Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek sokan kamuznak a...

Szerintetek sokan kamuznak a politikai pártszimpátiájukról?

Figyelt kérdés

Pl. munkahelyi/baráti beszélgetések kapcsán, hiszen ellenzékinek lenni és a kormányt szidni mindig menőbb volt és lesz is, mint támogatni.

Szóval a kérdés, hogy ti is érzékelitek a környezetetekben, hogy sokan szidják a kormányt, aztán végül leszavaznak a Fideszre?



2021. júl. 31. 13:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Én is mindig azzal szimpatizálok, akivel a beszélgetőpartnerem, hogy ne legyen ebből konfliktus.
2021. júl. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon is!

Egyik ismerősöm 10 évig szidta a Fideszt, most mióta összefogott az ellenzék hirtelen Fideszes lett.

2021. júl. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én olyanokat nem ismerek akik kamuznak, de sok ismerősöm van, aki állandóan szidja a fideszt mindenért, aztán választásnál meg azzal jön, hogy hát nem is olyan rossz ez, lehet hogy máshogy mégrosszabb lenne, stb. Egyszerűen nem szeretik a változást, hiába nincsenek megelégedve vele. Ez amolyan "a fidesz itt van már rég, mégse ment csődbe az ország, akkor végülis maradhat" felfogás.
2021. júl. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én olyat ismerek sokat, akik csak azért szavaznak le egy pártra, mert korábban is mindig arra szavaztak. Tehát nem a párt tetteit nézik, hanem a nevét.

Én viszont nem politizálok, mindig ejtem a témát, ha valakivel felmerül. Ez viszont nem jelenti azt, hogy nem is szavazok...

2021. júl. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon agresszívek egyes ismerőseim is, üvöltöznek, személyeskednek, mocskolódnak, ha politikáról van szó és nem értesz egyet velük. Jobb inkább annak vallani magadat, akivel az agresszív vitapartner egyetért.
2021. júl. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Olyannal én is találkoztam többször is, aki szidja a kormányt (pl. stadionozik) aztán csak-csak leszavaz a Fideszre, mert fél a változástól meg fél Gyurcsánytól.


De aki kifejezetten hazudik a pártszimpátiájáról, szerintem pont fordítva szokott lenni, mint amit a kérdező mond. Fidesz-közeli vállalatoknál vagy állami szférában finoman szólva is nem jó pont ellenzékinek lenni.

2021. júl. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Apósom mindig előszeretettel szidja a Fideszt, hogy lássa a reakciókat. Vérfideszes az öreg, már az óvodában is narancs volt a jele.
2021. júl. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én ismerőseim között is több van akik szidják a fideszt mégis rá szavaznak
2021. júl. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én ilyet csak szarrágó emberek közül ismerek akik az egykulcsos adót többre tartják a magyarok jövőjénél. Csak most legyen tízezer forinttal több a zsebében és máris leszavaz a Fideszre, a jövő nem érdekli.
2021. júl. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!