Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszesek miért hisznek el...

A fideszesek miért hisznek el mindent, amit Orbán kitalál? Egy meleg sem akar itthon óvodákban prédikálni!

Figyelt kérdés
Tényleg ennyire könnyű megvezetni titeket? Ez az egész gyermekvédelmi törvény abból indult ki, hogy Orbán kitalálta. Előtte az EU abszolút nem erőltetett ránk semmilyen LMBTQ-s dolgot. Az erőltetés ott kezdődne, hogy erőltetnék a melegek házasságát/örökbefogadását. Ilyenekről szó sincs. A másik: Linkeljetek már olyan videót, ahol a szülők nem egyeztek bele abba nyugaton, hogy a gyermekeknek melegek olvassanak fel. Egy ilyet sem tudtok linkelni, mivel az a pár eset (igen pár eset, még nyugaton is az óvodák 90%-ában nincs ilyenről szó), úgy történt, hogy a szülők beleegyeztek. Mind azt fújjátok, hogy a szülők joga eldönteni, mit láthassanak a gyermekek és mit nem. Ha ők beleegyeztek, akkor tulajdonképpen mi a problémátok? Vagy nektek a beleegyezéses téma csak akkor jó, ha a szülők ellenzik? Tényleg ennyire sügér a magyar nép, hogy ismét elhitt mindent Orbánnak?
2021. júl. 28. 15:42
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
73%
32: Igazad van. Ez a Niki/Sanyi egy ostoba troll.
2021. júl. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
61%

"egyszerűen elmondjuk nekik, hogy teljesen normális dolog másképpen élni, és ebben nincsen semmiféle szégyellnivaló. "

Semmit nem mondtok el ezentúl. Ratyinak lenni nem normális dolog, a deviancia népszerűsítése pedig bűncselekmény.

2021. júl. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
100%

35, Nikki, máshol láttam már a válaszaidat. Megkérdezhetem a véleményedet hogy te, mint transznemű nő, mit gondolsz ezekről:


[link]


[link]

2021. júl. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy 33 amikor másféle témában hozzászólsz és aláírod úgy hogy :"Niki", akkor hány privátot kapsz heteró hapsiktól akikben pezseg a vér??
2021. júl. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
80%

#35 "Én megértem, hogy egy átlagembernek sok lehet, hogy már rengeteg féle nemet és szexuális irányultságot fedeztek fel a tudósok és ez a szám rohamosan nő."

Nem drágám! Nem "felfedeztek" hanem KITALÁLTÁTOK a sok hülyeséget.

Nincsen 172-féle nem. 2-féle nem van, nő és férfi. Ezek pszichológiai problémák és azok különböző súlyosságú változatai. Éppen úgy a mentális problémák csoportjába tartozik az aki kitalál magának valami szexuális irányultságot, mint aki azt hiszi, hogy a békaemberek őt figyelik meg a tóparton, vagy aki kizárólag úgy indul el otthonról hogy háromszor ellenőrizte b van-e zárva minden ablaka.

Szexuális irányultság szintén 2 féle van, heteroszexuális vagy homoszexuális. Pont.

NEKÜNK vannak és lesznek gyerekeink. NEKED meg nem lesz. Szóval takarodj el a MI gyerekeinktől!

2021. júl. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
36%

#35


Ezeket nem tudósok fedezték fel hanem LMBTQ emberek áltudományos nevesincs tudósokkal kitalálnak nemeket

2021. júl. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
69%

"pláne hogy a homokosok nem tudnak szaporodni úgyhogy kis halnak majd."


Az megvan, hogy a homoszexuálisok hetero családokban születnek?


Azt nem tudom, hogy kihalnak-e valaha, mert nem látok a jövőbe, de valahogy csak nem haltak ki az emberiség többezer éves történelme folyamán.

2021. júl. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
71%

"Én megértem, hogy egy átlagembernek sok lehet, hogy már rengeteg féle nemet és szexuális irányultságot fedeztek fel a tudósok és ez a szám rohamosan nő."


Nem tudósok fedezik fel. A tiktokra felteszel egy videót és random kreálsz egy új nemet.


A "Demiszexuális" konkrétan annyit tesz, hogy olyannal szexel, akivel érzelmi viszonya van.


Ez már nem a szexualitásról szól. Ez egy aggresszív szubkultúra.


"Amit viszont mindenkinek meg kell tanulnia az az, hogy nem bántjuk a másikat csak azért, amiért más. Sokfélék vagyunk és ebben rejlik az erőnk. "


Milyen erőnk? Ja, tudom, voltam a prideon, megnézni mi a fene ez: "Nekünk, bu.ziknak, varázserőnk van."


" gyerekeiteknek is joga van ehhez a tudáshoz, és ők még sokszínűbbek lesznek, amikor felnőnek."


Akkor neked is jogod van a tudáshoz. Most vihetünk mi is átnevelő táborba, mint amit ti rendeztek?


[link]


Csak megjegyzem, az általad emlegetett nácik és komcsik rendeztek átnevelő táborokat...

2021. júl. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
64%

35

Te tényleg hiszel ebben a sok hülyeségben amit mondasz? Aberrált beteg emberektől lenne jobb a társadalom? :D Ne vicceljünk már.

2021. júl. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
100%
2021. júl. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!