Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen kihatással lenne az...

Milyen kihatással lenne az elmémre ha egy egész hónapon át csak az m1 híradóból és az Origo cikkeiből tájékozódnék? Lehet bigót Fideszes lennék, mert rájönnék, hogy itthon minden szép és jó?

Figyelt kérdés

2021. júl. 28. 22:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én továbbmegyek.


Milyen hatással lenne rám, ha:

- ha újra lenne tv-m 15 év után

- ha nem lenne letiltva az összes hírportál (index, telex, origo (bár ez utóbbit már előtte sem nyitottam meg))

- ha lenne Facebook a telefonomon (tiktok, Instagram is)

- ha nem lenne napi 2 óra korlát a telefonomon


Lássuk:

- semmi könyvet nem olvasnék, nem érdekelne, időm sem lenne rá

- cégem nem fejlődne

- fogalmam sem lenne a gazdag emberek szokásairól

- tele lennék félelemmel, amiatt, amit olvasnék

- elkezdenék számomra teljesen felesleges dolgokon agyalni

- tele lennék felesleges irigyseggel azok iránt a képek iránt, amit a közösségi média elém tesz

- nem lenne időm sportolni

- szorongó ember lennék, mert egy csomó időt töltenék fent, de a feladataimat nem végezném el


Elsőre ezek jutottak eszembe. Nem értem miért ragadsz le az origo-híradó körnél. Egy 444, telex, akármi más amúgy a hasznodra válik, jó irányba tétel?

2021. aug. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

11-es!


-Van tv-m.


-Nincs letiltva semmilyen hírportál, nem olvasom egész nap, de bármit megnézek, ha úgy alakul.


-Van Facebook és Instagram a telefonomon.


-Nincs időkorlát a telefonomon.


-Olvasok könyvet.


-A vállalkozásom fejlődik.


-Nem vagyok tele félelemmel az olvasottak miatt.


-Nem érdekelnek a gazdag emberek szokásai.


-Nem angyalok felesleges dolgokon.


-Nem vagyok irigy.


-Van időm sportolni.


-Nem szorongok, elvégzem a feladataimat.

2021. aug. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
12es, elfogadom, viszont azt is, hogy tök mások vagyunk. Én tudom, hogy rá tudok ragadni a közösségi médiara. Ismerem magam, ha a 10. koronavirus hírt olvasom, elindul valami félelem bennem. Ismerem magam, hogy időkorlát nélkül lusta diszno vagyok, simán elszabok 6 órát is naponta a telefonon, értelmetlen játékokkal. Te ennél erősebb és tudatosabb vagy, én nem, de elfogadom magam, csak igyekszem lecserelni a szokásaim.
2021. aug. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!