Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Puzsér Róberttel kapcsolatban...

Puzsér Róberttel kapcsolatban miért érzem azt hogy ő megmondja a frankót?

Figyelt kérdés

Miért van az hogy minél több műsorát nézem annál inkább átjön ez a:

"Jézusom ennek az embernek igaza van, ez az ember pontosan azt mondja amit gondolok, Robi mintha olvasná a gondolataimat.


Sikeres volt az agymosás?

Nem viccből kérdezem. Komolyan ezt érzem vele kapcsolatban.

Mintha érthetően és intellektuálisan tudná lefordítani egy magam fajta józan észrevételeit.


Ha kimosták az agyam akkor kit-mit hallgassak helyette? Ill milyen hírportálokat olvassák?


2021. júl. 29. 00:39
1 2 3 4 5 6
 1/60 Akitakarsz ***** válasza:
59%

Mond néha jókat de azért nem kell tőle elájulni

Sokan csak azért "kedvelik" mert ő kiabál leghangosabban, ami köztudott hogy bizonyos emberekre akkor is hat ha nincs is mondanivalója a szövegnek.


Nagy liberálisnak gondolja magát de ha nem értesz vele egyet akkor a krva @nyádat

2021. júl. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
16%
Én ugyanezt érzem Orbán Viktorral kapcsolatban!
2021. júl. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 A kérdező kommentje:

Nekem sem tetszik az előadásmód, de én ezt a részét szűröm és csak a mondandója tartaltalmi részére fókuszálok.


Nekem eddig csak talán az az egy dolog nem tetszett mikor edzésbeli sportéletmódbeli dolgokban sztereotipizált és tudatlanul csak a felszínes ismeretével alkotott véleményt róla. Persze az látszik rajta hogy őt különösebben soha nem érdekelte a testmozgás és a sport de azért nem kéne odaböfögnie egy olyan témában amihez semmit nem ért.

2021. júl. 29. 01:04
 4/60 anonim ***** válasza:
16%

Én ezt nagyon Oshonál éreztem.


Puzsérról az emlékem csak annyi volt, amit művelt abban a tátika éneklős tehetségkutatóban, bár nem tudtam mi keres ott, mert annyit ért az énekléshez, mint Orbán a virilogiához.


De bármikor negatívan írtam róla, mindig lepontoztatok, amit.nem.értettem.


Utánanéztem. Az fb megtaláltam...olvastam róla és kiderült, hogy normális ember. Hiszen az elmeállapota teljesen tiszta, mivel ő is utálja a mocskos fidesz.

2021. júl. 29. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 A kérdező kommentje:

Tényleg eddig terjed a tudásod hogy "utálja a mocskos Fideszt, ezért nekem fasza csávó"


Most komolyan ezt írtad?

Tényleg ezen az értelmi színvonalon éled a hétköznapjaid?

Hogyan tudod a kanalat a szádhoz emelni és betalálni?

2021. júl. 29. 01:50
 6/60 A kérdező kommentje:
Ne haragudj nem akartalak eklecírozni. Csak tényleg elkeserítő amit itt folyik
2021. júl. 29. 01:51
 7/60 anonim ***** válasza:
94%
Puzsér nem hülye ember, csak a stílusa tenyérbemászó. A negatív családi pótlék ötletével engem meggyőzött.
2021. júl. 29. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 A kérdező kommentje:

Nekem a stílus olyan mint egy szaláminak a csomagolása:

Ki @szt érdekel? Olyan amilyen, miért nem a mondandója tartalmában kritizálják őt?

2021. júl. 29. 01:59
 9/60 anonim ***** válasza:
93%

Nem igazán értem a kérdést😅

Most arra vársz, hogy valaki belekössön egy publicistába, hogy kiábrándulj belőle?

2021. júl. 29. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
38%

Mert annyira egyszerű vagy, hogy bedőlsz a nevetségesen egysíkú, pszeudointellektuális okoskodásának. P


uzsér érveléstechnikája és a filmeket leszámítva a lexikális tudása kb. a Kiskegyed szintjén van, csak a buta emberek bedőlnek a lendületes hehegésének.


Attól még, hogy valaki sokat beszél hangosan még nem lesz igaza..

2021. júl. 29. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!