Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy LMBTQ-s agy hogyan dolgozz...

Egy LMBTQ-s agy hogyan dolgozza fel azt, hogy tegnap senki nem ment oda szétverni őket, sőt Orbán terrorrendőrsége a maroknyi ellentüntetőt kordonozta el helyettük?

Figyelt kérdés
Nem tudják mondani, hogy el vannak nyomva, holott ez az identitásuk szerves részét képezi. Mi lesz most így, hogy a legnagyobb ellenség biztosítja számukra a legnagyobb biztonságot?

2021. júl. 25. 07:01
1 2 3 4 5 6
 41/58 A kérdező kommentje:

Akkor lehet, hogy rá kellene keresned, hogy "Desmond the amazing" te képmutató, hazug szemétlada. A probléma az, hogy te minden LMBT kérdés alá odaokoskodsz, és az egyiknél nagyon is jól tudtad, hogy ki ez a szerencsétlen kisfiú...

Őt pedig a TE közösséget tapsolja és élteti a melegbárban, VIDEÓ van róla, sőt Late night skowkban szerepel, ahol az emberek tapsolnak neki.

Az egyenes választ továbbra is kerülöd, mert kínos lenne azt mondani, hogy mindez nagyon is beleillik a beteg torz vilagképedbe, ami nem azért káros, mert meleg vagy, hanem mert a legártatlanabb, legkiszolgáltatottabb gyerekek szellemi megrontasán alapul. Én ott fogok ellened küzdeni ahol csak tehetem, ezt most itt kijelentem neked. Paraziták vagytok a társadalom testén, vérszívók, akik lassan elpusztítják a gazdatestet. Veletek szemben minden eszköz megengedett, te beteg szociopata torz ember.

2021. júl. 26. 17:24
 42/58 anonim ***** válasza:
100%

36

"A homoszexuális és transznemű közösség érdekeit képviselő GLAAD szervezet felméréséből kiderül, hogy 2017-ben a 7 nagy hollywoodi stúdió 109 filmjéből mindössze 14-ben, azaz a produkciók 12,8 százalékában jelentek meg meleg, leszbikus, biszexuális vagy transznemű (LMBT) karakterek."


"Az érdekvédelmi szervezet azt akarja elérni, hogy 2021-re az éves hollywoodi filmbemutatóknak legalább 20 százalékában, 2024-re pedig 50 százalékában szerepeljenek LMBT-karakterek."


(HVG)


Na most mond, hogy nincs erőltetés Miss Alternatív valóság.

2021. júl. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:
0%

42-es: na álljunk meg egy percre. Te az előző válaszokban azt mondtad, hogy nem lehet úgy filmet készíteni, hogy ne legyen benne LMBTQ szereplő. Én ezt tételesen megcáfoltam. Erre te hozol egy cikket, ami ugyanígy megcáfolja az állításodat.


Amúgy szerinted a GLAAD-nek mekkora befolyása van a filmművészetbe? Segítek: kb. semmekkora. Filmeket nem gyártanak, színészek, producerek nem tagjai. Ha én mondom, hogy szeretnék több LMBTQ-szereplőt látni a filmekben, az már erőltetés? Ne röhögtess, légyszives.


Az igazság az, hogy az LMBTQ-tagok a társadalom 5-10%-át teszik ki, és ehhez képest alulreprezentáltak a médiában.

2021. júl. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim ***** válasza:
100%

43

Ömm, a cikk arról szól, hogy növelni kell a számukat. Olvasás lvl zero.

2021. júl. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:
0%
Igen, a GLAAD ezt szeretné. De a GLAAD-nek kb ugyanakkora befolyása van a filmiparban, mint nekem vagy neked.
2021. júl. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:
100%

45

Ezt a hülyeséget honnan szedted? Főleg a tavalyi Oscaros kvóták árnyékában...

2021. júl. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
43%
Barátom, az általad linkelt cikkrészletből :)
2021. júl. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:
100%

47

Na most egy szint alá ne menjünk le, ne hazudozz nekem.

A GLAAD-nak nincs semmiféle befolyása a filmiparra, amikor eleve elsőként voltak befolyással a New York Times szerkesztési politikájára? Eleve az alapítók között filmtudós is akadt. Sőt annyira nincs befolyásuk, hogy Los Angelesben az ő hatásukra került egyre több meleg a televíziókba. Eleve az Entertainment Weekly a GLAAD-ot Hollywood legnagyobb befolyással rendelkező szervezetének nevezte.

Amit bemásoltam, abban egy szó nincs arról, hogy nulla befolyásuk van. Tehát megy az erőltetés, és van erre szakosodott szervezet. Van még egyéb hülyeséged is mára csibém?

2021. júl. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 harminezer oxigén ***** válasza:
0%

#Kérdező!


Légyszíves linkeld már be azt a kérdést amit a #41-es válaszodban emlegetsz. Én sehol, egy általam megválaszolt kérdés alatt nem találkoztam ezzel a "Desmond the amazing" nevű sráccal. Ha vádaskodsz, mutass bizonyítékot is


Igen elég sok LMBT és transz témájú kérdésre válaszolok itt a gyakorin és mindegyik hozzászólásom alá is írom, ha valaki netán egy másik kérdésre adott válaszomra akar hivatkozni azt megteheti, nyugodtan állok elébe és névvel vállalom amit korábban írtam akár más kérdések alá is.

Valószínű már veled is összefutottam néhány kérdésnél csak veled ellentétben én nem burkolózok a névtelenségbe hanem aláírom a válaszaimat és azokat vállalom akár most, akár a jövőben mint ahogy azt eddig is tettem.


Szerintem egyenes válaszokat adtam minden kérdésedre, csak a benned fortyogó alaptalan düh, előítéletek, betanult és ismételt uszító propaganda miatt nem vagy képes értelmezni, de ha gondolod kérjük ki az olvasók véleményét.

Kedves olvasók, mi a véleményetek erről, már mint arról, hogy egyenes válaszokat adtam-e vagy nem?


De mi történt veled, hogy ilyen megzabolázhatatlan dührohamot kaptál? A nekem címzett (a tévesen nekem címzett is) hozzászólásaid eddig sem szenvedtek hiányt a gyűlölködésből, személyes támadásokból vagy épp az előítéleteidből de, ezt most a #41-es hozzászólásodban új szintre emelted. Mi zavar igazán? Az miatt kaptad fel a vizet mert, nem tudsz kihozni a sodromból?

Ez csak az én véleményem, de szerintem már magát a kérdést (sok másik hasonló mellett) is csak azért írtad ki, hogy hátha válaszol rá valaki aki kiakad a folyamatos támadásid, gyűlölködésed hatására és a porig alázhatod vele. Van egy rossz hírem velem ez nem fog össze jönni.


Niki

2021. júl. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:
48-as: na, akkor küldjed már a linket, mert az "Entertainment Weekly GLAAD" google-keresés eredményt nem hozott.
2021. júl. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!