Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Novák Előd (Mi hazánk) vírusta...

Novák Előd (Mi hazánk) vírustagadó és oltásellenes?

Figyelt kérdés
Egyszerűen borzasztó hogy miket művelnek. Hazudnak, megfélemlítenek embereket az oltásról. És mindezt megtehetik!! 😠😠

2021. júl. 21. 15:14
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Bárcsak véglegesen megszűnne a Mi hazánk!!

Fogadni merek hogy így akarnak majd választásokat nyerni a hazugságaikkal!!! 😠😠😤

2021. júl. 21. 16:23
 12/26 anonim ***** válasza:
39%

Én márpedig biztos hogy nem fogom beoltatni magamat, már csak azért sem mert senki nem tud biztosat mondani az oltásról. Három orvost kérdeztem meg:

"Ha 12 éve epilepsziás voltam és megkapom a koronavírus elleni oltást, akkor újra előjöhet az epilepsziám?"

És tudjátok mit válaszolt mind a három orvos:

Kétszer mondták azt hogy "nem tudom", a harmadik szintén, de ő hozzátette hogy az oltási nyilatkozatban szó esik az epilepsziáról is, de pontosan nem tudja.

2021. júl. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
57%
Kérdező, ha Mi már leírtuk hogy a Mi Hazánkot támogatnánk, írd le Te is hogy kire fogsz szavazni.
2021. júl. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
42%
Fityeszre szerintem mert a kommentjeiből ez jön le.Azok ilyen arrogánsak a semmire XD
2021. júl. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
67%

"Bárcsak véglegesen megszűnne a Mi hazánk!!


Fogadni merek hogy így akarnak majd választásokat nyerni a hazugságaikkal!!! 😠😠😤"


Azt nem te fogod eldönteni, akárhogy vergődsz!

De azt gondolom, hogy a többi hazudozása már nem zavar.....

2021. júl. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
61%
De legalább ő jő nőbe élvez el gyakran, te meg nem.
2021. júl. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
24%
Abszolút azok, de vannak annyira ravaszak hogy úgy beszéljenek, ne lehessen őket elítélni. Az én szememben viszont már néha bűncselekmény amit előadnak. Mikor pl. picsogtak a védettségi igazolás ellen, ellenzik a gyerekek oltását. Érdekes módon őket sosem veszik elő. Ez irónia akart lenni. A fidesz náci tagozata pont azért van hogy megossza az ellenzéki v. nem-fidesz szavazókat.
2021. júl. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
73%

"A fidesz náci tagozata pont azért van hogy megossza az ellenzéki v. nem-fidesz szavazókat."


Bizonyíték?

2021. júl. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
22%
A létezésük a bizonyíték.
2021. júl. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
52%
Tehát nincs.
2021. júl. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!