Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszesek miért hisznek el...

A fideszesek miért hisznek el mindent, amit Orbán kitalál? Egy meleg sem akar itthon óvodákban prédikálni!

Figyelt kérdés
Tényleg ennyire könnyű megvezetni titeket? Ez az egész gyermekvédelmi törvény abból indult ki, hogy Orbán kitalálta. Előtte az EU abszolút nem erőltetett ránk semmilyen LMBTQ-s dolgot. Az erőltetés ott kezdődne, hogy erőltetnék a melegek házasságát/örökbefogadását. Ilyenekről szó sincs. A másik: Linkeljetek már olyan videót, ahol a szülők nem egyeztek bele abba nyugaton, hogy a gyermekeknek melegek olvassanak fel. Egy ilyet sem tudtok linkelni, mivel az a pár eset (igen pár eset, még nyugaton is az óvodák 90%-ában nincs ilyenről szó), úgy történt, hogy a szülők beleegyeztek. Mind azt fújjátok, hogy a szülők joga eldönteni, mit láthassanak a gyermekek és mit nem. Ha ők beleegyeztek, akkor tulajdonképpen mi a problémátok? Vagy nektek a beleegyezéses téma csak akkor jó, ha a szülők ellenzik? Tényleg ennyire sügér a magyar nép, hogy ismét elhitt mindent Orbánnak?
2021. júl. 28. 15:42
1 2 3 4 5 6
 51/51 harminezer oxigén ***** válasza:
0%

Telik tőled? Más nevében irogatsz? Nem szokásom de téged jelentelek az adminoknak, a felhasználónév láthatóságát bekaocsoltam, remêlem minden válaszomnál látni.

Az #53,54 is én vagyok


Üdv

Niki

2021. aug. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!