Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobbik egy radikálisan...

A jobbik egy radikálisan baloldali, kommunista párt, panem et circenses néphülyítő politikával, egyetértesz?

Figyelt kérdés

Egyre inkább úgytűnik, hogy igen. Rendelkezéseik nem a jobboldalt, hanem a kommunizmust támogatják, hiszen demagóg módon mindenben ők, "az állam", mondják meg, hogy mit és hogyan kell csinálni, továbbá elítélik a piacgazdaságot, és az elmúlt 20 évet, de az azelőtti időket már nem, és elzárkóznak Amerikától, a világ jobboldaliságának fellegvárától, viszont közelednek Oroszország, a kommunizmus főhadiszállása felé.


Emellé a nemzeti, hazafias tulajdonságuk csak sallang, néphülyítő maszlag, mert a nép most ezt akarja hallani. A primitív, dolgok mögé nem néző emberek, és a fiatalok csak a "mocskos zsidók!" "mocskos cigányok!" szövegre kaphatóak, ezért a Jobbik ezeket mondja.


Realisztikus távlati célok, Magyarország modernizálása, jobb kapcsolatok kiépítése az EU-val, USÁ-val. Ilyenről szó sincsen a programjából, pedig kétségtelenül ez vinné előre az országot, nempedig az orosz- és palesztin-"barátság" erősítése, a másoktól való elzárkózás, meg a multik "kiűzése", mert ezzel inkább Észak-Korea felé fogunk közeledni.



Egyszóval: A Jobbik egy hataloméhes, kommunista bohócpárt.


2010. aug. 28. 10:23
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
85%

a Jobbik kommunista

a Fidesz is kommunista

az MSZP is kommunista

az LMP is kommunista


Ráadásul zsidók és cigányok is

az összes


sőt ti is azok vagytok

2010. aug. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
29%
Nekem elég a Jobbik elutasításához az, hogy borzalmasan tekintélyelvűek. Én meg ugye ember vagyok, nem droid.
2010. aug. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
18%

Na egy pillanat mit is mondott eddig a jobbik: Amerika ellenseg a Nyugat nem jo kizsakmanyol, a zsidok cionaistak kozel-keleten, a palesztin terroristak szabadsagharcosok, a hamasz barati szervezet, az Irani forradalmi garda barati szervezet, mindenszabadelvuseget liberalizmust el kell taposni, aki nincs velunk az ellenunk van, nekik nem tetszo tv csatornakat be kell tiltani, ellensegkep kialakitasa, bunbak kereses, ha valaki mas velemenyen van egy kerdesben rogton hazaarulo, komcsi, zsidoberenc, ha valami nekik nem tetszik az rgton ferto es metely.


Na akkor meg lehet nezni a 30=40 evvel ezelotti hireket ugyanezek csengenek vissza a korabeli komcsi hiradokbol.


Ok a csak nemzeti erzelmu emberekben biznak a komcsik a munkasosztalyban, a komcsik is azt mondtak az USA agymosott orszag a jobbik is ezt mondja es meg egy oraig lehetne gepelni. Es hiaba nem tetszik a jobbikosonak mert ezek tenyek csak ok is mindent erzelembol csinalnak nincs 2 onallo gondolat amit a jobbik tesz vagy mond ahhoz gorcsosen ragaszkodnak soha nem akarjak belatni, hogy rengeteg a tevedes es a visszafele mutogatasok miatt tart ott Magyarorszag ahol tart es errol nem az EU vagy az USA es meg csak nem is a zsidok tehetnek!!!

2010. aug. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
56%

„””Na egy pillanat mit is mondott eddig a jobbik: Amerika ellenseg a Nyugat nem jo kizsakmanyol,



Miért?

Te kaptál valamit a nyugattól eddig?

Nem az a tapasztalatod, hogy a tőkéjük nem hogy fejlődést hozna a társadalom számára, hanem mind inkább kizsákmányol? A magyarok 80% szinte a létfenntartásáért küzd! Vagy nem így látod?

A piacaink nagy részét egyszerűen az erőfölényükkel visszaélve elvették, és lassan már semmit nem gyártunk csak fogyasztjuk a más sz@arát!


„”a zsidok cionaistak kozel-keleten, a palesztin terroristak szabadsagharcosok, a hamasz barati szervezet, az Irani forradalmi garda barati szervezet, mindenszabadelvuseget



Neked fogalmad nincs a közel-keleti összefüggésekről!

Az USA nem azt akarja hogy adjanak el neki olajat, hanem hogy a bányászati engedélyeket vagy a földet adják el. És aki ezt nem akarja, az szemét arab. Izrael meg nem más mint az USA meghosszabbított karja, aki ügyel az olaj feletti hatalomra, cserében a szabad cionista tevékenység gyakorlásáért.

Egy szinergikus kapcsolat, hiszen a zsidók is meghalnának ha az USA nem bólogatna a disznóságaikra, és az USA is térdre esne ha nem dollárba számolnák el az olajat!

Nem kell itt hatalmas dolgokat keresgetni.



„” liberalizmust el kell taposni,


Azt a fajta liberalizmust, ami itt meghonosodott!

Hogy még a lokális érdekeinket sem szabad figyelembe venni, akkora a szabadság!

Hogy a kissebségek a nagy szabadságukkal a fejünkre nőttek, miközben semmit nem csináltak a ballib kormányok 20 év alatt azzal a sok sz@rral amit még az elődeik kezdtek felkenni a „magyar térképre”!


„”aki nincs velunk az ellenunk van, nekik nem tetszo tv csatornakat be kell tiltani,



Te miről is beszélsz?

Azokról a csatornákról akik folyamatosan hazudoznak a liberális vezetésük irányításával a társadalomnak?

Amiket pontosan a Fidesz alakít át gyökeresen” bár ő nem mondta, csak csinálja”


„” ellensegkep kialakitasa, bunbak kereses,


Mi abban az ellenség kép, hogy ha a rossz oldalát is bemutatja bizonyos népcsoportnak?

Vagy rávilágít, hogy miért nem jó nekünk az Eu, a jelen állapot szerint, esetleg hogy a zsidók mit műveltek itt, és mit a világban?


Linkelj valamit amiben eddig hazudott a Jobbik!



„”ha valaki mas velemenyen van egy kerdesben rogton hazaarulo, komcsi, zsidoberenc, ha valami nekik nem tetszik az rgton ferto es metely.


Miben más a véleményed?

Abban hogy 20 év alatt majdnem Svájc lettünk és én csak képzelgek arról hogy nem így van?

Vagy hogy ha a parlamentbe, arányaiban túl sok a zsidó, akkor ők jelentősen tehetnek arról hogy itt tartunk?

Vagy a világban a bankárok és a multik egy jelentős része zsidó, akkor nekik jelentős szerepe van a világvállság kialakulásában?

Vagy hogy ha egy létező kriminológiai kifejezés alkalmazásával élve „ cigány bűnözés” jellemzem a formáját, akkor nem azt mondom hogy minden cigány bűnöző, hanem hogy vannak tipikus elkövetési minták?


Te annyira buta vagy, és annyira okos akarsz lenni, ami felér egy tudathasadással!

2010. aug. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
13%
Kedves előző, te egy vagy nagyon eltévedve. Mondjuk nem fogok leállni veled, ezen már túl vagyok, tudom, hogy nincs értelme. Majd valaki talán felhívja a figyelmedet a számtalan tévedésre és csúsztatásra abban amit írtál.
2010. aug. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
84%

Kedves előző, te egy vagy nagyon eltévedve. Mondjuk nem fogok leállni veled, ezen már túl vagyok, tudom, hogy nincs értelme. Majd valaki talán felhívja a figyelmedet a számtalan tévedésre és csúsztatásra abban amit írtál.



Ez tipikus!!


Én nem fogom leírni!!


De lehet hogy nem tudod, sőt....



Majd valaki, de ki?

2010. aug. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
8%
szerintem nem kommunista, hanem náci jellegű.nem sok különbség van a nemzetiszocializmus és a kommunizmus között.
2010. aug. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
16%

Ez a válasz 65%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 63%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:13


Nezz utana mennyi tamogatast adott az EU Magyarorszagnak a csatlakozast megelozo evekben. A Magyaroknak nem tudom, hany szazaleka kuzd a letfenntartasert de nem hiszem, hogy 80% nyomorban tengodne foleg ha megnezed hany embernek van kocsija, nyaraloja mennyien mennek nyaralni, es karacsonykor tele vannak a bevasarlokozpontok vasarlo emberekkel akik milliardokat koltenek valamint jol megelnek a szorakozo helyek es gyorsettermek. Lehet tanyan elsz es ott csak a nyomort latod igaz en meg 10 000km elek de szoktam arra jarni evente es sok ismerossel beszelgetek! Tudom, hogy rossz az eletszinvonal de megis mit hittel 20 ev alatt MO Svajc szintjere jut? Ilyet talan az EU se igert meg senki nyugatrol mindenki tobb evtizedes atmenetrol beszelt es minimum 30 evrol mire MO eleri a Nyugat berek 70%!



Meg jo, hogy tisztaban vagy vele mit akar az USA a kozel-keleten, az arabokkal kapcsolatban annyit, hogy ahol iszanyatos jo let van ott nagy az Amcsi baratsag vajon miert?



A MO liberalizmussal semmi baj se lenne csak annyi, hogy arra meg a komcsi rendszerbol es nyilas rendszerbol visszamaradt Magyar ember erre meg nem erett meg


A vilag normalisabb orszagaiban mindenhol mukodnek olyan tv csatornak ahol az oldalak kifejthetik a velemenyeiket es latod beloled is elotort a "hazudoznak" cimu lejart lemez ha mar mas velemenyt formazz meg valaki az hazudik?



A jobbik csak a rossz oldalat mutatja be az altala gyulolt nepcsoportoknak a sajat hibait valahogy mindig elfelejti kozolni... ja bocs ok az egytelen toketeles magukfajta


Mar ne haragudj de honnan tudod ki a zsido a parlamentben? Van errol nyilvantartas vagy az szamit zsidonak akit a jobbik annak tart?


Es ne haragudj ha nekem nem lehet annyi eszem mint neked a jobbik szavazobazisa tele van gumicsizmas ertelmisegiekkel talan ha egy Magyarorszagi tanyara szuletek en is egyfolytaban zsidoznek, ciganyoznek stb. De sajnos en egy szamotokra nagyon sotet gonosz orszagban elek elnyomva es nagyon rossz eletszinvonalon tengodve!!! Mert rossz az USA rossza a Nyugat de tudsz mutatni olyan orszagot ahol jo az eletszinvonal es nem ezekbe a kategoriakba tartoznak?


A jobbik hazugsagairol meg rengeteg linket lehetne berakni de az szamodra baloldali liberalis hazaarulo media lenne akik csak hazudnak akkor meg minek?

2010. aug. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!