kommentedben, "Persze, tudok peldakat mondani".

2021. júl. 20. 13:33
 22/30 anonim ***** válasza:
12%
Persze, és fel is soroltam a példákat. Nem a te mondataidat folytattam, nem is értem, hogy gondoltad. De mindegy is, csak a provokálás megy most is. Provokáljátok inkább egymást.
2021. júl. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

De az en mondataimat folytattad, mert erre kertelek meg.


Latom neked semmi nem hasznal...


Ez nem provokalas.


Kivancsi voltam hogy hogy tud egy normalis igazsagos tudatban megferni az amiket a fidesz muvel amiket felsoroltam, es emellett meg mindig szavazni ra. Milyen ervek lehetnek.


De ilyenekre sosem kapok valaszt, valamiert.

2021. júl. 20. 13:52
 24/30 anonim ***** válasza:
22%

Korrupcio, szavazatvasarlas, mediaszabadsag korlatozas

( Ez konkrétan minden országban pont ugyanígy működik a háttérben, maximum kisebb, vagy nagyobb mennyiségben ez nem egyedi eset főleg nem ebbe a kapitalista társdalomban mindannyian ugyanezt csinálnánk ott, sőt a baloldal is ezt csinálná, és csinálta is)


- Egeszsegugyi adatok elkamuzasa

(Nem tudom mire gondolsz konkrétan, mert a COVIDos haláleseteknél mi voltunk azok, akik még azt is hozzáírták szinte, ha 1-2 hónapra rá meghalt egy COVIDOS épp hogy nem szépítgettünk az adatokon, szóval ez netto f*szság utánanézhetsz itthon ez hogy működik/működött meghaltál COVID után 1-2 héttel egy szívrohamba akkor is COVIDOS halottnak voltál elkönyvelve mint szövődmény)


- Meszars Lorincz megtestesitese, addig tomni penzzel mig ki nem durran az ember

(Mészáros Lőrinc azért jó pár "külföldi" kézben lévő régi magyar céget is visszavásárolt amellett, hogy egy oligarcha, és egyértelműen sok "elcsalt" pénze is van)


- Felesleges stadionok epitese, pl egeszsegugy fejlesztese helyett

(Egészségügyi beruházások sokkal többek, mint régen voltak itt ahol én élek 2 kórházat is patikára felújítottak igaz nagyváros, de lehetne sokkal szarabb is a helyzet mint például 2010 előtt volt)


- CEU kiuzese hogy egy Kinai jojjon be es az adofizetokbol van finanszirozva

(Ehhez nem tudok hpzzáfűzni sokat nem hallottam róla még soha)


- Europa ellenszegules, europa-gyulolet, de a penzuk az kell

(Az Európai értékrendek nem azok, mint régen voltak, és ebből egy értelmes ember tényleg nem kér ez a liberalizmus olyan undorítóa fajtája, hogy egy igazi liberalista ettől már a okádik)


- Sunyi-mutyi Oroszo. meg Kinai baratsag az EU baratok helyett

(A fentebb említett dolgok miatt nehéz barátkozni valaki olyannal, akivel mindenben IS eltértek, mert bezombult az Eu)


- Internetado bevezetes megkiserlese - ha nem az ellenzekeieken mult volna, akkor lehet nem tudna a fideszes mostantol a dardiot nezni youtube-on, cenzura miatt

(Ez már akkoriban is egy hülyeség volt, de olyan régen volt hogy az emberek 90% a már számon se veszi, de ha annyira nagyon szar a Fidesz nem mennek annyian utcára, mint az internetadókor, ennyit a nagy ellenállásról)


- Az egeszsegugyi pofatlan alulfinanszirozasa - ezt meg a leghivobb Fidesz szavazo is tapasztalhatja magan ha idosebb akkor plane

(Ebben együtt tudok érteni, sok szakmát jobban meg kéne fizetni köztük az Eü dolgozókat is, bár most a COVID alatt kaptak egy fizuemelést)


- Ilyen nevetseges konspiracio-teoriak: Soros gyorgy kemjei, hackerei, az EU ellenunk van, A migransok csak magyarorszagra akarnak jonni es megolni a magyarokat

(Soros Gyurika akármennyire is túl van tolva, és már unalmas, de sok igazság van a propagandában is Soros sok olyan szervezetet, és mozgalmat támogatott ami számunkra igen is ártalmas, még ha közel sem annyit, mint amennyit a kormány elmond, és nem a 100 éves trottyos csávóra kell gondolni neki is vannak emberei, van fia vannak cége stb azok intézik a fontosabb dolgokat)


- Oltas hulyeskedes, azaz nem szakmabeli emberek (Kasler) tanacsolnak komoly egeszsegugyi, nem tesztelt vagy alig tesztelt lepeseket (legyen 3. oltas legeloszor M.o-n az EU-ban). Bocsanat ez volt tesztelve, es voltak olyan helyzetek amikor nem volt jo a 3.

oltas.

(Ezt az oltási dolgot még mindig engedjük el sajnos nincsenek jó infók róla, de mnindent lófuttába kellett csinálni, és ha az Eus vakcinákra várt volna a kormány most nem 30 ezer halott lenne, hanem lehet már 100 ezer is kitudja, én is oroszt kaptam még anno)


A baloldal jelenleg számomra,és sok ember számára egy röhejes. Olyan emberekből áll, akinek még annyira nem tudnék hinni, mint a kormánynak akár. A Fidesz azért 12 év alatt tett nem 1-2 olyan dolgot, ami miatt igenis örülhetnek a magyarok például 3 év alatt az arantartalék megharmincszorozása se utolsó dolog, hisz ez annak a gyenge forintnak is nyújt valami fedezetet.

Be tudok linkelni egy oldalt, ahol leírnak 1-2 dolgot amit példuál a Fidesz tett az országért, de tényleg elég sok dolog van. Ne tudd meg én 2010 előtt, hogy éltem borzalmas volt, és nem propaganda szöveg, de a Fidesz kormányzás alatt összeszedtem magamat, és sokat köszönhetek nekik, de vannak hibáik természetesen. Az ellenzék egy vicc kategória, ezért nem szimpatizálok velük, amit meg megígértek, az még csak 1 ígéret, valószínáleg ha kormányra kerülnének a 20%-a nem valósulna meg ennek sajnos, de linkelem a cikket 2017-es, de láthatod és ellenőrízheted az állításokat benne akár független akár baloldali, akár jobboldali oldalkon is ezek tények, és nem lehet rácáfolni. Link: [link]

Engem megpróbálhatsz meggyőzni, hogy hülye vagyok, és krumplis, de engem nem az ígéretek érdekelnek, hanem a tények. Ha én 12 éve jobban élek, és nincsenek már hiteleim, és sok dolgot köszönhetek a kormánynak, akkor miért köpködném le az egyértelmű hibái miatt? Azt hiszed a másik oldalon álló sokszor majdhogynem alkalmatlan emberek majd javulást hoznak, és behozzák ide a "virágzó nyugati gondolkodást"? Ugyanmár... elmúltak már a mesedélutánok sajnos. Lepontozni le lehet, akkor is ha nem olvastad el direkt módon ez is csak a szellemi alsóbbrendűséget mutatja, mivel a válaszom hasznos volt a kérdező szempontjából.

2021. júl. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
66%
Az imént a gerinctelen fideszes archetípusát láthatták, ez a fajta a nyilvánvaló hazudozás mellett gombokért hajlandó eladni a maradék szabadságát és kiárusítani az országát.
2021. júl. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
26%
Köszönöm szépen! Mivel semmibe nem tudtál belekötni, így hálistennek látom, hogy az az ember akinek már semmi nincs a zsebébe az csak károgni tud. Iskolapéldája voltál ennek, szép estét neked!
2021. júl. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
51%
Szeretnél te annyit keresni, amennyit én havonta befizetek a közösbe. De bárcsak lenne valami látszatja, és nem, a kórházfelújítás nem látszat, mert az EU-s pénzből megy. :)
2021. júl. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
14%
Én bőven keresek annyit, most hogy jól éljek belőle. Nem irigykedek másra, hisz mindenért tenni kell nem mást hibáztatni:) de azért kedves tőled a feltételezés ha nekem szántad, de köszi nem kéne.
2021. júl. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
22%
Nahát de érdekes senki nem tudott objektív választ adni az én válaszomra, hisz elárulom nem lehet. Az embernek a tapasztalatait nem lehet befolyásolni, és igenis attól függetlenül hogy kormánypárti vagyok bevallom, hogy van hibájuk, de ne legyünk álszentek más kormányoknak voltak ennél egetrengetőbb hibái is, és lehet most is lenne. Az meg hogy valaki csak szid mint a bokrot nem vita, csak szimpla proletár szokás. #24-es voltam sajnálom, hogy ennyi telt azoktól akik tényleg kíváncsiak voltak egy kormánypárti véleményére. Leszavazás, de indoklás nélkül tipikus.
2021. júl. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
66%

#30 te tényleg nagyon okos vagy, és legfőképp hűséges... Akkor most én is leírom, hogy konkrétan 3 db lakást adtam el 2019-2020 között, amit 2005-ben vásároltam. Igen van, amit 4 szeres áron... És most amiért ilyen jól felmentek az ingatlanárak és ennyire jól jártam, már imádom is a fideszt.. Ezt hívják egoista gondolkodásmódnak, amiért nekem "bejött az élet", a többi nem számít, le van sza*va.

Hogy konkrétumot írjak: Mit gondolsz miért alakítják át az egyetemeket alapítvánnyá? Erre biztos nem tudod a választ.. Na ilyen aljasság sem jutott eszébe pl Gyurcsánynak, csak a magad fajta okostódor hajtogatja, hogy tönkre tötte az országot. Hova tűnt a 3000 milliárd forint magánnyugídj? Hogy lett Lölőkének 8 év alatt 4 millárdból 500 milliárdja? Miért építenek stadionokat, ami kb 1 nullával többér lett kivitelezve, mint, amennyibe kerülne a megépítése? Igaz semmit nem ér, de azért kur*a jó, hogy van. Jössz nekem itt 2 db kórházzal, hogy fel lett újítva, miközben az egyetemeken akkora adósság van, ami az életbe sem volt még. Egészségügyi dolgozók egy része sorba mondd fel, mert olyan sz*rok a körülmények.

Miért lettek Nemzeti Dohányboltok? És a média ugye..., a leghatékonyabb fegyver... Azzal kezdték, hogy szépen megvették az egész magyar tv-t. Kedvencem az M1, amikor fapofával bemondják, hogy milyen csúnya dolgott tett x és y nem fideszes. Még maguk is elhiszik, olyan hitelesen mondják:))). A legjobban az tetszett, amikor azt mondták "Mai napig nem tudni, hogyan került napvilágra az öszödi beszéd":)))). Gondolom neked sincs fogalmad hogyan:) Sokszor kellett végighallgatnom, hogy rájöjjek ilyet is csak egy öszinte ember mondd ki, aki kimondja a lehetetlent, amit politkusnak sohasem szabadna kimondania. Igen, Gyurcsány egy igazi balfasz volt, most is az, hogy pózol és köpködi Orbánt, viszont annyiban különb, hogy nem gazember maffia, aki napi szinten az ember pofájába hazudja, hogy mennyire baromi jól állunk és milyen ügyesek vagyunk. Adhatna nekem OV 100 milliárdot is, akkor sem fogok fideszes lenni, hogy a hazámat ennyire semmibe vegyem és népet összeugrasszam.

2021. júl. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!