Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezt a videót látva marad még...

Ezt a videót látva marad még valaki aki nem helyesli a gyermekvédelmi törvényt?


2021. júl. 28. 23:48
1 2 3 4 5
 31/46 A kérdező kommentje:

28: ezt nagyon jól összefoglalatad.

Kristálytisztán látszik, hogy nincs előttük megállás.

2021. júl. 29. 16:53
 32/46 A kérdező kommentje:
30: az a nagyon nagy probléma, hogy te/ti most is torzítani akarjátok a probléma lényegét: az itt a legkisebb baj, hogy tesztoteronnal van telinyomva az "anyuka", a probléma a gyerek mentális fejlődése - mert hogy normális, épelméjű ember nem lesz belőle az biztos, csak olyan degenerált agyhalott, mint amilyenek ti.
2021. júl. 29. 16:56
 33/46 anonim ***** válasza:
#32 Ezt biztosan nekem címezted? Nem hiszem.
2021. júl. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 A kérdező kommentje:
33: ha te voltál az az ökör, aki csak a tesztoszteronszitben látja itt a problémát, akkor neked.
2021. júl. 29. 18:19
 35/46 anonim ***** válasza:
#34 akkor fuss neki még egyszer és nézd meg a 30-as kommentet újra, aztán mondd meg, hogy tényleg nekem szántad-e a megjegyzésed. Most már kedvem lenne visszabunkózni a 34-es válaszod után, de mivel a 28-as kommentemre meg helyeseltél, él bennem a remény hogy csak nem figyeltél oda kinek szántad.
2021. júl. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 A kérdező kommentje:

35: "És most nem arról van szó, hogy transz emberek fogják nevelni."

Ezt írtad.

De igen, pontosan erről van szó, hogy degeneráltak fogják nevelni.

2021. júl. 29. 22:27
 37/46 anonim ***** válasza:
53%

28.

Ne beszélj már baromságokat, Novák Angéla 20 éve műtette át magát itthon tb finanszírozással és elég ismert ember volt akkor is.

2021. júl. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:

#36 Most lenne kedvem anyázni egy sort de nem teszem meg. Bele akartál kötni valamibe amit nem értettél meg. Próbáltalak figyelmeztetni, hogy rossz emberbe kötöttél le, nem vetted. A következőnél még azt is leírtam, hogy én írtam a 28-t, amit viszont megdicsértél - ezt sem fogtad fel.

Ha nem érted akkor nem érted.

2021. júl. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:

Azt meg lehet kérdezni a kedves kérdezőtől, hogy mi a végzettsége, hogy ennyire tudja mi jó egy gyermek egészséges mentális fejlődéséhez?


A kérdésre válaszolva, abszolút osztom azt a véleményt, hogy hülye szülők vannak a heterok és természetesen az LMBTQ+ emberek között is. És mivel nincs EQ-hoz ill. IQ-hoz, meg mindenféle pszichológiai tesztekhez kötve a gyermekvállalás, így ezt nem lehet kiküszöbölni. De mint szakember azt határozottan állítom, hogy ha szeretve van az a gyermek, és figyelnek rá a kellő mértékben, akkor jó remények elé tekinthet a mentális fejlődését illetően.

2021. aug. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:

#39

Főleg ha közben férficsecset szop.

2021. aug. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!