Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezt a videót látva marad még...

Ezt a videót látva marad még valaki aki nem helyesli a gyermekvédelmi törvényt?


2021. júl. 28. 23:48
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
37%
Annál a fasiszta örületnél, amít fidesz akar, még ez is jobb.
2021. júl. 29. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
49%
Nincs is szebb élmény egy gyerek számára mint amikor csak azért szoptatják egy férfi csecsen, hogy az illető a beteges szociális vágyait kielégítse.
2021. júl. 29. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 LazyJones ***** válasza:
53%

"Aki azt se fogja tudni, hogy anyja vagy apja van vagy mivan..."

Honnan tudod, mi fog történni vele? Jövőbe látsz? Érdekelne, hogy ha a hozzád hasonlóak ennyire tudják, hogy mitől lesz a gyerek tökéletes felnőtt, akkor hogy lehet mégis ennyi elcseszett ember és szituáció. Biztosan nem azért, mert csak tippelgettek, és véleményt dobáltok be tényként, ugye?

2021. júl. 29. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
Varga Irén jelenleg a legmenőbb magyar ember.
2021. júl. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
59%
Kérdező, én érdemi választ akartam adni, de látom leperegnek rólad az ellenvélemények. Ha azt gondolod hogy a pedofiltörvêny nélkül Magyarországon rohamosan szaporodnának az ilyen esetek, akkor revideáld sürgősen az àlláspontod
2021. júl. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
67%

Minden eszmecsre végén csak annyit tud mondani, hogy hülye a másik nézőponton lévő ember és azt nem fogja fel, hogy itt nem a transznemű szoptatást védjük, hanem a homofób törvényt kritizáljuk. Én arra készen jöttem ide, hogy megváltoztassam a gondolkodásom, egy ideig írt is a kérdező ellenérzet, de egy idő után már csak azt írta, hogy undorítóak vagyunk, úgy mondva, mintha támogatnánk a videóban látott dolgokat.


Ha ennyire különböznek a nézeteink, akkor elég nehéz megváltoztatni a másik ember gondolkodását, ezért inkább jobb ha mindkét oldal elfogadja, hogy a másik nem ért egyet és továbbáll.

2021. júl. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
55%

#15 "11-es vagyok, nem, nem helyeslem a videót. Nyílván rossz a gyereknek tesztoszteronnal telepumpált tejet adni. "

Szerintem nem értetted meg a videót. NEM az anya akarta megszoptatni a gyereket. Az anya az aki szakállas és nincs melle, mert férfivá műttette ezt a részét. Annyiban merült ki a férfivá alakulása, hogy levágatta a mellét és tesztoszteronnal tömték, hogy szakálla nőhessen. Annyira viszont nem akart férfi lenni, hogy elveszítse a szexuális öröm lehetőségét, alul maradt nő és ezért volt képes teherbe esni és szülni. Attól az apától, aki viszont ugyanígy félig nővé változtatta magát, a női hormonokkal való kezelés következtében nőtt meg a melle, de alul még megmaradt a farka, hiszen így tudta teherbe ejteni a másikat.

Ez a férfi akarta megszoptatni az újszülöttet! A gyerek apja és nem az anyja.

2021. júl. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
20%

#25 "Ha azt gondolod hogy a pedofiltörvêny nélkül Magyarországon rohamosan szaporodnának az ilyen esetek, akkor revideáld sürgősen az àlláspontod"

Miért kellene így tennie?

Hiszen ott van a világ haladóprogresszív része, ahol pont amiatt mert nincsen hasonló törvényi tiltás, rohamosan szaporodnak az ilyen esetek.

10 éve azt mondtátok, hogy senki nem akar majd olyan hülyeséget csinálni, hogy átműttesse magát - most már tömegével mennek, van ahol kezdeményezik az állami egészségügyi ellátás keretében támogatással elvégezni. Aztán azt hazudtátok, scak elszigetelt eset és extrém példa, ha egy szülő nem a születési neme szerint akarja nevelni a gyerekét - ma meg már törvényt akarnak arról hozni, hogy a szülőnek el kell fogadnia ha az iskola vagy valamilyen hivatal szerint a gyerek nem is a születése szerinti nemű. Aztán azt hazudtátok, hogy nem is történik meg soha olyan, hogy pubertás blokkolókat adnak majd a gyerekeknek - most meg már van ahol nem is kell beleegyezzen ebbe a szülő és már óvodás korú gyerekeknél próbálkoznak vele.

Meddig akarjátok tagadni a valóságot?

Ha nektek lesz gyereketek, akkor vigyétek el oda ahol ezt megtehetitek vele. A mi gyerekeinket meg hagyjátok vele békében!

2021. júl. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
100%

#27

Igaz, hogy a videóban nem volt tesztoszteronos tejjel szoptatás, de történt rosszabb, mert a nő tesztoszteronnal meg ki tudja milyen hormonokkal telepumpált testében fejlődött ki a magzat.

2021. júl. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
70%

#29 Igen, így van. Amikor gyereket szerettünk volna akkor hónapokkal előtte elkezdtem figyelni arra hogy semmiféle gyógyszert ne szedjek be, még a koffeintől is távol tartottam magamat, ne én legyek a hibás abban ha a terhesség alatt valami nem a megfelelően alakul. Sajnos így is lett, ugyan később műtéttel helyrehozható volt, de elég súlyos születési rendellenesség volt a babánknál. Amit viszont biztosan elmondhatok, hogy ez nem az én hibám mert megtettem amit tőlem tellett.

Erre itt van ez a valaki, aki évekig folyamatosan durva gyógyszerezésen, hormonkezelésen megy át, majd nyilván ahhoz, hogy mégis teherbe eshessen, még durvább kezelésre volt szükség az ellenkező irányba. Szerencsés a baba ha fizikailag nem történt baja, de mi védi meg a mentális sérülésektől ezután?

És most nem arról van szó, hogy transz emberek fogják nevelni. Arról, hogy olyan ostobák, hogy nem értik meg, attól mert egy férfinak a hormonkezelés miatt melle nőtt még nem lesz benne anyatej, mert nincs ami termelje.

2021. júl. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!