Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy LMBTQ-s agy hogyan dolgozz...

Egy LMBTQ-s agy hogyan dolgozza fel azt, hogy tegnap senki nem ment oda szétverni őket, sőt Orbán terrorrendőrsége a maroknyi ellentüntetőt kordonozta el helyettük?

Figyelt kérdés
Nem tudják mondani, hogy el vannak nyomva, holott ez az identitásuk szerves részét képezi. Mi lesz most így, hogy a legnagyobb ellenség biztosítja számukra a legnagyobb biztonságot?

2021. júl. 25. 07:01
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:

50

Te tök béna vagy az internethez a 21. században, ami szégyen rád nézve.

[link]

2021. júl. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
Te most kajakra belinkeltél egy 29 éves cikket?
2021. júl. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:

52

Alátámasztottam, hogy miért hazudsz. Lássuk a forrásaid az igazadról. Amennyiben nem lesz, ennek a beszélgetésnek vége.

2021. júl. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:
62%
De hát az általad linkelt listán nincs is rajta a GLAAD :DDDD
2021. júl. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:

54


A listán a 82. helyen van.

Na jó éjt kamugép.

2021. júl. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:

Hopp, valóban igazad van, én csak CTRL+F-el rákerestem a GLAAD-ra, itt meg G.L.A.A.D.-ként szerepelt. Mea culpa.


De ha már ott van, akkor idéznék tőled: "hatásukra került egyre több meleg a televíziókba. Eleve az Entertainment Weekly a GLAAD-ot Hollywood legnagyobb befolyással rendelkező szervezetének nevezte."


Hát, a 82. hely bizony igen távol van az elsőtől. Főleg annak fényében, hogy 4. helyen ott van Rupert Murdoch, aki évtizedek óta a konzervatív álláspontokat hirdeti a különböző sajtóorgánumain keresztül. Szóval ki is itt a kamugép?

2021. júl. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
100%

56

Te azt írtad neki, hogy a Glaad befolyása annyi Hollywodban, mint neked vagy az 55-ös válaszolónak. Ehhez képest ott voltak a top 100-ban, szóval nem értem miért háborogsz. De ha már ennyire szóba került, én is utána néztem, hogy mennyire nulla befolyásuk van:

"GLAAD has transitioned in its 35 years to "a partner to Hollywood," especially in the past decade, says president and CEO Sarah Kate Ellis."

Ez egy 2020-as cikk.

Tehát komoly befolyásuk van, te pedig vagy terelni akartál, vagy csak tévedtél. Na jó éjt nektek.

2021. júl. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:

17-es:

"Ami azt illeti tőlünk nyugatabbra se kordonok se komoly rendőri jelentlét se kell a melegfelvonulásra, mert nincsenek is ellentüntetők. Tudod miért nem? Mert ott egyáltalán nem "megosztó esemény" ott mindenki vagy elfogadja a másságot, vagy csak szimplán nem foglalkozik vele."


Mindenki elfogadja a másságot? A muszlim bevándorlókat akkor senkiknek tartod?

Csak hogy művelődj:

[link]

(A vadhajtásokat akartam belinkelni, de nem engedi a rendszer, mivel trágár szót tartalmaz a cím - gondolom az nem tetszik neki, amilyen szóval illették Orbánt a békés lmbtstb-tüntetők Párizsban).

2021. aug. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!