Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatod a nemváltásról való...

Támogatod a nemváltásról való tájékoztatást óvodás, kisiskolás korú gyerek részére?

Figyelt kérdés

2021. júl. 22. 17:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/77 anonim ***** válasza:
57%

Naponta átlag 1900 gyerek születik Angliában. Egy közülük még felnőtt kora előtt megváltoztatja a nemét. A dolog mértéke még mindig elenyésző. Akkora jelentősége biztosan nincs, hogy népszavazás tárgya legyen, főleg hogy a Tákolmányban ez is benne van:

"(2) Tudományos igazság kérdésében az állam nem jogosult dönteni, tudományos kutatások értékelésére kizárólag a tudomány művelői jogosultak."


Az, hogy a társadalmi nem különbözik-e a biológiaitól, hogy léteznek-e transzneműek, hogy jobb-e nekik ha jogilag, társadalmilag és orvosilag támogatjuk-e a tranzíciójukat, az egy vaskos tudományos kérdés. Nem pedig szavazást kell kiírni róla.

2021. júl. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/77 anonim ***** válasza:
53%

11-es

Ráadásul azok szinte mind hermafroditák, ami egy születési rendellenesség. Itt csúsztat a lakáj-média, mert ez nem "nemváltás", hanem éppen a normális élet érdekében az egyik nem felé "billentik" a gyermeket.

Csak a hülye hiheti el hogy egy szülő bárhol, főleg Angliába, csak úgy beviszi a kisfiát egy kórházba hogy csináljanak belőle kislányt. Ennyi a fideszesek értelmi szintje.

2021. júl. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/77 anonim ***** válasza:
39%
2021. júl. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/77 anonim ***** válasza:
75%

A helyes kifejezés interszexuális. A dolog "pikantériája", hogy pont az interszexuális gyerekek azok, akiknél gyakran már egészen kicsi korban végrehajtanak "nemváltó" műtétet, és ez a műtét nem mindig találja el, milyen nemű is lesz a gyerek. Nagyon sok felnőtt interszexuális transznemű pontosan azért, mert mindenáron ki akarták találni milyen nemű gyerekként, és tévedtek.

Az ilyen esetek is azt támasztják alá, hogy a nemi identitás sokkal mélyebben gyökerezik, mint hogy "propagandával" el lehetne téríteni.

2021. júl. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/77 A kérdező kommentje:

Én is most döntöttem el, hogy hogy fidesz. 4 éve álmomban nem gondoltam volna, hogy egyszer így döntök, de most láttam a videót, amin egy "férfi" szül, és a másik alapból férfi még szoptat. Rendesen rosszul lettem... Szerencsétlen, nyomorult gyerek.

A kormánypártnak sincs túl sok programja, de ha ettől a fertőtől, kifordult elmebajtól megvéd minket akkor már megérte.

2021. júl. 22. 19:29
 16/77 anonim ***** válasza:
34%
Én nem szeretnék senkit megsérteni, de aki azzal érvel, hogy miért kell népszavazást kiírni egy olyan kérdésről, ami Ny-Európában van, de itt nincs, vagy nem érti, hogy mi az a globalizáció, vagy még nem is hallott róla.
2021. júl. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/77 anonim ***** válasza:
70%

16

De ez Ny-Európában sincs!

Ráadásul minek ehhez népszavazás? Hétfőn benyújtanak egy akármilyen törvényjavaslatot, kedden elfogadják és szerdától érvényes. Ennél sokkal fontosabb, valós kérdésekben ( Fundan, nyugdíj-megtakarítás elvétele, belgrádi vasút, Paks II, rokkantnyugdíjasok kérdése, földek elvétele, Alaptörvény!... nem írt ki népszavazást, pont ebben van rá szükség?! Aki ezt beveszi az nem komplett - és nem baj ha ezért megsértődik valaki.

2021. júl. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/77 anonim ***** válasza:
39%

Egyetértek előző, pár év késéssel szinte minden trend ideáramlik Nyugatról vagy Amerikából. Feltéve ha nem teszünk ellene.


Van mit megvédenünk, hát védjük meg ettől a semleges neműre operált gyík, plusz nőimitátor, Terry Black ádámcsutkás művésznő, és hasonlóak bandájától!

2021. júl. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/77 hypno ***** válasza:
59%

#15


Csakhogy ezeket senki nem akarja rád lőcsölni, vagyis nem létező veszélytől vég meg téged a te Viktorod.


A migránsokról is csak elkotyogta, hogy évekig hazudozott róla ő meg a sleppje.

2021. júl. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/77 anonim ***** válasza:
63%

"A migránsokról is csak elkotyogta, hogy évekig hazudozott róla ő meg a sleppje."


Hol? ( Nem lep meg, egy percig sem vettem komolyan amit mond - évek óta egy szavát sem hiszem -, csak erről nem olvastam.)


Kb. ennyire hihető nekik bármi:

[link]

2021. júl. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!