Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi ez a lehallgatósdi mostanáb...

Mi ez a lehallgatósdi mostanában? Mi történt?

Figyelt kérdés
Egész nap dolgozom, csak hallottam hírét és nem értem. Ez most mi??? Mi történt? Valaki segítsen ki légyszi..

2021. júl. 22. 12:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
2021. júl. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

Egy israeli pegasus nevu kemszoftverrel figyeltek meg 300 magyart (vilag szintu kiszivarogtatasrol van szo, a magyar vonatkozas csak egy toredeke), magyar uzletemberek oknyomozo ujsagurok es egy ellenzeki politikus telefonjan talaltak a kemszoftver nyomait, a magyar kormany meg ossze vissza beszel van aki nyugatra mutogat h hat ott is van lehallgatas, van aki azt mondja nem tud semmirol.


Lehallgatas amugy torvenyes is lehet magyarorszagon ha terroristakrol allambiztonsagi kockazatrol van szo, de ebben az esetben tobb mint valoszinu h politikai szempontok szerint tortent a megfigyeles.

2021. júl. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
19%

Mi polgárok amikor érettségit/diplomát adtaka kezünkbe, úgy engedtek el minket az életbe, hogy felelünk a sorsunkért, tegyünk a jövőnkért. Neked ezt nem mondták? Csak bambán kilöktek az ajtón? Mire használod te a telefonodat, jársz-e szavazni, tjákozódsz-e a SAJÁT életed értelmében?

Direkt ostorozlak, mert a hozzád hasonló senkiháziak épp ezt érdemlik.

Értelmes ember nem itt kérdezősködik, miközben kiderült 3 napja, hogy polgártársaikat lehallgatja a hatalom,hanem ORDÍT minden fórumon.

Kezd el olvasgatni haver, és kérlek szedd össze magad.

2021. júl. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Ezt különben én sem értem, az emberek nem tudják használni a google-t?
2021. júl. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
36%

Ha nem akarsz a kerdesre valaszolni ne tedd, sok ember orul h honaprol honapra el es jut kis ido szorakozni, es nem a politikan hergeli magat.


En abszolut megertem ha valaki inkabb nem is olvas hireket.


Matrix cimu filmet ajanlom a temaban, neha sokkal jobb ha a kek pirulat veszi be az ember, a boldog tudatlansag lehet jo valasztad ha az valosag kegyetlen, (amugy fideszesek nagy resze is ezt teszi inkabb hallgatjak a siker propagandat es hiszik h ez a valosag minthogy a problemakra koncentralnanak)

2021. júl. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ne felejtsük el, hogy az Amazon törölte a szervereiről az NSO által náluk kezelt adatokat..
2021. júl. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
4%
A szivárvány ügyről való terelésről van csak szó.
2021. júl. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

7:

Az internet nem felejt, cs az amatőröknek válik láthatatlanná.

2021. júl. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan lwpontozták a megbízható forrást linkelőt? 🤡
2021. júl. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
11%
Akik nem kapták meg a Chip-es oltást azokat a Pegazus lehallgatja.
2021. júl. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!