Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony Gergely alatt...

Karácsony Gergely alatt felvirágzott Budapest, jövőre az országot is felvirágoztatja miniszterelnökként?

Figyelt kérdés
2021. júl. 31. 20:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
55%
7: Nem kell parancs, elég ha kinyitod a szemed és Budapesten élsz. Vagy szerinted nem létezik gazos terület, és ezt a Fidesz adta ki? Akkor miért nevezi méhlegelőnek KamuGeri? Miért látom a saját szememmel? És miért szajkóznék Fideszes parancsot miközben Orbánt is lámpavasra húznám az összes politikussal egyetemben?
2021. júl. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

#8

Én nem láttam ilyen plakátot. Pont miattatok nem lehet soha az életben leváltani ezt a rendszert, mert olyan buták vagytok, hogy Gyurcsány ilyen egyszerű trükkökkel megetet titeket, és a politikai életben tartjátok. Most jó eséllyel még hatalomra is juttatjátok, aztán újabb 4 év múlva meg pont ti fogjátok visszaszavazni a fideszt.

2021. júl. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
48%

A minap jártam külföldön, nem is annyira a "hanyatló nyugaton", és csodálkozva láttam, hogy a környező fővárosok mennyire elhúztak Budapesthez képest, szinte mindenben, amit a szem lát.

Tömegközlekedés, utcák, szépen tartott parkok, látnivalók, kellemes séta övezetek, kellemes szellős fás árnyékos sétányok, tisztaság, autós közlekedés, rengeteg P+R parkolók stb.

Turista szempontból Budapest lassan visszacsúszik a rendszerváltás előtti szintre.

És ez nem csak a Fidesz/Tarlós érdeme, 4-8 éve Karácsony Gergely is masszívan benne van mostmár.

2021. aug. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Tényleg szépen beterítette gazzal a fővárost.
2021. aug. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!