Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik a "kedvenc" oltásellene...

Melyik a "kedvenc" oltásellenes/vírustagadó indokod?

Figyelt kérdés
Kezdem az én személyes kedvencemmel amitől falnak megyek: "Maradjon otthon az aki fél."

2021. márc. 17. 02:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/82 anonim ***** válasza:
73%
Én osztán nem ótatom be magam sörös vakcinájával mert zsidóvá vátoztat a háttérhatalóm.
2021. márc. 17. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/82 anonim ***** válasza:
70%
"Nincs is vírus."
2021. márc. 17. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/82 anonim ***** válasza:
78%

Az oltással bechipelnek, de a pcr teszttel is abban is chip van! Sőt a maszkban is.

Ha véletlen pedig nem oltatod be magad, nincs rajtad maszk és nem tesztelteted magad akkor is mindegy mert majd elkapod valamelyik környező 5G toronyból vagy a permetezett levegőtől :D

Most akkor ki is retteg, de komolyan...?

2021. márc. 17. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/82 anonim ***** válasza:
54%
Ürgebőrbe varrt békaemberek adják be a hivvel fertőzött chipet a vakcinával, amit az 5g aktivál, ezzel bill gates ráveszi az embereket, hogy vegyenek office előfizetést.
2021. márc. 17. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/82 anonim ***** válasza:
68%
“Én nem óttatom be magam, minek, mikor mindennap hagymát eszek! “
2021. márc. 17. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/82 anonim ***** válasza:
36%
"Én beótatom magam mert akkor nem kapom el a vírust.„
2021. márc. 17. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/82 anonim ***** válasza:
75%

Chip van benne,ezáltal mindent tudni fognak rólam.Brrr...

"A c és d vitamin mindentől megvéd,iszom rá egy házipáleszt,és tuti."

"Fiatal vagyok,erős az immunrendszerem,simán kigyógyulok a betegségből,ez csak egy nátha."

Ami "kedvencem" még: hagyjanak élni,minden nyisson ki

És természetesen legyen rendes orovosi ellátás,covid ellátás,de az illetô minden szinten sz@rik az egészbe.

2021. márc. 17. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/82 anonim ***** válasza:
59%

Másik személyes kedvencem : a pedofil háttérhatalom ugyan nem óccsa be a gyerekem!!44!NÉGY

Hogyne. Nincs is jobb egy gyereknél aki nem mehet közösségbe meghintve egy kis torokgyíkkal gyermekbénulással.

Meg xyz-hez jogom van! Valóban. Csak akik dobálóznak a jogaikkal, ugye a kötelességeiket is ismerik? Vagy másokat veszélyeztetni oké?

2021. márc. 17. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/82 anonim ***** válasza:
62%
Akkor oltassátok be magatokat és továbbra sem mehettek sehova és hordhatjátok továbbra is a rongyot birkák...
2021. márc. 17. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/82 anonim ***** válasza:
51%

Dr Lidlipú remélem rendelkezel valamilyen egészségügyi vagy gazdagsági ismerettel, és e mondat a doktori disszertációdban hangzott el.

Küldök szívesen tanulmányokat miért hordják az emberek a 'rongyot' és van-e hatása. Bár sajnálom lehet szótár kell hozzá.

Jó tanács : tanulj meg vitázni. Ez így komolytalan.

2021. márc. 17. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!