Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha az LMBTQ-felvonulásnak...

Ha az LMBTQ-felvonulásnak tényleg az a célja, hogy kivívják az LMBTQ-emberek egyenlőségét (házasság, örökbefogadás), akkor...?

Figyelt kérdés

...akkor miért olyan módon kell tüntetni, mint ahogyan az alábbi képeken látható?

(A képek nem irányítottak, a "melegfelvonulás", illetve "gay pride" szavazkra keresve a legelső találatok)


- Csillogó női ruhákba öltözött, vélhetően férfi nemű felvonulók.

[link]


- Szivárványszínű szoknyákba öltözött félmeztelen férfiak

[link]


- Bőrszerkós, félmeztelen férfi, mögötte egy félmeztelen nő.

[link]


- Babaruhába öltözött, idős férfiak

[link]


- Műcsöcsös jelmezbe öltözött férfi, akit egy lilahajú nő ölel, a háttérben szivárványos ruhájú felvonulók, és egy másik csöcsjelmezes egyén.

[link]


Kagyló melltartós férfiak

[link]



Ha az egyenlő bánásmód és jogok (pl.: melegházasság, örökbefogadás) kivívása a cél, akkor miért nem lehet csak simán, hétköznapi viseletben, ordenáréskodás nélkül felvonulni, ahogyan ezt a nem LMBTQ emberek teszik.

Egy ilyen tömegre ránézve az ember jobban elhinnék, hogy "Látjátok, mi is ugyanolyan emberek vagyunk, mint ti, csak a saját nemünkhöz vonzódunk, ugyanúgy alkalmasak lennénk a gyereknevelésre."

A tömeg mérete, nem a tarkasága adja a demonstráció erejét, és akkor talán többen LMBTQ-ember is kimenne, azok is, akik elhatárolódnak a jelenlegi felvonulásoktól.

A jelenlegi felvonulások inkább ellenszenvet ébresztenek a normális emberekben. Én nem tudom komolyan venni az elnyomott, szegény melegek mesét, amikor a tömegre pillantok, ahogyan azt sem, hogy a házasságért, örökbefogadásért zajlik az egész.



2021. aug. 1. 12:40
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

#20

Nem mindegy, hogy az a hatalmas különbség 30ezerből 10, vagy 10-ből 1. Szerintem az utóbbi áll közelebb a valósághoz. És kérdés, hogy miért nem taszítják ki a normálisak ezeket a provokátorokat, miért vonulnak együtt velük. A Q betű a queereket foglalja magába. Ez egy olyan csoport, ami csak bohócokból áll.

2021. aug. 2. 18:37
 22/33 anonim ***** válasza:
57%

A Q az a questioning is, nem csak a queer. És azért nem lökik ki, mert akkor értelmét veszíti az elfogadás "jelszó".

A 10ből 1 arány is erős túlzás azért. Szerintem inkább olyan 600ból 1. De a lényeg, hogy eléggé elenyésző a hülyülők aránya.

2021. aug. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:

#22

Nem vesztené értelmét, ha pontosan meg lenne húzva a határ elfogadás címszó alatt. Ha én odamegyek félmeztelenül, szarral kikenve, egy "I love poo sex" feliratú pólóban, és elhajtanak, akkor is értelmét veszti az elfogadás jelszó? Vagy a pedofilok? Engednének olyan pedókat felvonulni, akik még nem rontottak meg soha egy gyereket sem és nem is tervezik?

Baromság ez az ész nélküli elfogadósdi, nem szabad elfogadni minden devianciát.


Az arány attól függ, kinek mi. Nekem például ezen a képen már 10/1-től deviáns van: [link]

Mi lesz akkor, ha a hülyülők aránya megnő? Ha ténylegesen mondjuk 10/5 lesz az arány? Akkor le fognak válni a normális LMBTQ-k, vagy az elfogadás jegyében tovább vonulgatnak velük?

2021. aug. 2. 19:08
 24/33 anonim ***** válasza:
65%

Azért a példáid más helyzetben vannak. Mert a queer-ek már bele lettek vonva a közösségbe és az hiteltelenné tenné a lényeget. Míg egy random őrül aki egyik besorolás alá sem tartozik az megint másik eset volna.


"Akkor le fognak válni a normális LMBTQ-k, vagy az elfogadás jegyében tovább vonulgatnak velük?"

Nem tudom, nem vagyok a fejesek között, mert gondolom azért itt is van vannak valamiféle fejesek és nem csak úgy random mindent ami ki tellik a csövön. Ha már mozgalom.

2021. aug. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:

#24

Nem egészen, mert már egyre használatosabb az LMBTQ+ anagramma. A plusz már lényegében bármit magába foglalhat.

2021. aug. 2. 19:20
 26/33 anonim ***** válasza:
59%
Ha 29ezer lenne az idióta akkor is ezer normális lenne. És nem lehet rájuk mondnai h nm normálisak szóval ez mindenhogy bunkóság
2021. aug. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
0%
18.eleg sok felvételt és hírt olvastam (sajnos nem tudtam személyesen megnezni) és ott nm is tudtak 10et felsorolni
2021. aug. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
0%
23. Ilyen nem lesz mert az arany nem nőtt. A népesség nőtt és az olyan emberek száma akik felvállalhatják anélkül, hogy emiatt megverik, ki tagadják, agyon kovezik, börtönbe zárják... Soroljam?
2021. aug. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
79%
24. Nem foglalhat magába bármit, csak azt amit. Ez nem ilyen ezt is lehet azt is lehet.
2021. aug. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

#28


Te hülye vagy?


Hol van itt ilyen?:D

2021. aug. 4. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!