Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A harmadik oltás kell majd a...

A harmadik oltás kell majd a védettségihez?

Figyelt kérdés

Eddig úgy volt, hogy a második az kell hozzá, különben érvénytelenítik. Most már a harmadik is fog?

És akinek kötelező az oltás, annak is kell harmadik?


2021. júl. 28. 07:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
36%
Nem kötelező az oltás!Senkibe nem fogják erőszakkal belenyomni a tűt.A kutyakönyv sem való aemmire, teljesen mindegy hogy van-e ilyened vagy nincs.
2021. júl. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%
Egyelőre nem. Hosszú távon lehet, hogy friss oltás kell majd az érvényességhez, ahogy egyre több adat lesz az oltások hatásának gyengüléséről.
2021. júl. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
1: nem igaz! Sportrendezvényre, koncertre elkérték tőlem, és akkor is fogják, ha külföldről visszajövök.
2021. júl. 28. 08:01
 4/14 anonim ***** válasza:
71%
Nem sokat számít, mert szeptemberben ki fogják találni, hogy a legújabb, legfertőzőbb, legmimmeghalunkabb mutáció ellen már nem véd az oltás, és újra jön az egész napos kijárási tilalom mindenkinek.
2021. júl. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%

"Nem kötelező az oltás!Senkibe nem fogják erőszakkal belenyomni a tűt"


DE!!! eü dolgozóknak kötelezővé tették, innen egy fél mozdulat az általános kötelezés

2021. júl. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%
Nem.
2021. júl. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem értelmes, gondolkodó ember nem az alapján ítél, hogy valami kötelező-e, hanem azt a kérdést teszi fel, számomra fontos-e, hogy beadjam? A közösség számára fontos-e, hogy beadjam?


Jelenleg van egy csoport - főleg a kínai oltóanyaggal oltottaké - akiknek az élete múlhat azon, kapnak-e harmadik oltást. De a virológia azt tanítja, a vírusok mutációja miatt bármikor szüksége lehet bárkinek a sokadik oltásra is.

És kérlek ne a trógerekre hallgass, hemzsegnek ők a gyakorin. Olvass szakcikkeket, lehetőleg eredetiben. Oltasd magad, amikor szakemberek azt mondják. És viselkedj felelős állampolgárként.

2021. júl. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%
5) EÜ dolgozók megoldják,az ő esetükben ez csak egy látszatintézkedés.
2021. júl. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
7: én nem kínait kaptam, úgyhogy nem tartok rá igényt. De nekem már a második oltás is felesleges volt, mert Covidon átesetteknek egy is elég. Csomó nyugati országban ez a protokoll, németeknél is. Itthon viszont muszáj volt elmenjek rá a kártya miatt. A harmadikat se igénylem, de lehet hogy mégis előírják.
2021. júl. 28. 08:43
 10/14 anonim ***** válasza:
50%
Lehet, hogy kell majd, de nálunk még így is jó a helyzet. A Franciáknál hétfőn megszavazták, hogy a tömegközlekedéshez is kell az igazolvány. Szerintem nálunk nem fajul el idáig a dolog
2021. júl. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!