Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Szerintetek az...

Fideszesek! Szerintetek az rendben van, hogy félmillió forinttól kezdődik egy balatoni nyaralás egy családnak?

Figyelt kérdés
Magyarország jobban teljesít igaz? [link]

2021. júl. 31. 20:19
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem rendben. Ma már senki sem keres félmillió alatt. Most egy családi nyaralásra egyikük egy havi fizetése egy évben egyszer nem tétel. De ugye nem baj, hogy Jobbik szavazóként válaszoltam?
2021. júl. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
22%

Még a cikk is úgy írja, hogy "kifizethet" , kifizethet egy négy tagú család 2 milliót is. Mi például 3,5 millióért voltunk 2 hétig nyaralni 4-en bár nem a Balatonon.


200 ezerért van 1 hétre szállás Balatonon 4 főre. Ha emelett nem étteremben eszik az ember és odafigyel akkor közel sincs 500 ezer..


De egyébként meg 500 ezer forint 1 havi fizetése a két családfőnek még ha nem is keresnek jól két gyerek mellett...


Szóval jobban teljesít Magyarország igen.

2021. júl. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
72%
Hűha, ennyire ne legyetek őszinték...
2021. júl. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
74%
Tojok én a Balatonra, felőlem lehet 10 millió is fejenként naponta. Engem az érdekel, hogy a hétköznapi megélhetés lett brutálisan drága. Először azon kéne kicsit háborogni, meg azon, hogy adóba megy a fizetésünk harmada.
2021. júl. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
27%

És ki kötelez arra, hogy a Balatonra menjetek?

Kitalálom, nem beszélsz semmilyen idegen nyelvet, mi? :)

Akkor így járták

2021. júl. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
62%

Miért pont a "fideszeseket" kérded? Ez csak pusztán piac.

Vendéglátósok most akarják behozni a tavaly kiesett bevételt. Embereknek, akiknek baromi elege volt már a bezártságból, azok meg kifizetik az emelt költségeket.

2021. júl. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
7%

"nem beszélsz semmilyen idegen nyelvet, mi? :)"


Mért kéne egy magyar embernek tróger nyelveket beszélnie?

2021. júl. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
59%

A Balaton amúgyis a legkevesebb élményt nyújtó, legsablnosabb, legunalmasabb hely. Azért vannak akik oda mennek, mert Mo. lakosságának összesen 20%-a tud angolul egy beszélgetést fenntartani:

[link]

2021. júl. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
96%
Nem teljesít jobban, csak a járvány miatt macerásabb külföldi nyaralást szervezni, így többen maradnak belföldön, ami értelemszerűen megemeli az árakat. A legnépszerűbb nyaralóhelyre az országban ez pláne igaz. Mondjuk azt nem tudom, hogy egy kormánynak ezzel mi dolga lenne egyébként. Abba csak nem kéne beleszólni, hogy egy szállásadó mennyiért adja ki a házát vagy hogy egy büfés mennyiért adja a lángost.
2021. júl. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
65%
Én úgy tudtam a kapitalizmusra szavaztunk 4x igennel. Ebbe pedig a piac diktál
2021. júl. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!